Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm: Bu Dizi Hakkında Şimdiye Kadar Ne Biliyoruz!!

Melek Ozcelik
 Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm

Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm hakkında daha fazlasını öğrenin

Atlanta Season 3 Episode 1, prömiyeri 24'te yapılmış bir Amerikan televizyon dizisidir. inci Mart 2022'de FX'te. Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm, RBA, 343 Incorporated, MGMT tarafından yapılmıştır. Yapımcı ve showrunner Donald Glover, Hiro Murai ve Stefani Robinson, bunların hepsi yönetici yapımcılar.Donald, dizinin iki bölümünü yönetti ve bu dizinin üç bölümünü yazdı. Üçüncü sezon Haziran 2018'de sipariş edildi. Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm'de Donald Glover, Brian Tyree Henry, Lekieth Stanfield ve Zazie Beetz rol alıyor. Atlanta 3. Sezon 1. BölümGösteri, Georgia, Atlanta'daki günlük hayatı boyunca eski kız arkadaşı Van'ın gözünde kendini kurtarmaya çalışan ve aynı zamanda kızı Lottie'nin annesi olan Earn'ü takip ediyor.

Ayrıca Oku – Prens Harry Hala Prens mi?: Özel Bir Toplantının Sonucu Nedir? Şimdi Kontrol Edin!İçindekiler

Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm Oyuncu Kadrosu Nasıl?

Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm listesine ve karakterlerine aşağıdan göz atın –

AnaKonuk

 • Tobias Segal Ciddi İşaretler / E / Beyaz Kazanç olarak
 • Laura Dreyfuss Amber olarak
 • Justine Bartha Marshall Johnson olarak
 • Curtis rolünde Chet Hanks
 • Liam Neeson kendisi olarak
 • George Wallace Greg olarak
 • Kevin Samuels Robert S. Lee olarak
 • Alexander Skarsgård kendisi olarak
 • Adrian Rae Candice olarak
 • Roquemore'u Sürgün Olarak Sürgün

Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm Yayın Tarihi Nedir?

Şubat 2019'da FX Başkanı John Landgraf, üçüncü sezonun erteleneceğini ve 71. sezon için uygunluğu kaçıracağını doğruladı. st Primetime emmy ödülü. Ocak 2020'de, sezonun Ocak 2021'de ve dördüncü sezonun 2021'de daha sonra yayınlanacağını tekrar söyledi.

Ancak Landgraf, COVID-19 kısıtlamaları nedeniyle sezonun planlanan Ocak 2021 prömiyer tarihine hazır olmayacağını söyledi. Nihayet Aralık 2021'de FX, sezonun 24'te prömiyer yapacağını duyurdu. inci Mart 2022.Ayrıca Oku – My Hero Academia 6. Sezon 1. Bölüm Wiki : Manga Dizisinde Neler Oldu?

Römork -

Aşağıdaki videoda Atlanta Sezon 3'ün fragmanını izleyin.

Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm İncelemeleri Neler?

Rotten Tomatoes'da 121 yoruma göre %97 onay puanına ve ortalama 8,8/10 puana sahiptir. Sitenin eleştirel fikir birliği şu şekildedir: ' Atlanta alır Paper Boi ve maiyeti Gürcistan'ın dışında, ancak bu ilham verici üçüncü sezon, bir şeylerin ne kadar çok değişirse o kadar tuhaf kaldığını kanıtlıyor.'

Daniel Fienberg Hollywood Muhabiri oldukça olumlu bir eleştiri verdi ve şöyle yazdı: 'Televizyondaki başka hiçbir program bu şeyi yapmıyor. atlanta mizah, gerçeküstücülük, korku, seyahat günlüğü ve hip-hop dozlarıyla Amerika'daki ırksal kimliğin rahatsız edici bir keşfi için türleri harmanlayan başlangıç ​​noktaları olarak yapar.

 Atlanta 3. Sezon 1. Bölüm

Liz Shannon Miller Sonuçlar dizinin 'her zamanki gibi ruhani, şok edici ve büyüleyici olmaya devam ettiğini' yazdı ve '3. Sezonun yalnızca ilk iki bölümünde, yaratıcı ekip asla unutamayacağınız en az yarım düzine an sunuyor. atlanta bir hediyedir.”

Ayrıca Oku – Halle Berry Sağlıklı Yaşam Tarzının Arkasındaki Gizli Egzersiz Rutini ve Diyet Planı

Paylaş: