23 Nisan'da Çorumlu Necip CAN'ın gözyaşları!

Melek Özçelik

Çorumlu Necip CAN'ın 23 Nisan'da gözyaşları herkesi duygulandırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde çocukları kabul etti. Kabul sırasında terörle ilgili soru soran şehit çocuğu Necip Can gözyaşlarını tutamayarak hıçkırıklara boğuldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocukları kabulüne şehit oğlunun ağlaması damga vurdu.

ŞEHİT OĞLU GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Buluşmaya katılan çocuklar kendilerini tanıtırken, Çorum'dan gelen Necip Can isimli bir şehit çocuğu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Doğu ve Güneydoğu illerinde devam eden terör operasyonları hakkında soru sorarken gözyaşlarına hakim olamadı.TERÖRLE MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR

Araya giren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bu teröristlerle ilgili mücadelemiz yoğun bir operasyon dizisiyle devam ediyor. Biz bu terörü teröristleri milletimizin huzuru, refehı için sonuna kadar mücadele ederek devam edeceğiz. Bizim şehidimizin kanı yerde kalmaz, kalamaz. O yüzden bu mücadelenin devamı geliyor. özellikle Güneydoğu bölgesi başta olmak üzere, bir taraftan operasyonlar devam ederken, bir taraftan da şehit ve gazilerimize yönelik devletimizin aldığı bir dizi yardımlar paketi var. Bunlar içinde konut edinmeden tutunuz, konutların yeniden inşasına yönelik birçok bakanlığımızın çalışmaları var. Şehitlerimiz bize emanettir. Onların aileleleri, çocuklarını açıkta bırakamayız' dedi. 

KARAR