12-13 Aralık AÖF Ara Sınav görevi başvuruları yeniden başladı

Melek Ozcelik

AÖF daha öcne 4 sınav için görev başvurusu almıştı.Ancak yeniden başvurular alınmaya başlandı.4 oturum yapılacak olan sınavlarda görev almak isteyen öğretmenler,görev başvurusunu 13 kasım saat 24'e kadar yapabilirler.

AÖF'nin augis panelindeki duyurusu12-13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAVI görev talepleri yeniden açılmıştır.
Sınav görev taleplerinizi 13/11/2015 saat 23:59 a kadar Görev Talebi linkinden gerçekleştirebilirsiniz.4 farklı sınav olduğu için başvuru yapanlara birden fazla görev çıkabilir.GÖREV İÇİN İZLENECEK ADIMLAR:

1)  Görev paneline giriş yapmak için http://sinav.anadolu.edu.tr/augis / adresine tıklayınız.

2)  Açılan ekranda kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek giriş yapınız.3)  Açılan sayfada sol menüden ' Görev Talebi ' ne tıklayınız4)  Sağ tarafta '2015-2016 YILI AÇIKÖĞRETİM PROGRAMLARI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAVI' hizasında yer alan 4 oturumdan görev almak istediklerinizi işaretleyin.

5)  ' Seçtiğim sınavlarda görev almak istiyorum ' yazan yeşil butona tıklayınız.

6)  Karşına çıkan pencerede ' Evet ' e tıklayınız.

Şu açıklamaları da okumanız da yarar var:

Sınav görevi ücret ödemeleri IBAN hesap numaralarınıza yapılmaktadır.Sistemde kayıtlı IBAN numaranız T.C. Kimlik Numaranıza ait olmalı,hesabınızdaki ad ve soyad bilgileriniz güncel olmalıdır.Aksi halde sınav ücretiniz hesabınıza yatırılamaz.
Görev talepleriniz,sınav görevli atama işlemleri sırasında göz önüne alınmaktadır.
Sınav görevli ataması sırasında görev talebi yapan kişilerin tercihleri göz önüne alınmaktadır. Görevlendirmeler ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmaktadır.Bu nedenle görev tercihinde bulunsanız bile sınav görevlendirmeniz gerçekleşmeyebilir.

Bol şanslar!....Görevinizde başarılar dileriz!