Akrep Ağustos 2022 Burç: Güzel Zaman Başlasın!

Melek Ozcelik
  akrep ağustos 2022 burç

Şu anda bir ton şey yaşıyorsun, Akrep ! İçgüdülerinize dikkat edin, çünkü bir şeyin kötü hissettirdiğini varsayarsak, büyük ihtimalle öyledir.



Akrep Ağustos 2022 burcunuz hoş olmayan bir notla başlar, çünkü aslında temizlemeleri, ayırmaları ve kozmetikleri yönetiyorsunuz. Her garip ilişkiden çok azının sonsuza kadar sürmesi amaçlanır, bu yüzden hak ettiğiniz kadar boşuna yerleşmeyin.



Refakatçi ayrılıkları zor olabilir, ancak bazen yeni seçilen ailemizi hesaba katmak önemlidir.

Biz içten bağlantıların dışındaki duygusal olarak destekleyici ağları tartışırken, halihazırda bir uzmanla çalışmıyorsanız, Akrep, Uranüs retrosu başlamak için ideal bir bahane.

Başlangıç 2 Ağustos Çarşamba 4'te, itaatsiz gezegen çok uzun bir süre geri harekette olacak ve en iyi hayatınızı geliştirirken talihsiz şeylerden kurtulmaya devam etmenizi sağlayacak. Bunların hepsi en ideal olanı için olsa da, arkadaş çevrelerinizde birkaç tasfiye görürseniz şaşırmayın.



Refakatçi ayrılıkları zor olabilir, ancak bazen yeni seçilen ailemizi hesaba katmak önemlidir. Sonunda, büyük olasılıkla ihtiyacınız olduğundan (alınmayın) yeni ayı kullanmaya dikkat edin. 27 Ağustos Cumartesi günü Başak, dinlenmeye hız katacak.

  akrep ağustos 2022 burç

İçindekiler



Akrep için Ağustos Burcunuz

Her halükarda, yılın sonraki kısmını düşünüyor ve dalmak için biraz heyecan duyuyorsunuz. Biraz dinlenmeye ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Temmuz ve durumun böyle olduğunu varsayarsak, biraz dinlenmeniz ve yeniden canlanmanız için harika bir zamandı.

içinde yeni ay Aslan, 6 derece , 28 Temmuz'da gerçekleşti ve önümüzdeki uzun zaman dilimlerinde zorlayıcı olacak. Kariyerinizde size yardımcı olacaktır. O yeni ay, orta cennetinizde, ana hatlarınızın en mükemmelinde parlıyordu ve son derece yardımcı oldu.

Bu yeni ay, kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olabilir ve üst düzey kişileri duyarlı olmaya ikna edebilir. Yıldız güç alanlarınız için güç alanları, Ağustos, yeni bir pozisyon için görüşme veya amirinize kurum içinde gelişmenin ne gerektiğini sorma zamanı olacaktır.



Daha fazla içgörüye ihtiyacınız olduğunu bildirmeniz durumunda, başka bir bölümdeki değişikliğin öğrenme ve uyum sağlama beklentinizi hızlandırıp hızlandıramayacağını sorgulayın.

Bu yeni ay bir şeftaliydi, çünkü Jüpiter, ünlü, yetkin kariyer alanınıza parlak ışınlar yaymak için ideal durumdaydı.

Jüpiter Koç burcundadır ve seyahat eden Güneş ve yeni aya yayılır, günlük görevlerinizi saygılar, bağışlar ve başarılardan oluşan 10. eviniz ile ilişkilendirin. Bu açıktır - şu anda yaptığınız (ve son zamanlarda yaptığınız) çalışma, şüphesiz sizi ilerlemek için en optimize edilmiş saldırı planına sokabilir.

Daha dikkate değer yükümlülüklerin yorumunu uzun süre önce yapabilir ve daha üstün bir unvana sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde, yola çıkıldığında kuruluşunuzun içinden, çalıştığınız iş alanından veya genel olarak dünyadan ödüller getiren grafiğin bölgesidir.

Akrep Eğitim Burcu Ağustos 2022

Öğretici başarılarınız zamanla devam edecek. Ertelediğin o hedefe gitmek için cesarete sahip olacaksın. Değişen akademik programlara uyum sağladığınızda farklı zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

  akrep ağustos 2022 burç

Akrep Kariyer Burcu Ağustos 2022

Bu ay aramanız için harika bir ay olacak. Ayrıca, idari kapasitelerinizi sergilemek için açık kapıya sahip olacaksınız.

Ayın üçüncü yedi günlük bölümünde, iş arkadaşlarınızın olumsuz zihniyetlerine tahammül etmeniz gerekecek. Saygısızlığınızın bir yan etkisi olarak son zamanlarda katlandığınız zararlar telafi edilecektir.

SSS

2022'de Akrep için Hangi Ay Harika?

Yani bir tesadüf eseri, bir işe başlamak veya başka bir spekülasyon yapmak için, Mayıs 2022 gözlerinizi üzerinde tutmak istediğiniz şeydir. bu Akrep 2022 burç Bu ay boyunca ortaya çıkan her türlü spekülasyon veya maceranın size kesin sonuçlar getireceğini önerir.

2022 Akrep Aşkı İçin İyi Bir Yıl mı?

Akrep aşk burcuna göre 2022 , yılın başlangıcı sizin için gerçekten harika olacak. Birini seviyorsanız, sevgi ilişkiniz daha temelli hale gelecektir.

Bu yıl, duygularınızı suç ortağınıza iletmek isteyeceksiniz. Yakın bir bağlantınız yoksa, bu yıl aşk suç ortağınızı bulmanızda size yardımcı olacak.

Ağustos Akrep için Gerçekten Harika mı?

Tepede çok ıssız olsa da, senin için olması pek olası değil, Akrep . Acımasızlığın alışılmadık bir kombinasyonu nedeniyle, hemen harekete geçebilecek güçlü bir organizasyon için tünekinizi kurun. Mars , fark yaratan Uranüs ve bu 1 Ağustos'ta kasıtlı kuzey merkezi.

  akrep ağustos 2022 burç

Akrep Hangi Sebepten Talihsizdir?

Bir işaretin bu kadar sık ​​talihsiz olabilmesi gerçekten başka bir şey. . Akrep'in hayatı açıkça çalkantılı, yine de onlara yakışıyor. Bunun nedeni, karakterlerini bir araya getirmelerine, kendilerini almalarına ve zaman geçtikçe daha temelli olmalarına izin vermesidir. Bu işaret tam olarak şanslı değil, ancak asla teslim olmayacak.

Akrepler Günlük Yaşam Boyunca Verimli mi?

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep giriş yolundan ilerleme kaydedebilir, hepsi “ onların kıyasıya çizgileri ve coşkularını takip etme kapasiteleri, ” diyor Lang. Ancak aynı zamanda, bu başarıyı genişletme ve yolun aşağısında çok daha fazlasını başarma konusunda yeteneklidirler.

Akrep Eksikliği Nedir?

Eksiklikler: Kinci, Paranoyak, Yıkıcı, Sahiplenici, Kıskanç, Yapışkan. Bir Akrep'in kontrol ihtiyacı, çoğu zaman dar görüşlü, kıskanç ve manipülatif göründükleri anlamına gelebilir. Sahiplenici doğaları çoğu zaman haksızdır.

Akrep için Şimdi Zaman Nasıl?

AuspiciousTime for Today-07:30 ile 9:00 arası. Akrep Burcu çevrenizde olup biten her şey hakkında sağlam kalmanız gerektiğini bilmenizi sağlar. Ara sıra zor sorunlarla uğraşabilirsiniz, ancak sağlam olmak yardımcı olacaktır. İçtenlikle denemeli ve kurnaz çalışmalısınız.

  akrep ağustos 2022 burç

Çözüm

27 Ağustos'ta Başak burcundaki başka bir ayın yerel bölgenizdeki onbirinci evinizi aydınlattığı noktada, arkadaşlık fonksiyonlarının ve işbirliğinin nasıl geliştiğine dair tüm anlayışınızı harekete geçirecek.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: