Amazon Prime'ın The Night Manager 2. Sezonu 7 Yıl Sonra Sonunda Başlıyor!

Melek Ozcelik
  gece yöneticisi 2. sezon

Bu makaleye gelirseniz, The Night Manager'ın yenilenme durumunu bekliyor olmalısınız, değil mi? The Night Manager, BBC'nin son zamanlarda yayınlanan ve tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizilerinden biri kuşkusuz. Serinin olağanüstü hikayesi, insanlar arasında tarihe damgasını vurdu ve serinin tüm dünyada takip edilen inanılmaz bir hayran kazanmasına yardımcı oldu.Dizinin ilk sezonu BBC'de yayınlanalı çok uzun zaman oldu. Dizinin platformda yayınlanacağı bildirilir bildirilmez İzleyiciler diziyi izlemek için hızla çalıştı. dizinin devasa pazarlamasından değil, büyük ölçüde dizinin oyuncu kadrosundan kaynaklanıyor.Gösterinin başrolünde, halk arasında en popüler sanatçılardan biri olan Tom Hiddleston yer almaktadır. Eminim onu ​​tanıyorsunuzdur ve eğer onu tanımıyorsanız, Harry Potter Serisinde şu şekilde göründüğü ikonik rolünü bilmelisiniz: Draco Malfoy.

Dizi ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürüldü ve insanlar arasında yüksek reytingler ve harika geri dönüşler aldı. Şov ilk kez televizyonda yayınlandığında ve izleyiciler şovun yenilenme durumu hakkında spekülasyon yaptığında çok uzun bir süre yeşildi.

Bu yazımızda geçtiğimiz günlerde gerçekleşen diziyle ilgili tüm son detayları gözler önüne sereceğiz. Şovun yenilenme durumunu bekleyenlerden biriyseniz, bu makale sizin için bazı heyecan verici bilgiler içeriyor. dizi hakkında her şeyi öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.İçindekiler

The Night Manager 2. Sezon: Başka Bir Sezon Olacak mı?

2016'da çıkış yapan The Night Manager tarihe damgasını vurdu BBC platformdaki en olağanüstü dizilerden biri olduğu için. Çok uzun zaman oldu ve hayranlar hala dizinin yenilenme durumu hakkında spekülasyon yapıyor.

Bu, ilk sezonun hikayesinin nasıl sona erdiği nedeniyle önemlidir. Diziyi izlediyseniz, dizinin final bölümünün izleyicilerin dizinin geleceği hakkında daha fazla düşünmesini sağladığını bileceksiniz. Dizi, daha fazla hikayeye kapı aralıyor ve izleyicinin dizinin ikinci sezonu hakkında spekülasyon yapmasına olanak tanıyor.The Night Manager televizyonda vizyona gireli 7 yıl oldu. Hayranların çoğu yenileme statüsünün geleceğine dair umutlarını yitirdi ama neyse ki bilmeniz için bazı yeni güncellemeler var.

The Night Manager 2. sezon resmi olarak BBC tarafından yenilendi. Evet! doğru duydun Seri 7 yıl aradan sonra resmen yenilendi. Şovun hayranları, şovun yenilenme durumunu öğrenmekten heyecan duyuyor.

The Night Manager 2. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?'Hepimiz ikinci sezonu yapmayı çok istiyoruz ama istemediğimiz şey birinci sezonun seviyesine ulaşamayan bir şey yapmak. Bu gerçekten kötü bir fikir olur.”

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Attack On Titan Final Sezonu 3. Bölüm Yayın Tarihine Bir Bakın: Gelecek Bölümden Ne Beklenmeli?

Yetkililer, dizinin geliştirmenin 'erken aşamalarında' olduğunu doğruladı. “[Biz] potansiyel bir ikinci dizi geliştirmenin ilk aşamalarındayız. Gece Müdürü , ancak henüz bir şey kesin değil ve açıklayacak bir şeyimiz yok” dediler.

Bu nedenle diziyle ilgili açıklanan resmi bir çıkış tarihi bulunmuyor. The Night Manager 2. Sezon'un 2024 veya 2025'te çıkmasını bekliyoruz.

sorulduğunda Gece Müdürü 2. sezon yaşanıyordu, baş yapımcı ve orijinal yazar John le Carré'nin oğlu Simon Cornwell, herkesin umutsuzca umduğu şeye cevap vermedi. Söyledi Televizyon dergi. 'Tatlı değil, bilmiyorum.

'Bunun için henüz bir senaryomuz yok ve yalnızca ikinci bir dizi yapmayı düşünürdük. Gece Müdürü eğer iyi olacaksa. Ve eminim ki Hugh [Laurie] ve Tom [Hiddleston] ve Olivia [Colman] tam olarak yetersiz çalışan aktörler değildir, açıkçası mükemmel olmadıkça geri gelmek istemeyeceklerdir. Ve bilirsiniz, le Carré'nin tüm işleri arasından seçim yapabiliriz.'

The Night Manager 2. Sezon Konu: Hikayeden Ne Bekleyebiliriz?

Serinin resmi özeti şu şekildedir: “Kahire'de bir otelin gece müdürü olarak çalışan Jonathan Pine (Tom Hiddleston), yerel bir gangsterin kız arkadaşı olan yerel bir kadınla ilişki kurar. Gangsterle olan ilişkisi sayesinde, İngiliz milyarder Richard Roper (Hugh Laurie) ile yasadışı uluslararası silah satışları arasında bağlantı kuran bilgiler edinir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir Amazon Prime's The Rig 2. Sezon: Potansiyel Yayın Tarihi, Oyuncular, Yer ve Nerede İzlenir!

“Bu bilgiye sahip olduğu için kısa süre sonra ölü bulundu, öldürüldü. Kendi hayatından korkan Pine kaçar ve sonunda İsviçre'de ücra bir otelde çalışmaya başlar. Dört yıl geçer ve ardından Roper, İsviçre otelini ziyaret eder. Bu, Pines'ın intikam susuzluğunu yeniden alevlendirir ve İngiliz İstihbaratı tarafından Roper hakkında casusluk yapması için askere alınır. Bundan sonrası çok tehlikeli bir entrika ve aldatma oyunudur.”

The Night Manager 2. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler Yer Alacak?

Dizinin ikinci sezonda karşılaşması muhtemel. Tom Hiddleston Jonathan Pine olarak. Şov onsuz olmayacak, bu yüzden Night Manager'ın ikinci sezonunda olmaması için hiçbir sebep yok. Ayrıca oyuncu, dizinin ikinci sezonunda geri döneceğini kendisi onayladı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Netflix'in 10 Yıllık Bilet Sezonu 2: Bu Tayland Dramasının Bir Sezonunu Daha Bekleyebilir miyiz?

İkinci bölümde yer alacak Hugh Laurie Richard 'Dicky' Onslow Roper rolünde, Olivia Colman Angela Burr rolünde, Tom Hollander Binbaşı Lance 'Corky' Corcoran rolünde, Elizabeth Debicki Jemima 'Jed' Marshall rolünde, Alistair Petrie Alexander 'Sandy' Langbourne rolünde, Natasha Little Caroline 'Caro' Langbourne rolünde , Rex Mayhew rolünde Douglas Hodge, Joel Steadman rolünde David Harewood, Geoffrey Dromgoole rolünde Tobias Menzies, Juan Apostol rolünde Antonio de la Torre, Rob Singhal rolünde Adeel Akhtar, Frisky rolünde Michael Nardone, Tabby rolünde Hovik Keuchkerian , Ve Noah Jupe, Danny Roper rolünde.

Instagram'da bu gönderiyi görüntüle

Tom Hiddleston (@twhiddleston) tarafından paylaşılan bir gönderi

Bunun yanı sıra Freddie Hamid rolünde David Avery, Youssuf rolünde Amir El-Masry, Sophie (Samira) Alekan rolünde Aure Atika, Omar Barghati rolünde Nasser Memarzia, Simon Ogilvey rolünde Russell Tovey, Harry Palfrey rolünde Neil Morrissey, Katherine Kelly rolünde yer alacak. Daimi Sekreter Pamela, Kouyami rolünde Bijan Daneshmand ve Marilyn rolünde Hannah Steele.

The Night Manager 2. Sezon Resmi Fragmanı

Maalesef Night Manager'ın ikinci sezonu için resmi bir fragman yok. İlk sezonun resmi fragmanını izlemediyseniz işte burada.

Şovu nerede izlemeli?

Diziyi izlemek isterseniz, yalnızca Amazon Prime videosunda mevcuttur. Seyircinin OTT platformlarına abonelik alması gerekiyor ve ardından diziyi izleyebiliyor.

Bu makaleyi beğendiniz mi? resmi web sitemizden daha fazlasını okuyun trend haber vızıltısı ve eğlence topluluğunda gerçekleşen yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın.

Paylaş: