Adana MEM Kantin Modülü Geliştirdi

Melek Özçelik

Adana MEM 'ADABİS' isimi Kantin Modülü Geliştirdi.

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesinde şu duyuruya yer verdi:

'ADABİS içerisinde Kantin Modülü açıldığı, modülün 10/07/2015 - 24/07/2015 tarihleri aralığında test işlemleri için açılacağı, test işlemlerinin ardından ise modüle gerçek veri girişlerinin başlayacağı Müdürlüğümüzün 09.07.2015 tarih ve 7124485 sayılı yazısı ile bildirilmişti. Buna göre;
1. Test işlemleri sona ermiş ve test döneminde girilen tüm veriler silinmiştir.
2. Modül gerçek veri girişine açılmış olup, (yemekhanesi ve/veya kantini olsun veya olmasın) tüm resmi okul/kurumlarımızın modülde yer alan İşletme Tipi Belirleme ekranına veri girişi yapması zorunludur.
3. Kantini ve/veya yemekhanesi olan resmi okul/kurumlarımız bu işletmeler için yapılan ve aktif durumda olan sözleşmelere ait bilgileri 24/08/2015 tarihine kadar modüle işleyeceklerdir. Bundan sonra yapılan sözleşmeler de vakit kaybetmeden sisteme işlenecektir.
4. Aktif sözleşmelere ilişkin yapılan ödemelerin dekont bilgileri de 24/08/2015 tarihine kadar modüle işlenecektir. Bundan sonra yapılan ödemelere ait bilgiler de vakit kaybetmeden sisteme işlenecektir.
5. Modülün kullanımı ile ilgili kılavuz ve yukarıda sözü geçen resmi yazı modülün Duyurular ekranında yer almaktadır.

Bilgi için;
Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü'ADANA MEM'i bu teknolojik gayretlerinden dolayı tebrik ediyoruz.Dileriz diğer MEM'lere de örnek olur.