24-25 Kasım 2018 AÖF Güz Dönemi Ara Sınav Görevli Başvuruları Başladı

Melek Özçelik


24-25 Kasım 2018 AÖF Güz Dönemi Ara Sınav Görevli Başvuruları Başladı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Güz dönemi ara (vize) sınavlarında 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde görev almak isteyenler, AÖF görevli sistemleri olan AUGİS'e giriş yaparak 29 Ekim 2018 tarihine kadar görev isteğinde bulunmaları gerekir.

24-25 Kasım 2018 Cumartesi-Pazar Açık Öğretim Fakültesi sınavları toplam 4 oturum şeklinde yapılacağı için her oturum için görev isteğinde bulunmak gerekiyor.Birden fazla da görev verilebiliyor.Görev başvuru talebi için oturumlar seçildikten sonra,yabancı dil durumu belirtilmelidir.Ardından görev istenen binalar seçilerek tercihler onaylanmalı.

Açıköğretim Programları 2018-2019 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavı görev talepleri açılmıştır. Sınavda görev almak isteyenler, 29 Ekim 2018 tarihine kadar AUGİS sistemi üzerinde üzerinden görev talebinde bulunabilirler.

ADIM ADIM AÖF AUGİS GÖREV TALEBİ (DAHA ÖNCEKİ BAŞVURULARININ AYNISI)

24-25 Kasım 2018 tarihlerinde 4 oturumdan oluşan AÖF ara sınavı - vize sınavlarında görev almak için şu adımları izleyin:

1) AÖF AUGİS sistemine (https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/)giriş yapınız.

2) Menüden 'Görev Talebi'ne tıklayın.Eğer yeni sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli güncellemeleri yapınız.Zaten güncelleme yapılmadan görev talebinde bulunamazsınız.3) İlinizde sınav merkezlerinden görev almak istediğiniz okulları sağ tarafa aktararak en az 5 adet bina tercih ediniz.4) Hangi oturumlarda görev almak istiyorsanız seçiminizi yapınız.Oturumların tarih ve saatleri aşağıdaki şekilde olacak.

5) Kaydet'e tıklayınca bu ekranla karşılaşmanız lazım.Zaten sayfanın altında işlemler bitinceye kadar şu uyarı yer alıyor:

DİKKAT! Yaptığınız değişlikleri henüz kaydetmediniz. Tercih işlemlerinizi tamamladığınızda sayfanın altında bulunan 'Kaydet' butonuna tıklayarak tercihlerinizi kaydedidiniz.

6) İsterseniz görev tercihini değiştirebilirsiniz.

Tercih işleminiz başarıyla tamamlandığında 'Görev Talebi' bölümünde yaptığınız seçimler listelenecek. İsterseniz başvuru sürecinde tercihlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Tercih İşlemleri İçin: AÖF AUGİS sistemine (https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/) giriş yapınız. 

2018 YILI AÖF SINAVLARI GÖREVLİ ÜCRETLERİ

Gözetmen: 90 TL
Salon Başkanı: 100 TL

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Tel: 0 222 335 0580 / 2286 
E-Posta: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.