Balık Ağustos 2022 Burç: Kendinize Fazla Sert Olmayın!

Melek Ozcelik
  balık ağustos 2022 burç

olman gereken yerdesin, balık Burcu ve alan adınız tutarlı bir hızla gelişiyor. Artmanın, düşüncelerinizin ön saflarında yer alan bir şey olduğunu varsayarsak, şu anda kaynakları verilen hedefe etkili bir şekilde yerleştirmek için ideal bir fırsattır.Bir şey bize anlaşılmazın şu anda kavranabilir olduğunu bildiriyor. Unutmayın, ideal bireylerin yakınınızda olması, her şey söylendiğinde ve yapıldığında benzer şekilde önemlidir.Bu nedenle, sizinle benzer standartları paylaşan ve toplumun tohumlarını ekmeye ihtiyaç duyan türdeki bireyleri kaydetmeye ve hazırlamaya çalışın. paylaşılan farkındalıkta ilerleme.

İçindekiler

Balık için Ağustos Burcunuz

Bu sene herhalde sakinleşmesi bekleniyor Ben, minimal durgun Ağustos, yine de burcunuza bir göz atın, gerçek tam tersidir - son hafızanızda herhangi bir zamandan daha meşgulsünüz.Yoldayken yol arkadaşlarına veda ediyorsun Zoom toplantıları yapmak, durmadan beste yapmak ve ortalıkta dolanmamak.

  balık ağustos 2022 burç

Tüm Balıklar O Hayata Sahip Değildir

giden birini anladım Doğu Hampton ve orada da çalışıyor, ancak dışarıdaki havayı alma ve dikkat etme fırsatı bulduğu kırmızı, pembe ve sarıya bölünmüş akşamları görmek için okyanus kıyısına yeterince yakın. göze batmadan sörf yap e narin beyaz kum üzerinde.Kasabanın yakınında, ünlü öğle yemeği mekanına doğru yürüyebilir ve büyük bir kırmızı şemsiyenin altında ıstakoz rulolarının tadını çıkarabilir. Gerçek şu ki, bu Balık okyanus tarafına yakın olmasına rağmen, o da gerçekten çöküyor.

O, evlerinde konsollarını döven, ara sıra paket suşi için koşan ve doldurulmamış şehir yollarında eve koşan Balıklara çok benziyor - Bu sezon herkes gitti.

Bununla birlikte, bu çalışmanın potansiyel bir kazancı var - muhtemelen başka bir zodyak işaretini nakit olarak getirmek için en iyi bakış açılarına sahipsiniz (düşünülebilir muafiyetle). Başak , yine de paraları biraz daha iyi gelir).Bu nedenle, muhtemelen Temmuz ve Ağustos'un nasıl çalıştığından heyecan duymayacak olsanız da, Ekim ayının başlarına geldiğinizde, aslında kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. başka bir önemli kol saati, takım elbise veya dana derisi ceket (erkek okuyucularıma) ya da kadın okuyucularıma şok edici bir yaratıcı el çantası, gece elbisesi ya da harika bir altın mücevher parçası.

Arzu ettiğiniz herhangi bir şey! Gerçekten satın aldığınız noktada, kendinize dikkat çekmeden sırıtacaksınız. Tüm bu çalışmanın, verdiğiniz sabitlenme ve enerjiye değdiğini anlayacaksınız.

Balık, Balık yerlileri için belki de unutulmaz bir gün . Size bir kez daha neşelenme fırsatı verecek olan faydalı şeyler size doğru gelmeye başlayabilir. Uzmanlar cephesinde, dengeli bir öncül üzerinde yönetim, hedeflerin belirlenmesine ulaşılmasına yardımcı olabilir.

  balık ağustos 2022 burç

Kariyerinizi ilerletmenize yardımcı olabilecek, beğenilmeyen kişilerin organizasyonuna enerji harcayabilirsiniz. Acil bir durumun olgun tedavisi, ailenin dostane havasını yeniden tesis ederdi. Ayrılan nakit, elde edilen nakittir.

Bu başarı mantra parasal pozisyonunuzu ayarlama. Bir tapınma suç ortağının derin hisleriyle uğraşmalısın. Yeni ve heyecan verici bir deneyim, düşündüğünüz seyahatlerde sizi bekliyor.

Görünüşünde, tavrında ve kapsayıcılığında yapacağın birkaç mantıklı değişiklik ödül alacak. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin, ancak takdir edin!

Bugün Balık yerlileri Mülkiyet ilişkilerinde makul bir plan bulması muhtemeldir. Alan, satın aldığınız herhangi bir mülkün yoludur, bu nedenle genel olarak iyi geçin. Canlandırıcı haberler özveri bekliyor balık Burcu skolastik cephede yerliler.

Balık Finans Bugün

Parasal pozisyonda iyileşme özellikle günün ilerleyen saatlerinde emin olabilirsiniz. Yatırım fonlarınıza zarar verebilecek anlaşmalara dikkat edeceksiniz. Aynı şekilde, anlamsız kullanımdan sakınmak kesinlikle teşvik edilir.

Balık Ailesi Bugün

Ev işleri ve yükümlülükler sizi bugün olduğundan daha sık meşgul edebilir. Hareketli bir yaşam tarzı, akrabalar arasında baskılara neden olabilir. Aileye mutluluk getirmek için her şekilde kendiniz üzerinde çalışmak için bilinçli bir girişimde bulunmalısınız. Kısıtlama genç akrabaları göster.

Balık Kariyeri Bugün

Balık yerlilerinin kendinden tahrikli özellikleri, test etme yetkin görevlerin üstesinden gelmede yardımcı olabilir. Uzman cephesindeki birkaç aksilik veya hıçkırıktan sonra hızlı bir şekilde geri dönmeleri muhtemeldir.

  balık ağustos 2022 burç

Balık Sağlığı Bugün

Özel ihtiyati tedbirler özellikle üstü açık yemek yerken alınmalıdır. İstenmeyen düşüncelerin enerjinizi tüketmesine izin vermemeye çalışın. ruh . Serin kalmak ve baskının zihinsel sağlamlığı geliştirmesine izin vermek daha iyidir.

Balık Aşk Hayatı

Bugün kalpten şeyler Ciddi girişimlerinize rağmen, cephenin sizin için iyi sonuçlanması muhtemel değildir. Ezici eğilimleri kontrol etme güçsüzlüğü, bir boşlukta bir boşluk yaratabilir. yakın bağlantı. Ek olarak, katı ebeveyn direnci, Balık yerlilerini bağı yeniden düşünmeye itebilir.

Şanslı Sayı: 3

Şanslı Renk: bordo

Yeni Şeyler Olacak!

1 Ağustos'ta Mars - çekişme gezegeni n - üçüncü yazışma evinizde uçuk Uranüs ile birleşecek, bu da koruma sisteminizi harekete geçiren nezaketsiz bir deneyime yol açabilir.

hatırla — kelimeler tropik bir fırtınada osuruktan başka bir şey değildir, bu yüzden kimliğinizi etkilemelerine izin vermeyin. Dahası, kendinizi köşeye sıkışmış hissettiğinizi varsayarsak, durumla nasıl başa çıkmaya karar verdiğinizin farkında olun.

Günün sonunda, demek istemediğiniz bir şey söylemeye dikkat edin! geveze olarak Merkür 4 Ağustos'ta yedinci organizasyon evinize girdiğinde, nasıl daha uyumlu ve kabul edilebilir bir şekilde aktaracağınızı buluyorsunuz.

Son derece zorlu birkaç kişiyi yönetiyor olsanız da, etkili yeteneğiniz herkesi istediğiniz gibi yapmaya ikna edebilir!

Her durumda, 11 Ağustos'ta Kova burcundaki bir dolunay, gizli enerjilerle ilgili on ikinci evinizde yükseldiğinde, tesadüfen bazı tüyler ürpertici veriler bulabilirsiniz.

Aranızda gizemli bir eleştirmen varsa, bunun nedeni çok iyi tanınmanızdır. balık Burcu . Sizi kesmesine izin vermek yerine, sizi uyandırmasına ve boyun eğmeye devam etmenize teşvik etmesine izin verin (çünkü açıkçası, bireyler refahınız tarafından baltalanır).

  balık ağustos 2022 burç

Çözüm

Bu ay sayabileceğinizden daha fazla çekişme içine giriyorsanız, bunu kehanete koyabilirsiniz.

Her şey düşünüldüğünde, senin Balık Ağustos 2022 burç Özellikle arkadaşlarınız, akrabalarınız ve komşularınız konusunda inkar edilemez bir şekilde baharatlı bir kavgaya girebileceğinizi gösteriyor. Affedilmeyen kelimelere biraz tereddütle inanın, çünkü pişmanlık ifadeleri zaten devam ediyor.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: