355 Yayın Tarihi, Oyuncular ve Hikaye Hakkında Her Şeyi Öğrenin!

Melek Ozcelik
  355 çıkış tarihi

Uluslararası kadın casus, James Bond evreninde nispeten yeni bir kavramdır. 355 çıkış tarihi , oyuncu kadrosu ve diğer detaylar kamuoyuna açıklandı, hayranlar buna doyamadı.Ancak, belki de onları çok daha heyecanlı yapan şey buydu. Gerçeği kontrol etmek için, Mason “Mace” Brown ve beş farklı ülkeden beş temsilciden oluşan ekibi şimdiden burada.355 takip ediyor CIA Ajanı Brown, büyük bir organizasyonun zaten çalkantılı dünyayı tam bir anarşiye sürükleyebilecek bir silah elde etmeye çalıştığını keşfeden bir casus olarak. Brown, düşman onu kullanmadan önce silahı geri almak için dünyanın dört bir yanından beş ek küresel ajanla ortaklık kuruyor.

Demek bu garip kadınlar tüm dünyayı kurtaracak. Theresa Rebeck , sadece senaryoya katkıda bulunmakla kalmadı, film aynı zamanda The 355'in ilham aldığı anlatıyı da yazdı.

Simon Kinberg, Jessica Chastain , birlikte Kelly Carmichael yönetmen olarak onunla birlikte filmde ortak yapımcılar. Casus filmi hakkındaki bilgimizi test edelim.İçindekiler

355 Çıkış Tarihi nedir?

  355 çıkış tarihi

COVID-19 salgını Temmuz 2019'da başlayan The 355 çekimlerini durdurmaya zorladı. Prodüksiyon sonunda Temmuz 2020'de başladı ve ilgili tüm prosedür ve protokollere bağlı kalarak Kasım 2020'ye kadar devam etti.355 çıkış tarihi 7 Ocak 2022 , Evrensel Resimler filmi yayınladı. COVID-19 salgını nedeniyle, 355 çıkış tarihinin başlangıçta 15 Ocak 2021 civarında yayınlanması planlandı ve ertelendi. 14 Ocak 2022 ve ardından bir hafta artarak 7 Ocak'a taşındı.

Ayrıca Okuyun: Reservation Dogs 2. Sezon: Oyuncular, Çıkış Tarihi ve Bilmeniz Gereken Her Şey?

Etrafında 28 Ocak 2022 , filmin isteğe bağlı video versiyonu kullanıma sunuldu. Açık 22 Şubat 2022 , 355 çıkış tarihi oynamaya başladı tavuskuşu . Aynı gün, Universal Pictures Home Entertainment aracılığıyla DVD ve Blu-ray olarak kullanıma sunuldu.Casus Aksiyon Filminin Hikayesi Nedir?

  355 çıkış tarihi

Uyuşturucu baronu suç dehası veriyor İlyas Clarke Bogotá, Kolombiya'nın 150 mil güneyindeki bir yerde gezegendeki her dijital sisteme gerçekten girebilen özel bir şifre çözme yazılımı sürücüsü. Polis eve saldırdığında bile Clarke ona ihanet eder ve onu öldürür.

Kolombiyalı DNI operatörü Luis Rojas gadget'ı karışıklığın ortasında bulur. Diski Rojas'tan satın alma görevi CIA ajanına verildi Mason 'Topuz' Kahverengi . Uzun zamandır ortağı ve erkek arkadaşıyla Paris'e seyahat ediyor. Nick Fowler.

Alman kılığına girdiğinde BND casusu Marie Schmidt paranın bulunduğu çantayı çalar, operasyon kötü gider. Mace onu takip ederken Marie metroda kaçar ve Clarke bir ara sokakta Nick ile yüzleşir.

Ayrıca Okuyun: Better Call Saul 6. Sezon Yayın Tarihi, Oyuncular ve Hikaye Hakkında Her Şeyi Öğrenin!

Nick, Mace'in CIA merkezindeki kaynaklardan öğrendiği bir ara sokakta ölü olarak bulunur. Amiri Larry Marks, gerekli herhangi bir yöntemi kullanarak diski kurtarması için ona izin verir. Mace, Khadijah Adıyeme adlı eski bir İngiliz MI6 ajanı ve eski bir tanıdığını askere almak için Londra'ya gider.

Rojas, DNI psikoloğu için düzenlemeler yapıyor Grace Rivera , alan hakkında önceden bilgisi olmayan, sürücüyü almak için. Arabayla gittikten hemen sonra, Marie işvereni tarafından ayrılmaya zorlanır. Jonas Müller Üst düzey bir BND ajanı olan babasını, onun bir Rus köstebek olduğunu öğrendikten sonra nasıl doğrudan dönüştürdüğünden bahseder.

Devir teslimlerden sorumlu DNI ajanı, Mace ve Khadijah'ı açıp Luis'i öldürdüğünde, Graciela'yı sadece onun açabileceği bir telefonla bırakır ve sürücüyü kaydeder. Hırsız, Mace ve Marie tarafından takip edilir, ancak hırsız kaçar. Mace ve Khadijah yoldayken Marie, Graciela'yı güvenli bir ev gibi bir yere götürür.

355 Filminin Oyuncuları Kimler?

  355 çıkış tarihi

355'in yıldızlarla dolu arka planı, gerçekten güçlü ve başarılı kadın ve erkekleri öne çıkarıyor. Bu casus dolu kişiliklerin kısa bir açıklaması: Mason “Mace” Brown, Jessica Chastain , uluslararası bir terör örgütünü bulmak ve durdurmak için gizlice bir ekip tutan bir CIA ajanıdır.

Eski MI6 ajanı Khadijah tarafından canlandırılıyor Lupita Nyong'o . Khadijah dünyanın en iyi bilgisayar uzmanıdır ve saçma sapan, basit bir insandır. Diane Kruger Yaptığı işte son derece yetenekli rakip bir BND ajanı olan Marie Schmidt'i oynuyor. Brown ve sonunda görevde işbirliği yapar.

Ayrıca Okuyun: Fboy Island 2. Sezon: Oyuncular, Çıkış Tarihi ve Bu Flört Şovu Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Daha Pek Çok Şey?

O zamanlar Penelope Cruz Kolombiya'nın DNI casus organizasyonuyla işbirliği yapan yetenekli bir psikolog olan Graciela olarak ortaya çıkıyor.

Hayran Bingbing Brown'ı ve ekibinin her hareketini sürekli izleyen gizemli bir Çinli MSS operatörü olan Lin Mi Sheng'i canlandırıyor ve yetenekli bir ajan olan Graciela ve psikolog, meslektaşlarından öne çıkan iki ajan. Bir CIA ajanı olan ve aynı zamanda Brown'ın yoldaşı olan Nick, Sebastian Stan.

The 355'in Fragmanı!

Bu muhteşem fragmanla bol aksiyon ve gerilim dolu gizemleri ortaya çıkarın.

SSS

The 355 filminin IMBD derecesi nedir?

The 355 filminin IMBD puanı 5.4/10.

Filmin tahmini süresi nedir?

Filmin tahmini süresi 2 saat 20 dakikadır.

Filmin ana türleri nelerdir?

Aksiyon ve gerilim türleri filmin çoğunluğunu oluşturuyor.

Çözüm!

Bu tartışılmaz gerçek, filmin adı ve anlatımı için ilham kaynağı oldu. Amerikan Devrimi sırasında, Vatanseverler için çalışan bir kadın casus, Ajan 355 kod adı altındaydı. Gerçekten de George Washington ve Benjamin Tallmadge'ın kurduğu casus halkası Culper Ring'in bir üyesiydi.

ABD için çalışan ilk casuslardan biri Ajan 355'ti. Numara, ağın şifreleme teknolojisi tarafından şifresi çözüldükten sonra “kadın”a karşılık geliyor. Orijinal 355'in kim olduğunu kimse bilmiyordu ve gerçek kimliği hala bir sır.

Paylaş: