Big Little Lies 3 Çıkış Tarihi: Resmi Olarak Onaylandı mı?

Melek Ozcelik
  Big Little Lies 3 Çıkış Tarihi

Big Little Lies 3 hakkında her şeyi öğrenmek için buradaysanız, doğru sayfadasınız. Big Little Lies 3 ile ilgili en son bilgileri keşfetmek için okumaya devam edin. Burada net değeriyle ilgili tüm güncellemeleri bulacaksınız. Okumaya devam etmenizi öneririz.

Liane Moriarty'nin 2014 yılındaki aynı adlı romanından uyarlanan Big Little Lies, bir Amerikan drama televizyon dizisidir. Dizi, David E. Kelley tarafından yaratıldı ve yazıldı. Dizi iki sezondan oluşuyor. yayınlandı HBO 19 Şubat 2017'den 21 Temmuz 2019'a kadar.

Dizi, üç anneyi takip eden bir kara komedidir. Çocukları birinci sınıf öğrencisi ve hayatları mutluydu ama sonra cinayeti çözmeyi seçiyorlar.

BEĞENEBİLİRSİN:- The Sandman 2. Sezon Çıkış Tarihi: Oyuncular, Konu #038; Çok Daha Fazlası!İlk sezon Jean-Marc Vallee tarafından yönetildi. İkinci sezon Andrea Arnold tarafından yönetildi. Big Little Lies'ın yapımcılığını Hello Sunshine, Blossom Films ve diğer iki yapım şirketinden Barbara A. Hall ve David Auge üstleniyor.

Big Little Lies'ın ikinci sezonu büyük bir hit oldu. HBO, 21 Temmuz 2019'da ikinci sezonun finalini yayınladığından beri hayranlar 3. sezonu sabırsızlıkla bekliyor. Big Little Lies 3. Sezon henüz onaylanmadı.  Big Little Lies 3 Çıkış Tarihi

İçindekiler

Big Little Lies 3 Çıkış Tarihi

Big Little Lies Sezon 3 henüz onaylanmadığı için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Marie Claire Australia, moda güzellik dergisine, dizi yapımcıları David E. Kelley ve Liane Moriarty'nin diziyi üçüncü sezon için geri getirmelerini beklediğini söyledi.Breaking Bad 6. Sezon: Onaylanmış Çıkış Tarihi, Konusu, Oyuncular ve Fragman

“Reese ve ben haftada bir konuşur veya mesajlaşırız. Nashville'e yeni taşındı ve çok yakınız. Hepimiz tekrar birlikte çalışmak istiyoruz. Zoe ve Laura'ya mesaj attım ve geldiler. David ve Liane'nin bunun için gerçekten iyi bir fikirleri var. Bu alanı izle!'

  Big Little Lies 3 Çıkış Tarihi

Büyük Küçük Yalanlar 3 Oyuncu

Big Little Lies Sezon 3 gerçekleşirse, birçok oyuncu aşağıdakileri içeren diziye geri dönecek, Reese Witherspoon , Nicole Kidman , Shailene Woodley, Laura Dern ve Zoë Kravitz, Monterey, California'daki beş kadın olarak geri dönebilir.Büyük Küçük Yalanlar 3 Fragman

Big Little Lies 3 için resmi bir fragman ya da teaser yok. Fragman yayınlanmadan önce çıkacak. Beklemek zorundayız. Big Little Lies 2'nin fragmanını yayınlıyoruz.Big Little Lies Önceki Sezonları Nereden İzlersiniz?

Big Little Lies'ın 1. ve 2. Sezonu şu anda Hulu, Disney+ ve ESPN+'da yayınlanmak üzere mevcut.

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Big Little Lies 2 Netflix'te mi?

HBO'nun Big Little Lies dizisinin tüm bölümlerini yukarıda bahsedilen çeşitli platformlarda izleyebilirsiniz, ancak şu anda Netflix veya Google Play'de değil: Amazon Prime Video'da İzle.

Büyük Küçük Yalanlar İptal Edildi mi?

Big Little Lies üçüncü sezon resmi olarak onaylanmadı ancak umutlarımızı da kaybetmemeliyiz.

Big Little Lies gerçek bir hikaye mi?

“Big Little Lies” yazarı Liane Moriarty, Emmy ödüllerinin ardından Elle ile yaptığı röportajda hikayenin gerçek olaylara dayandığını açıkladı. Moriarty, “Öldürmekten büyük zevk aldığım gerçekten korkunç bir eski erkek arkadaşımdan geldi” dedi.

Son Sözler

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi okumaktan zevk almışsınızdır. Big Little Lies 3 ile ilgili en son bilgileri size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Liane Moriarty'nin 2014 yılındaki aynı adlı romanından uyarlanan Big Little Lies, bir Amerikan drama televizyon dizisidir. Dizi, David E. Kelley tarafından yaratıldı ve yazıldı. Dizi iki sezondan oluşuyor. 19 Şubat 2017'den 21 Temmuz 2019'a kadar HBO'da yayınlandı. Hayranlar üçüncü sezonu beklerken. HBO'nun The Big Little Lies dizisinin geleceğiyle ilgili tartışmalar hala devam ediyor. Big Little Lies Sezon 3'ün resmi yenileme duyurusunu beklemek zorundayız.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Starstruck 3. Sezon Çıkış Tarihi: Starstruck Resmi Olarak Açıklandı! Ödeme!

İşte bu yazıda, Şov ile ilgili en son güncellemeleri şu an paylaştık ama çıktıktan sonra ele alınacak çok şey olacak. Yaklaşan tüm bilgiler yakında bu sayfada güncellenecektir. Bu tür daha son güncellemeler için bizi izlemeye devam edin. Bu makaleyi beğendiyseniz, geri bildiriminizi bırakın. Görüşlerinize değer veriyoruz.

Paylaş: