26-27 Mayıs 2018 AÖF Bahar Dönem Sonu Sınav Görevli Başvuruları

Melek Özçelik


Anadolu Üniversitesi 26-27 Mayıs 2018 AÖF (Açık Öğretim Fakültesi) Bahar Dönem Sonu-Final Sınavı Görevli Başvuruları 

26-27 Mayıs 2018 AÖF Bahar Dönemi Sonu - Final Sınavı Görevli;Salon Başkanı,Gözetmen vb.. başvuruları Başladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi final sınavında 26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde görev almak isteyenler, AÖF görevli sistemleri olan AUGİS'e giriş yaparak 9 Mayıs 2018 tarihine kadar gözetmenlik,başkanlık vb görevli isteğinde bulunmaları gerekir.Ancak bu kez AUGİS sistemi yenilendiği için başvurudan önce sisteme giriş yapıp bilgilerin güncellenmesi gerekir.En önemlisi 'Özlük Bilgileri' menüsü giriş yapıp fotoğraf eklenmesi gerekir.

Eğer yeni sistemle ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız  AÖF Sınav Görevli Sistemi AUGİS Yenilendi. AUGİS'e Nasıl Üye Olunur? yazımızı inceleyiniz.

26-27 Mayıs 2018 Cumartesi-Pazar Açık Öğretim Fakültesi sınavları toplam 4 oturum şeklinde yapılacağı için her oturum için görev isteğinde bulunmak gerekiyor.Birden fazla da görev verilebiliyor.

Ayrıca görev başvurusu yaptıktan sonra kendisine görev verilenlere o görevi istenilen tarihlerde onaylamaları gerekiyor.

ADIM ADIM AÖF AUGİS GÖREV TALEBİ

26-27 Mayıs 2018 tarihlerinde 4 oturumdan oluşan AÖF Dönem sonu - final sınavlarında görev almak için şu adımları izleyin:

1) AÖF AUGİS sistemine (https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/)giriş yapınız.

2) Menüden 'Görev Talebi'ne tıklayın.Eğer yeni sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız gerekli güncellemeleri yapınız.Zaten güncelleme yapılmadan görev talebinde bulunamazsınız.3) İlinizde sınav merkezlerinden görev almak istediğiniz okulları sağ tarafa aktararak en az 5 adet bina tercih ediniz.4) Hangi oturumlarda görev almak istiyorsanız seçiminizi yapınız.Oturumların tarih ve saatleri aşağıdaki şekilde olacak.

5) Kaydet'e tıklayınca bu ekranla karşılaşmanız lazım.Zaten sayfanın altında işlemler bitinceye kadar şu uyarı yer alıyor:

DİKKAT! Yaptığınız değişlikleri henüz kaydetmediniz. Tercih işlemlerinizi tamamladığınızda sayfanın altında bulunan 'Kaydet' butonuna tıklayarak tercihlerinizi kaydedidiniz.

6) İsterseniz görev tercihini değiştirebilirsiniz.

Tercih işleminiz başarıyla tamamlandığında 'Görev Talebi' bölümünde yaptığınız seçimler listelenecek. İsterseniz başvuru sürecinde tercihlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Tercih İşlemleri İçin: AÖF AUGİS sistemine (https://sinav.anadolu.edu.tr/augis/) giriş yapınız. 

2018 YILI AÖF SINAVLARI GÖREVLİ ÜCRETLERİ

Gözetmen: 90 TL
Salon Başkanı: 100 TL

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Tel: 0 222 335 0580 / 2286 
E-Posta: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.