Adam Levine'in Karısı Kimdir, Neden İlişkiye Girdiği İçin Suçlanıyor ve Çok Daha Fazlası

Melek Ozcelik
  Adam Levine

Behati Prinsloo ve Adam Levine ilk olarak 2012'de ortak bir arkadaş aracılığıyla e-posta üzerinden iletişim kurdular. bu El Secreto de Victoria Model, Net-a-Porter için 2019 kapak hikayesinde müstakbel eşiyle ilk görüşmesini hatırladı. Arkadaşımız, tam bir erkek fatma olduğu ve her şeye hazır olduğu için Behati ile tanışmamızı önerdi ve Adam, bir müzik videosu için bazı aksiyon işleri yapabilecek bir kadın arıyordu, diye ekledi. Prinsloo, nihayetinde pozisyonu kabul etmemeye karar vermesine rağmen, Levine ile konuşmaya devam etti. E-posta alışverişi yapmaya devam ettik, dedi. Bir kişi, 'E-posta iletişimimiz o kadar doğal geldi ki neredeyse aşık oluyorduk' dedi.Daha: Becca Kufrin Erkek Arkadaşı: Bir Yıldan Az Çıktıktan Sonra Thomas Jacobs'ı mı önerdi?Çift, bir ay önce internet arkadaşı olduktan sonra ilk olarak Los Angeles'ta şahsen tanıştı. Prinsloo stüdyoya girdiğini hatırladı ve 'İçeri girdiğimi hatırlıyorum: Kapıyı açtım ve ışığın karanlık stüdyoya parladığı ve herkesin bana baktığı ikonik andı' dedi. Boks eldiveni giydiği için bana sarılmaya gelmesi tuhaftı. Neyse ki işler çabucak tersine döndü: Prinsloo, “Beni akşam yemeğine götürdü ve saatlerce konuştuk ve en güzel zamanımızı geçirdik. 'Çılgıncaydı, ilk görüşte aşk,' diye devam etti.

Adam Levine ve Behati Prinsloo Ne Zaman Evlendi?

19 Temmuz 2014'te çift, bir varış noktası düğünü sırasında yemin etti. Flora Çiftlikleri Cabo San Lucas, Meksika'da. Levine'in yakın arkadaşı Jonah Hill'in yönettiği törene Robert Downey Jr., Coco Rocha ve Levine's Maroon 5 arkadaşlarının da aralarında bulunduğu ünlü isimler katıldı. Resepsiyonda Stevie Nicks, Maroon 5 ve Sublime'ın canlı performansları sunuldu.

  Adam LevinePrinsloo, yere kadar uzanan bir peçe ve çiçek aplikeli el yapımı bir Marchesa şaheseri ile kiliseye girerken yeni eşi için Bright Eyes tarafından “Hayatımın İlk Günü”nü seslendirdi.

Behati Prinsloo -Adam Levine İlişki Suçlamalarından Sonra Birlikte Görüldü

Adam Levine ve eşi Behati Prinsloo, sadakatsiz olduğu iddiaları arasında ilk kez birlikte görüntülendiklerinde birleşik bir yüz oluşturdular. Müzisyen ve müstakbel eşi, Salı günü Daily Mail tarafından California, Montecito'daki okuldan iki çocuğunu yetiştirirken çekilen görüntülerde görüldü. Kulaktan kulağa sırıtan Levine kırmızı bantlı tişört ve siyah şort giyerken, 34 yaşındaki Prinsloo beyaz bir tişört giymiş ve saçlarını topuz yapmıştı.

Üç model, 43 yaşındaki Maroon 5 şarkıcısının kendilerini aradığını iddia etti ve modellerden biri onunla 'fiziksel' bir karşılaşma yaşadığını söyledi. Bu, sanatçıyı derin suya soktu. İlk konuşan Sumner Stroh oldu. popüler bir TikTok videosu. Mesajlardan biri, bu kadar ateşli olman gerçekten inanılmaz, dedi. Mesela aklım karıştı.  Adam Levine

İddialara yanıt olarak, 2014'ten beri Prinsloo ile evli olan 'The Voice' sunucusu, bir ilişkisi olduğunu reddetti ancak 'sınırları aştığını' söyledi.

Daha: Tim Tebow'un Karısı Demi Leigh ve Çok Daha Fazlasıyla Evli Hayatı Nasıl?Levine Salı günü Instagram'da bir açıklama yaparak, 'Eşim dışında biriyle HERHANGİ bir flört tarzında sohbet ederken kötü muhakeme gösterdim' dedi. hayatımda. Birkaç durumda uygunsuz hale geldi. Ailemle birlikte bunu gündeme getirdim ve durumu düzeltmek için agresif önlemler aldım. Evlenmeden önce karısını aldattığını zaten kabul eden Levine, karısına ve ailesine olan bağlılığını 'bu dünyada umursadığım her şey' olduğunu söyleyerek devam etti.

Verebileceğim en kötü karar, benim için gerçekten önemli olan tek şeyi riske atacak kadar saf ve aptal olmaktı. Bir daha başaramayacağım. Tüm sorumluluğu kabul ediyorum. Birlikte üstesinden geleceğiz dedi ve başaracağımızı da sözlerine ekledi.

Şu anda üçüncü çocuğunu taşıyan Prinsloo, suçlamalarla ilgili henüz kamuoyuna herhangi bir açıklama yapmadı, ancak görünüşe göre “son derece öfkeli”. Senin gibi kızlar ' şarkıcı. İlk öne çıkan iki kişiden biri olan Alyson Rosef, silinen TikTok videolarında Levine'den başka sözde mesajlar yayınladı.

Daha: Vanessa Hudgens Kiminle Çıkıyor: Hala Aynı İsimle Takılıp Kaldı mı?

İkinci kadın, komedyen Maryka, Levine'e 'şimdi sana aşık olduğunu' açık bir şekilde beyan etmesiyle başlayarak, Levine ile bildirdiği bazı DM'lerini de açıkladı. Levine'in iddiaya göre, 'Evet, ama bu biraz zor.' İşler zorlaşıyor ve video olayı yardımcı olmadı. kaçabilirim. Maryka ayrıca Levine'den aldığı iddia edilen bir selfie tarzı video da paylaştı ve Levine'in 'Aptalım' dediği duyuldu, ancak hangi videoyu ima ettiği belli değil. Videonun üstüne komedyen 'Evet' yazdı. Levine yorum taleplerimize herhangi bir tepki vermedi veya iki etkileyici tarafından yapılan suçlamaları kamuoyuna açıklamadı.

Paylaş: