26 Yıl Sonra! Neon Genesis Evangelion 2. Sezon Sonunda Gerçekleşiyor mu?

Melek Ozcelik
  Neon Genesis Evangelion 2. Sezon

Neon Genesis Evangelion, hikayesi zaten herkesi sonuna kadar bağlayan bir Japon anime dizisidir. Tüm dünyada tıklım tıklım izlenen klasik anime şovlarından biridir. 1995 yılında piyasaya sürülen anime, aynı adı taşıyan popüler manga serisinden uyarlanmıştır. İlk sezonunun piyasaya sürülmesi sırasında, anime sadece Japonya'da değil, dünyanın diğer bölgelerinde de büyük bir yutturmaca yarattı. İlk sezonun bitiminden sonra, hayranlar Neon Genesis Evangelion Sezon 2 hakkında bilgi edinmek için çaresizdi.Anime serisi, o dönemin popüler stüdyoları arasında sayılan Gainax Studio tarafından uyarlanmıştır. Anime serisi, zamanın en popüler dizilerinden biridir ve serinin popülaritesi, muazzam başarısını beraberinde getirmiştir. 2 yıldan fazla bir süre geçti ve hala Neon Genesis Evangelion, zamanının en güçlü klasik kültlerinden biri olarak kabul ediliyor.Hikaye hala seyirciyi alıyor ve onları heyecanlandırıyor. Çok uzun zaman oldu ama izleyiciler hâlâ dizinin geleceğine odaklanmış durumda. Neon Genesis Evangelion 2. Sezon olacak mı? Gösterinin ne kadar popüler olduğunu açıklamak zor ve izleyicilerde başarılı olduktan sonra bile yetkililer dizinin itibarını koruyamadı.Son birkaç yılda, birçok klasik anime serisi yeniden uyarlanıyor ve bunların yan ürünleri büyük başarı sağlıyor. Bu da bir Neon Genesis Evangelion anlamına mı geliyor? Gainax'ın Neon Genesis Evangelion için söyleyecekleri olabilir. Bu yazımızda anime serisi ile ilgili her şeyi paylaşacağız. Neon Genesis Evangelion Sezon 2'nin olup olmayacağını tartışacağız. Her şeyi öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.

İçindekilerNeon Genesis Evangelion 2. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?

Neon Genesis Evangelion, eski anime kültürünü sergileyen ve anime dünyasının o zamanlar devasa hale gelen güzel tarihini tasvir eden klasik bir anime dizisidir. Anime serisinin nasıl büyüdüğünü zaten biliyoruz ama nereden başlıyor? Neon Genesis Evangelion 1995'te yayınlanmaya başlayan klasik dizilerden biridir,

Dizinin ilk ve tek sezonu 26 bölümden oluşuyor ve dizinin her bölümü izleyiciyi merak uyandıran hikayesine yönlendiriyor. Herhangi bir anime aşığı zaten duymuştur Neon Genesis Evangelion onların hayatı.Seri, ilgi çekici bir hikaye, harika karakter gelişimi ve göz alıcı görselleri takip ediyor. NGE'nin yüzyılın en büyük animelerinden biri olarak görülmesine ve nesillere ilham vermek zorunda kalmasına şaşmamalı. Yenileme hakkında konuşurken, stüdyo henüz gösteriyle ilgili özel bir şey açıklamadı.

Fainaz Studio tarafından uyarlanan dizi, uzatılabilecek harika bir kurguya sahip. Şovun muazzam popülaritesinden geçtikten sonra, şovu aşmamak ve daha fazla sezon yayınlamak israf olur. Daha önce, birden fazla anime sezonu kültürü trend değildi. Günümüzde, Dragon Ball Z ve daha fazlasını içeren bazı eski anime yan ürünleri alıyoruz.

Pek çok klasik anime serisinin güncellenmesi ve tavşan olmasıyla birlikte hayranlar, anime serisinin yeniden doğuşunu izlemek için can atıyor. Yine Neon Genesis Evangelion. Yazma sırasında, Neon Genesis Evangelion Sezon 2'nin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine dair hiçbir fikrimiz yok.Şunlar da hoşunuza gidebilir: The Rising Of The Shield Hero 3. Sezon: Yenilendi mi, Yenilendi mi?

Uzun zaman oldu ve izleyicilerin animeyi tekrar izleyebilmeleri uzak bir hayal gibi görünüyor. Neon Genesis Evangelion 2. Sezon için resmi bir güncelleme yok. Hayranlar şimdiden dizinin yenilenmesini talep etti ancak stüdyo henüz böyle bir şeye yanıt vermedi.

Neon Genesis Evangelion 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

  Neon Genesis Evangelion 2. Sezon

Maalesef onay yok Neon Genesis Evangelion Sezon 2. Dizinin çıkış tarihi henüz belli değil ve şimdiden ne olacağını öğrenmek için uğraşıyoruz. Gösterinin yenilenmesi söz konusu olduğunda, yetkililer henüz böyle bir şey güncellemedi.

Anime dünyasında her şeyin olabileceğini zaten biliyoruz. Yenileme veya çıkış tarihi ile ilgili olup olmadığı. Onlarca yıl sonra yenilenen birden fazla anime dizisi var ve bu umutla hayranlar şimdiden Neon Genesis Evangelion Sezon 2 üzerinde çalışıyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Fishbowl Wives 2. Sezon: Beklenen Çıkış Tarihi ve Spoiler

Ancak, yazının yazıldığı sırada dizinin gerçekleşmesi için böyle bir umut yok ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor. Dizi yenilenirse, size bildireceğimizden emin olacağız. Bu sayfayı yer imlerine ekleyin ve bir süre sonra gösterinin durumunu kontrol etmek için makaleyi gözden geçirin. Şu anda, Neon Genesis Evangelion Sezon 2 Yenileme Durumu beklemede.

Neon Genesis Evangelion 2. Sezon Oyuncular: Kim geri dönecek?

Anime serisinin en önemli özelliklerinden biri karakteridir. Karakterler herhangi bir dizinin merkezindedir ve en çok onlarla ilgilenebilir, ancak Neon Genesis Evangelion'un sahip olduğu şey çok çirkindi. Karakterler göründüklerinden farklıydı, dizideki her karakterin geçmişlerinden bazı karanlık sırları var ve onlar hep onların üzerinden geçmeye devam ediyorlardı. Normal kişilikleri gerçek benliklerini yansıtmaz ama geçmişteki tüm acılarını gizleyen bir maskeyle korunurlar.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Murderville 2. Sezon: Beklenen Çıkış Tarihi ve En Son Güncellemeler

Son yıllarda, bir kişinin sadakatsiz geçmişini tasvir etme eğilimi viral hale geliyor ve normalde her anime dizisi bunu, her karakteri kendi başına benzersiz kılmanın bir parçası olarak tasvir ediyor. Şovdaki en küçük gençler bile şaşırtıcı bir şekilde daha olgun davranışlara sahipler ve bu da hikayeyi ilgi çekici hale getirmeyi de içeriyor.

Bu anime dizisinin bir sezonu daha olacaksa, muhtemelen karakterler hakkında daha fazla şey öğreneceğiz, Dizideki her karakterin geri döneceğine şüphe yok. Bekleyebilirsin Shinji Ikari, Rei Ayanami, ve Gösteride Misato Katsuragi.

Hikaye bu üç karakterin etrafında toplanıyor ve gelecek sezon onları tekrar göreceğiz.

Dizinin resmi fragmanı nerede?

Ne yazık ki, gösteri için resmi bir fragman yok. Herhangi bir ihtimalde dizi yenilenirse, size bildireceğimizden emin olacağız.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Bunu anime serisine takıntılı arkadaşlarınızla paylaşın ve Neon Genesis Evangelion'u öğrenmelerine izin verin. Takip et Trend haber vızıltı ve dünyadaki en son eğlence haberleriyle ilgili sürekli güncellemeler alın.

Paylaş: