Big Shot 2. Sezon: Netflix Sonunda İkinci Sezonu Açıkladı!

Melek Ozcelik
  Big Shot 2. Sezon

Big Shot, bir Spor-Komedi drama dizisidir. Netflix ve çok dikkat çekmeyi başarıyor. Dizi Disney'de yayınlanmaya başladı ve çok ses getirmeyi başardı. Gösterinin ilk bölümü sona ererken, ikinci bölümle ilgili büyük bir kafa karışıklığı var. Big Shot 2. Sezonu bekleyenlerdenseniz bu yazı tam size göre.Dizinin yenilenmesine gelince, yetkililer diziyi şimdiden yenilemiş durumda. Evet! Big Shot 2. Sezon resmen gerçekleşiyor ve hayranlar muhteşem oyuncu kadrosunu görmek için heyecanlı. En sevilen spor komedi-dramı, şaşırtıcı 2. sezonuyla geri dönerken bir düdük çalın.Big Shot'ın hikayesi inanılmaz ve hayranları sonuna kadar bağlıyor. Bir NCAA Basketbol takımının koçu pozisyonundan kovulduktan sonra Marvyn Korn'un (John Stamos) hikayesini içeriyor. Daha sonra, kızlar için seçkin bir özel okulda kısmi koçluk yapması teklif edildi. Kızların durumunu temizledikten sonra onlara daha çok çalışarak koçluk yapmaya karar verdi.

Dizinin bitmesi, olası 2. sezonla ilgili olarak kamuoyuna açıklama yapıyor. Şu an itibariyle internette dolaşan pek çok şey var. Şovun geleceğini şimdiden bekleyen biriyseniz, o zaman hiçbir saniyeyi kaçırmayın ve bu makaleyi sonuna kadar okuyun. İşte şov hakkında öğrenmeniz gereken her şey.

İçindekilerBig Shot 2. Sezon Sonunda Gerçekleşiyor!

  Big Shot 2. Sezon Güncellemeleri

Evet! Big shot'ın ikinci bölümü resmi olarak yetkililer tarafından açıklandı. Hayranlar daha önce komedi spor dizisinin yenilenme durumunu merak ediyorlardı, ancak yetkili nihayet planlarını açıkladığında gösteri resmen açıklandı.

Big Shot'ın ikinci sezonu duyuruldu ve hayranlar onunla sakinliğini koruyamadı. Resmi bir duyuruda, içerik oluşturucu şunları söyledi: “Ama özünde, Büyük atış cesaret ve yürekle ilgili ve Disney+ bize ikinci bir sezon vererek bunu gösterdi. Ayakları üzerinde duran ve kenardan bizim için tezahürat yapan eleştirmenlere ve hayranlara kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Önyargılı yargıları bırakmayı öğrenen ve inanılmaz bir kadın grubundan öğrenerek onun gelişmesine ve büyümesine yardımcı olan Koç Korn'u oynamaya devam ettiğim için çok minnettarım. Yine de öğreneceği daha çok şey var… Neyse ki 2. Sezonda bu şansı elde edecek.”Şunlar da hoşunuza gidebilir: İnsan Kaynakları: Netflix En Çok Beklenen 'Big Mouth' Spin-Off'unu Yayınladı

Tarafından yaratıldı David E. Kelley, Dean Lorey ve ikinci sezonun çok daha heyecanlı olacağını açıklayan Brad Garrett.

Stamos, 'Bu şov, Disney'in benim için her şeyi temsil ediyor - aile, katılım ve birlik' dedi. Ama özünde, 'Big Shot' cesaret ve yürekle ilgilidir ve Disney+ bize ikinci bir sezon vererek bunu gösterdi. Ayakları üzerinde duran ve kenardan bizim için tezahürat yapan eleştirmenlere ve hayranlara kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Önceden düşünülmüş yargıları bırakmayı öğrenen ve inanılmaz bir kadın grubundan öğrenerek onun gelişmesine ve büyümesine yardımcı olan Koç Korn'u oynamaya devam ettiğim için çok minnettarım. Yine de öğreneceği daha çok şey var… Neyse ki ikinci sezonda bu şansı elde edecek.”Big Shot 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

Disney+, Big Shot'ın ikinci sezonunu resmen duyurdu. Yenileme haberi ortaya çıktığında, hayranlar bunu duyunca şaşırmadı. İlk sezon final bölümlerini yeni bitirirken, ikinci bölümün ne zaman yayınlanacağını tahmin etmek zor olacak.

Bununla ilgili birçok spekülasyon yapıldı. Yetkili, ikinci sezon için şimdiden yeşil ışık yakmış olsa da, çıkış tarihi hala eğlence dünyasının en sıcak konusu.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Yaz Sezonunun Sırları 2: Beklenen Çıkış Tarihi ve Son Güncellemeler

Maalesef bununla ilgili bir güncelleme yok, Big Shot 2. Sezon çıkış tarihi henüz belli değil. İşler erken giderse, mümkün olan en kısa sürede görmeyi bekleyebiliriz. Hayranların çıkış tarihi henüz belli değil. Şimdilik her taraf, 2023'te ikinci sezonun vizyona girmesini bekliyor. Herhangi bir resmi açıklama olursa, mutlaka size haber vereceğiz.

Big Shot 2. Sezon Oyuncular: İçinde kimler olacak?

  Big Shot 2. Sezon ayrıntıları

Dizinin en büyük başarılarından biri, diziyi dünya çapında popüler yapan olay örgüsü detayları ve oyuncu kadrosu detaylarıdır. Gösteriyi güçlü sporcular olmaya hazırlanan genç kızlara yönlendirme teması hala seyirciyi kendine çekiyor.

İkinci sezonda dizinin aynı oyuncu kadrosuna sahip olmasını bekliyoruz. Şov kesinlikle onlarsız olmayacak. Oyuncu kadrosuyla ilgili herhangi bir detay olmasa da dizinin herkese geri döneceğini tahmin ediyoruz. Bekleyebilirsin John Stamos San Diego, California'daki Westbrook Kız Okulu'nun bir parçası olarak atanan basketbol koçu Marvyn Korn olarak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Feria: The Darkest Light 2. Sezon Gerçekleşiyor mu?

Bununla birlikte Jessalyn Gilsig'i Holly Barrett, Richard Robichaux'u George Pappas, Sophia Mitri Schloss'u Emma Korn, Nell Verlaque'i Louise Gruzinsky, Tiana Le'yi Destiny Winters, Monique Green'i Olive Cooper, Tisha Eve Custodio'yu Carolyn olarak bekliyoruz” Fare” Smith , Samantha “Giggles” Finkman rolünde Cricket Wampler ve Sherilyn Thomas rolünde Yvette Nicole Brown,

İkinci sezonda ise Terri Grint rolünde Toks Olagundoye, Harper rolünde Darcy Rose Byrnes, Lucas rolünde Dale Whibley, Miss Goodwin rolünde Kathleen Rose Perkins, Angel rolünde Daisha Graf, Jake Matthews rolünde Damian Alonso, Koç rolünde Camryn Manheim'ı alacağız. McCarthy ve Keala Settle Christina Winters olarak,

Tony Kornheiser ve Michael Wilbon'un da yer aldığı gösteride bazı özel konukları görebiliriz.

Dizinin resmi fragmanı nerede?

İkinci sezonun fragmanı henüz yayınlanmadı, ancak herhangi bir şekilde ilk sezonu kaçırdıysanız, ilk bölüm için fragmanı izlemelisiniz. İşte izlemeniz için resmi fragman.

Şovlar hakkında okumayı sever misiniz? Bu tür şovları seven arkadaşlarınızla bu makaleyi paylaşın. Takip et Trend haber vızıltı ve yaklaşan etkinliklerle ilgili en son güncellemeleri alın.

Paylaş: