Amazon Prime's The Rig 2. Sezon: Potansiyel Çıkış Tarihi, Oyuncular, Yer ve Nerede İzlenir!

Melek Ozcelik
  Teçhizat Sezon 2

Martin Compston, birden fazla şovda çalışan ve dizinin saygı ve popülerlik kazanmasına yardımcı olan popüler oyunculardan biridir. bu yüzden görev hattının aktörü oynadığında Teçhizat , dizinin devasa olması için hayranlar zaten sigortalıydı.Doğaüstü gerilim draması resmi olarak Amazon Prime Video'da yayınlandı ve dizi, platformda büyük bir başarıya imza attı. Dizinin onaylanmasının ardından hayranlar yoğun bir şekilde dizinin başlamasını bekliyordu. İnanılmaz hikayesi ve zorlayıcı karakterleri yayınlandığında, insanlar dramayı sevecekleri açıktı.BBC, şovu Amazon Prime Video'da resmi olarak yayınladı ve şovun ilk sezonu şimdiden platformda 6 bölüm yayınladı. olumlu derecelendirmeler ve harika geri bildirimlerle ekrana daha fazla içerik getiriyorlar.

An itibariyle ilk sezon hikayesini bitirdi ve arkadaşlar ikinci bölüme güveniyor. Dizinin hikayesi henüz tamamlanmadığı ve ikinci sezonun olma ihtimali yüksek olduğu için hayranlar merakla bekliyor.

Bu yazımızda diziyle ilgili her şeyi detaylı bir şekilde okuyacağız. Dizinin yayınlanmasını dört gözle bekleyen biriyseniz, bu makale size bu konuda yardımcı olacaktır. Makaleyi okumaya devam edin ve diziyle ilgili en son ayrıntıları öğrenin.İçindekiler

The Rig 2. Sezon: Başka Bir Sezon Olacak mı?

Doğaüstü dramanın ilk sezonu resmi olarak Amazon prime video'da yayınlandı. Çünkü altı bölümden oluşan dizi, yayın platformunda harika bir hikaye sunuyor. Gösterinin ilk sezonu biter bitmez seyirciler gizemli gerilim dramasının gelecekteki olasılığı hakkında spekülasyon yapmaya başladı. Bilet fiyatları, ikinci sezonun yayınlanmasını büyük ölçüde bekliyor, ancak ne yazık ki, bununla ilgili sınırlı güncelleme var.

Dizinin yenilenme durumu henüz onaylanmadı. Dizinin geleceği büyük ihtimalle dizinin başarısına bağlı. Şu an itibariyle, gösterinin izlenme sayısı ve popülaritesi hakkında herhangi bir güncelleme yok.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Daha Fazla Riskli Dramaya Hazır Olun: Milyarlarca 7. Sezon Yayın Tarihi, Oyuncular, Konu ve Daha Fazlası!

Seriye baktığımızda, ayakkabıların çoğunluğunun çoklu sezon şov temasını tercih ettiğini biliyoruz. Şov yalnızca bir sezon için tasarlandıysa, 'sınırlı dizi' veya 'mini dizi' yazan başlıkla birlikte gelir.

Diziye eklenmiş böyle bir başlık olmadığı için hayranlar ikinci bölümün yayınlanmasını bekliyor. Şovun yıllık durumuyla ilgili herhangi bir güncelleme olursa, size mutlaka haber vereceğiz. Gelecekteki güncellemeler için bu sayfaya yer işareti koyunThe Rig 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkması Bekleniyor?

Dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz resmi bir doğrulama yok. Yetkililer diziyi ne onayladı ne de diziyi iptal etti.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: HBO's Somewhere Somebody 2. Sezon Yayın Tarihi Onaylandı: Resmi Fragman Sezonla İlgili Şoke Edici Detayı Açıkladı!

Dizi bu yıl bitmeden yenilenirse dizinin 2024 veya 2025'te çıkmasını bekliyoruz.

The Rig 2. Sezon Oyuncu Kadrosu: Diziye Kimler Gelecek?

Gelecek sezonun oyuncu kadrosuyla ilgili herhangi bir güncelleme yok ancak şunu söyleyebiliriz. Martin Compston Serinin birinci sezonunda Fulmer Hamilton'ı canlandıran , muhtemelen geri dönecek. Röportajlarından birinde şunları söyledi:

'[Yönetmen John Strickland] ile bunun hakkında konuştuğumda, heyecan verici bulduğum şeyin ölçeği buydu' dedi. Metro . 'Hırs açısından üzerinde çalıştığım en büyük şey.'

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Poker Face 2. Sezon Onaylandı: Nihai Karşılaşma İçin Kendinizi Hazırlayın!

Rochenda Sandall da ekledi, 'Ayrıntılar inanılmazdı, boyutları çılgıncaydı. Teçhizatın kapılarını açmaktan bahsediyorsunuz ve gerçek ağırlık oradaydı, gerçek şeyleri itip çekiyorsunuz.

Instagram'da bu gönderiyi görüntüle

Martin Compston (@mrmartincompston) tarafından paylaşılan bir yayın

“Küçük pas lekeleri ayrı ayrı boyandı ve uydu antenlerinde kuş pisliği vardı. Sanat departmanının yaptığı iş çılgıncaydı - daha önce hiç bu ölçekte görmediğim bir şeydi” dedi. haberci .

Compston bir röportajda, dizinin  'iş yerinde daha ilginç günleri' olduğunu söyledi.

'Oyuncular olarak çoğu zaman oturup çay içiyoruz, bu yüzden yapabildiğimde biraz fiziksel olmayı seviyorum' dedi. GQ . “O sahne oldukça komikti, 'Ona soralım mı, sormayalım mı?' dediklerini görebiliyordum. Sonunda, 'Beni ateşe verecek misin, vermeyecek misin?'

'Komik bir şeydi. İlk başta bunun harika olduğunu düşündüm. Yanıyordum ve hiçbir şey hissedemiyordum ve sonra birdenbire biraz ısınmaya başladı ki bu olmaması gerekiyordu ama devam ettim çünkü kimse kes demedi ve siz her şeyin yoluna gireceğini varsayıyorsunuz. Bir şeyler döndüğünü anlar anlamaz battaniyeler ve yangın söndürücülerle geldiler. İyiydim, sırtım biraz bronzlaştı ama dünyanın başka hangi işini yapabilirsin ki? Hala başka bir çekim yapmak zorunda kaldım.

The Rig 2. Sezon Yapım Detayları: Nerede Çekilecek?

Iain Glen, dizinin İskoçya'da çekileceğini söyleyerek dizi hakkında açıklamalarda bulundu.

'Biraz farklı bir şekilde umursuyorsun çünkü kendi insanlarını, ülkeni tasvir ediyorsun ve bu çok İskoç bir hikayeymiş gibi hissettiriyor ve bunu hiçbir şekilde sulandırmaya çalışmadıkları için tüm övgüler Amazon İngiltere'ye ait.'

Şunlar da hoşunuza gidebilir: The After Party 2. Sezon Yayın Tarihi: Hikayeden Ne Bekleyebiliriz?

Rol arkadaşı Mark Bonnar, 'Bu tür şeyler için İskoçya'nın çiçek açtığını görmek harika,' diye ekledi. “Özellikle de yerli bir yazardan ve pek çok yerli oyuncu kadrosuna sahip yerli bir hikaye olduğu için. Harika, bunun burada olduğunu görmek çok zevkli.'

The Rig 2. Sezon Resmi Fragmanı

Ne yazık ki, ikinci sezon çıkış tarihi için resmi bir fragman yok. Ancak dizinin ilk sezonunu izlemediyseniz işte size fragman.

Şovu nerede izlemeli?

Teçhizat resmi olarak şu adreste mevcuttur: Amazon Prime Videosu . Diziyi izlemek istiyorsanız, platforma alabilir ve diziyi izlemek için abonelik alabilirsiniz.

Çözüm

Yetkililer şimdiden dizinin ilk sezonunu yayınladı ve hayranlar ikinci sezonun yenilenme durumunu bekliyor. Dizinin ikinci sezonunun geri dönme ihtimali yüksek. Yetkililer dizinin ilk sezonunu yeni yayınladı ve bu nedenle ikinci bölümü merak etmek için çok erken.

Bu makaleyi beğendiniz mi? resmi web sitemizden daha fazlasını okuyun trend haber vızıltısı ve eğlence topluluğunda gerçekleşen yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın.

Paylaş: