22 Şubat'ta Sivas ve Tokat'ta okullar tatil edildi

Melek Ozcelik

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde, Tokat'ın Niksar ilçesinde kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verildi.

Tokat'ın Niksar ilçesinde kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil edildi.İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, il genelinde kar yağışının etkisini sürdürdüğünü söyledi.Niksar ilçesinde kar yağışının etkili olduğunu dile getiren Yazıcı, 'Niksar Milli Eğitim Müdürlüğümüzce alınan kararla okul öncesi, ilk ve orta öğretimlerde yarın eğitime bir gün ara verildi. Şu an için merkez ve diğer ilçelerimizde tatil edilmedi. Hava durumuna göre bilgilendirme yapacağız' diye konuştu.

SİVAS (İHA) - Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde ilk ve orta dereceli okullar, olumsuz hava şartları nedeniyle yarın tatil edildi.Akşam saatlerinden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı ve tipi ilçe merkezini beyaza bürüdü. Kar yağışının yarın da devam edecek olması nedeniyle Yıldızeli İlçe Hıfzıssıhha Kurulu eğitime yarın ara verilmesine karar verdi.

Memurlar.net

Paylaş: