Andrei Koscheev: Shriya Saran'ın Kocası Hakkında Her Şey!

Melek Ozcelik
  andrei koscheev

Bu yazıda Andrei Koscheev ve kişisel hayatı hakkında her şeyi tartışacağız. Bu nedenle, bu merakınızı uyandıran bir şeyse, bizimle kalın.Andrei Koscheev tanınmış bir Rus tenisçi ve iş adamıdır. Motivasyonel bir konuşmacı ve Ruslar arasında iyi bilinen bir figür. Andrei Koscheev'in 12 Mart 2018'de Shriya'nın Mumbai'deki dairesinde gizli bir düğünde Güney Hintli aktris Shriya Saran ile evlendiği iddia ediliyor. Raporlara göre etkinliğe sadece birkaç aile üyesi ve yakın arkadaş katıldı.Andrei Koscheev, Rusya'nın Saint Petersburg şehrinde doğdu. O ve erkek kardeşi ulusal düzeyde tenisçiler olduğu için ülkesinde tanınmış bir isim. Bu konuda çok sayıda ödül aldı ve halen bu alanda çalışmaktadır.Andrei Koscheev'in yemek pişirme tutkusu ona 2005 yılında gıda ile ilgili bir iş kurma konusunda ilham verdi. 2005 yılında memleketinde bir restoran olan Domavkusnee'yi (омакуснeе) kurdu. Kısa sürede restoranının çok sayıda şubesini açtı. 2015 yılında birçok ödülün yanı sıra “Yılın En İyi Genç Girişimcisi” seçildi.

İçindekilerFiziksel nitelikler

Andrei Koscheev, atletik bir vücuda sahip bir sporcu. Yaklaşık 5'7 'boyunda duruyor ve yaklaşık 60 kg ağırlığında. Gözleri gri ve altın sarısı saçları var.

Her türlü giyimde kendini iyi taşıyan fit bir adamdır.

  andrei koscheevKarısı ve Ailesi

Andrei Koscheev, annesi ve erkek kardeşiyle birlikte Rusya'nın Saint Petersburg kentinde yaşıyor. 15 Nisan'da doğdu. Natalya Koscheeva annesinin adıdır.
Nikita Koscheeva, erkek kardeşinin adıdır. Erkek kardeşi aynı zamanda bir tenis oyuncusu ve işletme sahibidir.

19 Mart 2018'de uzun süredir nişanlısı ve aktris Shriya Saran ile Rajasthan, Udaipur'daki Lake Palace Hotel'de aileleri ve birkaç yakın arkadaşının huzurunda evlendi.

Kariyer

Andrei Koscheev, İsveç'teki Stockholm School of Economics'ten Genel Yönetim diploması aldı. O başladı
Tenisçi kariyeri Ulusal düzeyde mücadele etti ve sayısız maç kazandı. Ayrıca tenisçi olan gerçek erkek kardeşine karşı da yarışmıştır.Andrei Koscheev yemek yapmayı annesinden öğrendi ve her zaman bu alanda bir meslek edinmek istedi. 2005 yılında memleketinde bir restoran olan Domavkusnee'yi (омакуснее) açtı. Daha sonra restoran franchise'ını diğer şehirlere genişletti. Ülkesinde birçok kişiye ilham kaynağı oldu ve “Yılın En İyi Genç Girişimcisi” (2015) unvanı da dahil olmak üzere sayısız ödül aldı.

  andrei koscheev

Shriya Saran'ın Rus kocası Andrei Koscheev Hakkında Bazı İlginç Gerçekler Var

Andrei Tecrübeli Bir Tenisçidir

19 Mart 2018'de aktris Shriya Saran'ın Rus kocası Andrei Koscheev ile evlendiği haberi tüm ülkeyi şaşırttı. Birçok kişi, kocası Andrei'nin ulusal turnuvalarda yarışan tanınmış bir tenisçi olduğunun farkındadır. Ayrıca tenis oynayan kardeşi Nikita'ya karşı birçok kez yarıştı.

Andrei Koscheev Aynı zamanda İşletme Sahibidir

Andrei'nin atletik yanının yanı sıra bir işadamı olarak akıllı bir yanı var. Organik yiyecekler sunan bir restoran işletmesi var ve 2015 yılında En İyi Genç Girişimci seçildi. Onun hakkında çok az kişinin bildiği şey, restoran zincirinin gelirinin belirli bir yüzdesini hayır kurumlarına bağışladığıdır.

Genel Yönetim Diplomasına Sahiptir

Shriya Saran'ın mesleği Bollywood'un yanı sıra bölgeseldir ve kocası Andrei çok yönlü bir birey gibi görünmektedir. Spor tutkusu olan bir iş adamı ama hepsi bu kadar değil; ayrıca genel yönetim diplomasına sahiptir. Başka bir ülkede yaşayan sevgilisiyle ilgilenirken aynı anda bu kadar çok işi nasıl yönettiğini şimdi anlıyoruz.

Andrei Birkaç Üniversitede Ders Verdi

Andrei Koscheev sadece ulusal tenis zaferini elde etmekle kalmadı, aynı zamanda genç yaşta başarılı bir girişimci oldu ve bu da ona faydalı dersler verdiği çeşitli üniversitelerde kapılar açtı. Udaipur'da evlenen çift, uzun süre ilişkilerini bir sır olarak sakladı.

  andrei koscheev

Shriya Saran, kocası Andrei Koscheev'in fıtık ameliyatı geçirdiğini ve kızı Radha'yı aylarca kaldıramadığını itiraf ediyor.

Oyuncu Shriya Saran, eşi Andrei Koscheev'in fıtık ameliyatı olduğunu duyurdu. Ayrıca Instagram'da Andrei'nin kızları Radha'yı iki aydır kaldıramadığını belirtti. Shriya, Andrei'nin hastanede kalışından birkaç fotoğraf yayınladı. İlk fotoğrafta Andrei ameliyat sonrası odasında hastanın önlüğünü giymişti. Telefonunu tutarken kameraya gülümsedi.

Shriya Saran, öpüşen, gülen ve gülen çiftin özçekimlerini paylaştı. Görüntülerde lavanta işlemeli bir takım elbise giyiyordu. Shriya, oyuncunun eşi Upasana Kamineni Konidela'yı da tebrik etti. koç charan , tweetinde.

'@theapollohospitals Hyderabad'a @andreikoscheev'e bu kadar iyi baktığınız için teşekkür ederiz. Andrei Fıtık hastasıydı ve Radha'yı yaklaşık iki ay kaldıramadı. Şimdi bunların hepsi geçmişte kaldı. Doktor Rajneesh reddy'ye teşekkürler. @apollo 24×7 @apollopharmacy bize yardım ettiğiniz için @upasanakaminenikonidela'ya teşekkür ederiz!” yazıya başlık attı.

'Bebeğim 9 aylık ve onu daha fazla saklayamayacağımı düşünüyorum. O zaten dünyanın birçok yerine gitmiş çok seyahat eden bir bebek. Çok mutlu hissediyorum; bir çocuk anne doğurmuş gibidir. Radha benim en iyi arkadaşım. Radha Barselona'da doğdu. Bu planlı bir bebek. Dünya durmuştu ve başlamak için en iyi zaman olduğunu düşündük

Shriya, merhum film yapımcısı Nishikant Kamat tarafından yönetilen 2015 suç gerilim filmi Drishyam'ın devamı olan ve Mohanlal'ın oynadığı aynı adlı Malayalam dili filminin yeniden çevrimi olan Drishyam 2'de görünecek.

Drishyam 2, Shriya'ya ek olarak Ajay Devgn, Tabu ve Ishita Dutta'yı da oynayacak ve Abhishek Pathak tarafından yönetilecek.

İşte hepsi bu 'Andrei Koscheev' makalesinde bu kadar. Umarız bir şeyler öğrenirsiniz. Bu nedenle, gözünüzü dört açın ve iletişimde kalın. Bizi takip edin trendingnewsbuzz.com Web'in her yerinden en iyi ve en ilginç içeriği bulmak için.

Paylaş: