Bir CNN Sunucusu olan Don Lemon, 17 Yıl Sonra Ağdan Neden Kovuldu? İşte Ayrılma Nedeni!

Melek Ozcelik
  Bir CNN Sunucusu olan Don Lemon, 17 Yıl Sonra Ağdan Neden Kovuldu?

Karara 'Şaşkın'

Don Lemon, 2014'ten 2023'e kadar CNN'de sunuculuk yapmasıyla tanınan Amerikalı bir televizyon gazetecisidir. Sunucu, gazeteci olarak ilk günlerinde Alabama ve Pennsylvania'daki yerel televizyon kanallarında hafta sonu haber programlarını da demirledi. Lemon ayrıca 2002'de Edward R. Murrow Ödülü'nün yanı sıra üç bölgesel Emmy Ödülü'nün de sahibidir. Cinsel tercihleri ​​olsun, kişisel hayatı da ilgi odağı olmuştur. Don Lemon Eşcinsel mi? Don Lemon'un Özel Yaşamına Dair Muhteşem Şeylere Bakın .17 yıl sonra CNN'den kovulduğu için bugünlerde ilgi odağında. Ne olduğunu bilmek ister misin? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.İçindekilerBir CNN Sunucusu olan Don Lemon, 17 Yıl Sonra Ağdan Neden Kovuldu?

CNN Don Lemon'u canlı yayında yaptığı yorumlar nedeniyle kovdu ve ağda geçirdiği 17 yıl boyunca kadın iş arkadaşlarına kötü davrandığını iddia etti.

Lemon'a bu konuda doğrudan bilgi verilmedi. CNN, sabah programına ev sahipliği yapan Lemon'un artık onlar için çalışmayacağını belirterek, ' ona iyi diliyoruz “. “şaşırdım Limon, Twitter'da yazdı.BEĞENEBİLİRSİN- Tucker Carlson Ortağı: Çift, Tucker Ağ Tarafından Kovulduktan İki Gün Sonra Eğlenirken Görüntülendi

Lemon, menajerinin işten çıkarılması hakkında kendisine bilgi verdiğini söyledi. Lemon, haberler karşısında 'hayrete düştüğünü' söyledi.

'Yönetimdeki birinin bana doğrudan şunu söyleme nezaketini göstereceğini düşünürdüm, Bana hiçbir zaman bu ağda sevdiğim işi yapmaya devam edemeyeceğime dair herhangi bir işaret verilmedi.'Sonra ne oldu?

Lemon, twitter'larıyla durdurulamazken, CNN, Lemon'un ayrılışının hesabına itiraz etti. Ağ, Lemon'un yorumlarının 'yanlış' olduğunu iddia etti. CNN ayrıca Lemon'dan yönetimle görüşmesinin istendiğini, ancak Lemon'ın sorunu yönetimle çözmek yerine öfkesini Twitter'da ifade etmeyi seçtiğini açıkladı.

BEĞENEBİLİRSİN- Mama June kimdir? Reality TV Yıldızlığını, Bağımlılığını, Tartışmasını ve Kefaret Yolculuğunu Keşfedin!

Sonunda uygunsuz olarak nitelendirilen twitter eylemleri nedeniyle kovuldu. Ağın CEO'su Chris Licht, sunucu ve CNN'in 'yollar ayrıldı.'Ağ yaptığı açıklamada, 'Don sonsuza kadar CNN ailesinin bir parçası olacak ve ona son 17 yıldaki katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz, ona iyi dileklerimizi sunuyoruz ve gelecekteki çabalarında onu neşelendireceğiz.'

Limona Saygı

  Bir CNN Sunucusu olan Don Lemon, 17 Yıl Sonra Ağdan Neden Kovuldu?

Gösteri devam edecek. 'Elbette Don, son altı ayda bu gösterinin büyük bir parçasıydı. CNN'de beni programına alan ilk spikerlerden biriydi - bu kesinlikle asla unutmayacağım bir şey ,' söz konusu Kaitlan Collins .

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR- Matt James ve Rachael Kirkconnell 2023'te Hala Birlikte mi? Etraflarındaki Tartışma Nedir?

'Onunla birlikte çalıştığım ve burada yaklaşık 15 yıldır verdiği destek için çok müteşekkirim ve ona şimdiden iyi şeyler diliyorum. dedi Poppy Harlow.

Şovdaki Yolculuğu

CNN'e 2006 yılında muhabir olarak ve daha sonra 2014'ten 2022'ye kadar Don Lemon Tonight'ın sunucusu olarak katıldı. Kaitlan Collins ve Poppy Harlow ile birlikte CNN This Morning'in ortak sunucusu olarak görev yaptı. Ancak kovulması, Nisan 2023'te CNN'deki gösteriden ayrılmasına neden oldu.

Çözüm

Lemon'un cinsiyetçi yorumları ve ardından Twitter'daki saldırganlığı, Nisan ayında CNN tarafından kovulmasına neden oldu. Kanal için 17 yıl çalıştıktan sonra ayrılması onun için zor bir karar olmalı. Onu hsow'da özleyecek misin? Kendisine iyi şanslar diliyoruz.

Daha fazlası için takipte kalın ve web sitemizi takip etmeyi unutmayın. Trend olan haber vızıltısı . Her şeyden haberdar olmanız için makaleler yayınlıyoruz.

Paylaş: