2. Sezondaki Başarının Ardından The Larkins 3. Sezon Olacak mı?

Melek Ozcelik

The Larkins'in vizyona girmesini mi bekliyorsunuz? Dizinin geleceğini izlemek ister misiniz? Dizinin ilk iki sezonunu başarıyla izlemiş ve şu anda dizinin geleceği hakkında bilgi edinmek için bekleyen pek çok insan olduğunu biliyorum.Serinin bu yazısında, dizinin dinamik hikayesini ele alacağız. Larkinler serinin harika hikayesini araştıran. adlı popüler roman serisinden Sevgili Mayıs Tomurcukları, Dizinin okuyucularının yanı sıra insanların da dizinin her parçasını sevmesi şaşırtıcı değil.Şovun yaklaşan bölümü hakkında bilgi almak için heyecanlı olduğunuzu biliyorum. Bugünün makalesine ihtiyacım var. Diziyle ilgili tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Şovun yaklaşan sezonuyla ilgili güncellemeleri kaçırmamak için makaleyi okumaya devam edin.

İçindekiler

genel bakış

Sezon Başlığı Larkinler
Mevsim Sayısı 2
Bölüm Sayısı 13 (Sezon 1-2)
Durum 2. Sezon Sonu
Müdür Andy DeEmmony
yazar O. Bates
Müzik Nick Yeşil
Tür Komedi drama
Menşei ülke Birleşik Krallık
Menşe Dili İngilizce
Mevcut Diller İngilizce
İlk Bölüm Yayınlandı Paz 10 Eki 2021
Son Bölüm Yayın Tarihi Paz 27 Kas 2022
Son Sezon Yayınlandı Yok
Çalışma süresi 60 Dakika
Mevcut meşe palamudu tv

The Larkins 3. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?2022 yılında ikinci sezonun bitmesiyle birlikte izleyiciler dizinin geleceğini merak etmeye başladı. Ve şovun yıllık durumunu izlemek istediğinizi biliyorum. Ne yazık ki, bu yazının yazıldığı sırada dizinin geleceği ile ilgili herhangi bir resmi durumumuz yok.

Dizinin yenilenme durumunu görmeyi uman ve dizinin olası geleceği hakkında spekülasyon yapan pek çok hayran olduğunu biliyorum. Ama ne yazık ki dizinin ne zaman çıkacağını bilmiyoruz. Üçüncü sezonun 2024 veya 2025'te yayınlanmasını bekleyebilirsiniz.

Yazarlarımız kasıtlı olarak güncellemeyi bekliyorlar ve herhangi bir haber olursa, bu bölümü düzenleyeceğimizden emin olacağız. O zamana kadar dizinin yenilenme durumunu izleyebilirsiniz. That Dirty Black Bag 2. Sezon, Witcher Sezon 4, En Tehlikeli Oyun Sezon 4, DI Ray Sezon 2 ve onlar hakkında bilgi edinin.The Larkins 3. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler rol alacak?

Yazının bu bölümünde oyuncu kadrosunun detaylarını inceleyeceğiz. Bununla birlikte önümüzdeki sezonda yer alması muhtemel oyuncularla da ilgileneceğiz.

Döküm Karakter
Bradley Walsh Pop Larkin
Joanna Scanlan Ma Larkin
Lidya Sayfası Çuha çiçeği Larkin
Amelia Bullmore Bayan Edith Pilchester
peter davison Papaz
Liam Middleton Montgomery Larkin
Lola Şepelev Victoria Larkin
Francesca Wilson Waterworth Libby Fothergill
Kriss Dosanjh Tuğgeneral
Seetha Indrani Bayan Chand
barney walsh Bilgisayar Kablo Demeti
Natalie Mitson Pauline
Robert Bathurst Johnny Delamere
Selina Griffiths normal norman

The Larkins 3. Sezon Konu: Bundan Ne Beklenmeli?

Dizi popüler bir yönetmen tarafından uyarlandığı ve halihazırda dönemin en çok satan romanı olma özelliğini taşıdığı için, insanların dizinin her detayını sevdiğine şüphe yok.Gösterinin resmi özeti şu şekildedir: 'Klasik roman' The Darling Buds of May 'ın H.E. Bates, 1950'lerin pastoral Kent kırsalında Larkin ailesinin sıcak yürekli, tekerlekli araba satıcısı maceralarını takip ediyor. Joanna Scanlan (No Offense) ve Bradley Walsh (Law & Order: UK), modern bir nesil için Larkins'in sıcaklığını, iyimserliğini ve gerçeklerden kaçışını yakalayan 'neşeli, rahatlatıcı' bir gösteride rol alıyor.

Dizi, komedi ve eğlence temasını takip ediyor ve insanların dünyayı kahkahalarla görmelerini sağlıyor. İlk iki sezon muhteşemdi, taze ışık ve neşeyle doluydu. Üçüncü sezonda, showrunner şovun geleceği hakkında hiçbir detay vermedi. Şu anda konuyu araştırıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede sizi bilgilendireceğiz.

Larkins 3. Sezon Ebeveyn Rehberi

Dizi komedi ve dramla dolu. Gençlerin ve çocukların izlemesi tamamen uygundur. The Larkins'in ebeveyn rehberini kontrol etmek için yetiştirdiğiniz birçok ebeveyn olduğunu biliyorum ve makalenin bölümünde onu keşfedeceksiniz. Komedi-drama dizisi, çocukların izlemesi için tamamen uygundur. Dizinin yaş sınırı 14+

The Larkins 3. Sezon Resmi Fragmanı

Resmi fragmanı mı arıyorsunuz? Üçüncü sezonun resmi fragmanını bekleyen pek çok insan olduğunu biliyoruz, ancak bu yazıyı yazarken, konuyla ilgili herhangi bir güncellememiz yok.

Showrunner, dizinin yenilenme durumunu henüz onaylamadı ve Show'un resmi fragmanının resmi yapım tamamlandıktan sonra yayınlanacağını zaten biliyoruz. O zamana kadar burada ilk sezonun resmi fragmanı.

Şovu nerede izlemeli?

Şovu izlemek ister misin? Seri, yalnızca şu adreste mevcuttur: Palamut TV. Bununla birlikte, izleyicilerin izlemesi için tonlarca farklı şov, film ve web dizisi var. Bu şovlarla ilgili herhangi bir tavsiyeye ihtiyacınız varsa, aşağıya yorum yapın veya web sitemizi ziyaret edin.

Dizinin reytingleri nasıl?

İşte izlemeniz için dizinin reytingleri... onları kontrol et

6.5/10 IMDB

Çürük Domateslerin %44'ü

1/5 Bağımsız

The Larkins'in Kaç Bölümü Yayınlandı?

Dizi, toplamda 13 bölümden oluşan iki sezonunu resmen yayınladı. Dizinin tüm bölümleri resmen Acorn TV'de izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Bu siteden daha fazla

Geri Sayım Devam Ediyor! Afterparty 3. Sezon için Hayranların Heyecanlı Bekleyişi Yayın Tarihi

Sayıların 2. Sezonunda Perde Ne Zaman Kalkacak ve Eğlenceye Susuzluğumuzu Ne Zaman Giderecek?

Love (ft. Marriage and Divorce) 4. Sezon: Netflix, Dizinin Bir Sezonunu Daha Yayınlayacak mı?

Netflix Back to 15 3. Sezonun 2024'te Yayınlanması Bekleniyor! Bilmen gereken her şey!

Nihai Karar

Dizinin ilk sezonu ilk olarak 2021 yılında yayınlanmıştı. Bir komedi-drama dizisi seyirci karşısına çıkar çıkmaz izleyicilerin merakla beklediği dizilerden biri haline geldi. Dizinin ikinci sezonu biter bitmez, insanlar dizinin gelecekteki potansiyelini öğrenmek için heyecanlandı. Maalesef üçüncü sezon için herhangi bir yenileme durumumuz yok.

Bu makale hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu makaleyi sizin için yazmaktan zevk alıyorum çocuklar. Takip etmek trend olan haberler Buzz ve eğlence topluluğunda gerçekleşen yaklaşan etkinliklerle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi drama izlemeyi sevdiğiniz biriyle paylaşın ve onlara şovun geleceği hakkında bilgi verin.

Paylaş: