Bad Boy Nick Kyrgios kiminle çıkıyor?

Melek Ozcelik
  nick kyrgios flört

Nick Kyrgios, şu anki sevgilisi Costen Hatzi'ye aşık 'delidir'. Geçen yılın Aralık ayında aşklarını resmileştirdiğinden beri, ünlü tenisçi gereğinden fazla ifade verdi. ortağı için PDA , Wimbledon kortlarında sevgisini gösteriyor.” Gezegendeki en iyi kız arkadaşa sahibim. Çevremde beni cesaretlendiren o kadar çok insan var ki” dedi kız arkadaşını yendikten sonra. Brandon Nakashima Wimbledon '22'nin dört turunda.Daha önce tenisi ve sosyal medyanın performanslarına tepkisini “kapatmak” için savaştığını, ancak Costen'in ona bu konuda yardımcı olduğunu söylemeye devam etti.Bu benim gelişimimin önemli bir yönü. Partnerime takıntılı olmak kesinlikle yardımcı olur, ama ben sadece bunu bırakıp akşam yemeğimin tadını çıkarmaya ve ertesi sabah uyanmaya ve tenis ile yaşam tarzını ayırmaya razıyım. 26 yaşındaki tenisçi, sevgiyle “Cos” olarak bahsettiği şu anki sevgilisine açıkça vuruldu ve duygularını 1.7 milyon Instagram takipçisine ifade etti.

İçindekiler

Costen Hatzi kimdir?

Kyrgios tarafından “Cos” lakaplı Costen Hatzi, bir 21 yaşındaki blogger Sydney'den. Ev Aşk İç Mekanları Kyrgios ve Hatzi, Instagram yetkilisi olduklarından beri minimalist, trend ev iç mekanları tedarik eden kendi şirketidir, Kyrgios ve Hatzi birlikte çok sayıda gönderi yayınlayarak romantizm konusunda açık olmuştur. , iki öpüşmenin fotoğrafının yanında.Daha: Selena Gomez Ayrılığı: Sonunda “Kalp Kırıklığı” Olarak Adlandırdığı Kişiden Bahsetti!

Hatzi ayrıca Ocak ayında Kyrgios'a Avustralya Açık için Melbourne'e eşlik etti ve burada antrenman seansları ve turnuvalar sırasında onu tezahürat yaparken görüldü. Kyrgios yarışmada üçüncü tur maçını kaçırdığında, Hatzi Instagram'da desteğini ifade ederek, 'Bu önceki hafta için çok müteşekkirim ve seninle gurur duyuyorum.'

Nick Kyrgios Kız Arkadaşıyla Nasıl Tanıştı?

Belli değil ama aşk gönderilerine bakılırsa Sidney'de bir akşam dışarı çıkmış gibi görünüyorlar. Costteen'in arkadaşlarından biri, muhtemelen Double Bay barına atıfta bulunarak, romantizmleri hakkında 'Tanrı Bedevi'yi korusun' hakkında erken bir gönderiye dikkat çekti. 21 yaşındaki arkadaşına ' en iyi kanat kadın ”Arkadaşlarıyla birlikte Costteen'in Kasım 2021'deki gönderisine bakarak Nick, “Sanırım olay şu an oldu” diyerek yorum yaptı ve ardından bir dizi ifade geldi. Tenisçi ayrıca Costen'in 18 Kasım tarihli Instagram gönderisine 'her şeyi başlatan fotoğraf' olarak atıfta bulundu.Ne Zaman Çift Oldular?

Nick'in önceki ilişkisi Ekim 2021'de patlak verdi. Costen ile ne zaman çıkmaya başladığı belli değil, ancak çiftin Sydney'de dışarıda görülmesinin ardından 30 Aralık 2021'de bağlılıklarını kabul etti.' Müteşekkirim,' diye Instagram'da yayınladı. 'İşte Yeni Yıl ve hepimiz için yeni bir başlangıç.' O zamandan beri o kadar çok #CosteenContent paylaştı ki, ilişkilerine adanmış bir Instagram Hikayeleri bölümü oluşturdu. Dijital çağda, aşk! Bununla birlikte, Costen onunla yeni başlangıcını kaydediyor, hızlı uçuşlar ve güller ve bir Louis Vuitton el çantası gibi cömert hediyeler içeriyor.

Daha: Katie Holmes Ünlü Aktris Çıkıyor! Açıklandı!

2022'nin başlarında Costen, Facebook sayfasında 'çok minnettar' Avustralya Açık'ta onunla yaşadığı deneyim ve Nick için 'çok mutlu' olduğu için. Senin için çok müteşekkirim, gezegendeki en mutlu insanım” dedi.Costen Avustralya Açık'ı Mahkeme Kenarından İzledi

Costen, 2022 Avustralya Açık'taki ilk maçını kazanırken Nick'e çığlık atmak için oyuncu kutusunda merkezle öne oturdu. Zaferinden sonra Nick'le 'çok gurur duyduğunu' açıkladı. liam geniş Tek Erkekler ve Çift Erkeklerde koşusu sırasında onun yanında kaldı. 'Benimki gibi senin de arkanı kolladım,' dedi Nick, saha kenarında oturan kız arkadaşına. Daha sonra, Wimbledon'da yarışmasını izlemek için Birleşik Krallık'a eşlik etti.

Nick Kyrgios'un Hayatı Arkadaş

26 yaşında, hiçbir Grand Slam yarışmasının çeyrek finalini aşamadı ve aynı zamanda kariyeriyle de tanınıyor. vahşi çocuk davranışı tenis yeteneği için olduğu gibi. Ancak, Nick Kyrgios hem saha içinde hem de saha dışında nadiren haberleri yakalayamıyor. Bu hafta Avustralya Açık'taki açılış maçında Briton Liam Broady'yi tepeden servis yaparak, küfürler savurarak ve ardından bir seyirci tarafından kendisine sunulan bir birayı yudumlayarak yok etti.

  nick kyrgios flört

Fiili olarak birinci sıradaki Daniil Medvedev'e yenilmesinin ardından, yenilmiş rakipler, huysuz bir ikinci tur çiftler karşılaşması sırasında spor salonunda onunla dövüşmeyi talep ederek profilini korudu.

Resmi olmayan ilk sıradaki Daniil Medvedev'e bir gerilemenin ardından, yetersiz bir ikinci tur karşılaşması sırasında spor salonunda onunla yüzleşmek isteyen mağlup rakipleriyle profilini korudu.

Daha: Kaley Cuoco Flört: Sonunda Sözde “İlk Görüşte Aşk” İle İlişkiye Girdi!

Önceki dizilerin hepsinin tenis turnuvalarıyla güçlü bir bağlantısı olsa da, onun reklama konu olan aşk hayatı ön planda devam ediyor. Şu anda, model Chiara Passari ile çalkantılı boşanmasından sadece aylar sonra Costeen Hatzi ile görüşüyor ve Avustralyalıların tenis kariyeri gibi romantizmleri hiçbir zaman sade olmamıştı.

  nick kyrgios flört

Kyrgios, bir adamla çıkmaya başladığında ünlü bir genç tenis dahisi olarak müjdeleniyordu. Ajla Tomljanovic yanlısı , Hırvatistan'dan ama o sırada Avustralya'yı temsil etmeyi seçmişti.

Çift, 2015 ve 2016'da Avustralya Açık'ta sık sık birlikte görüldü ve hatta çiftlerde oynadı. Nitekim Kyrgios daha önce gazetecilere “Onunla birlikteyken mutluyum” demişti. Çift, Kyrgios'un diğer kadın tenisçiler ile sosyalleşirken yakalanmasının ardından 2017'de ayrıldı.

Eski erkek arkadaşını arkadaşlıktan çıkardıktan sonra, Tomljanovic sorumlu olanı yaptı ve sosyal medyasını devre dışı bıraktı ve Kyrgios daha sonra açıkça bir uzlaşmaya işaret ederken, ilişki asla yeniden alevlenmedi. Şu anda başka bir tenisçi Matteo Berrettini ile çıkıyor.

Paylaş: