Bir 'Coraline 2' Yolda mı? İşte Bildiklerimiz

Melek Ozcelik
  Bir 'Coraline 2' Yolda mı? İşte Bildiklerimiz

serbest bırakılması ile Netflix'in The Sandman uyarlaması, Neil Gaiman, daha önce bir kez daha, özellikle de hakkında konuştuğumuzda, çalışmalarının daha fazla yorumlanmasını isteyen hepimizi terk etti. Koralin 2.İngiliz yazar, en çok, çok sayıda fantastik romanları ve kitaplarında küçük bağlantılar kurmaya olan aşkıyla tanınır (bir tür amini evren gibi). Yine de, özellikle enayilerin Coraline'in doğrudan etkisini görmek için can attıkları bir hikaye var.İlk yayınlanan 2002 , koralin 2 karanlık bir fantezidir ve herkesin gözleri için siyah düğmelere sahip olduğu paralel (ve daha önemli) alternatif bir makrokozmosa açılan bir kapı içeren yeni bir eve taşınırken nominal karakterini takip eder.

Kitap, aktris Dakota Fanning'in sesi olarak rol aldığı Henry Selick tarafından yönetilen, çok sevilen ve büyük beğeni toplayan bir stop-mix filmine dönüştürüldü. koralin . Ayrıca hem Oscar'a hem de BAFTA'ya aday gösterildi ve yaklaşık yirmi yıl sonra, enayiler hala daha fazlasını umuyor.

  Bir 'Coraline 2' Yolda mı? İşte Bildiklerimiz'Coraline 2' Olacak mı?

Ne yazık ki, internette dolaşan bir etkinin atölyede olduğuna dair söylentilere rağmen, Gaiman'ın kendisi, herhangi bir takip yolunu kategorik olarak reddetti.

Başka bir tweet'te, bu basit 'Hayır' dan tam olarak bir süre sonra, yeniden düşünmenin bir anlamı olmayacağını açıklıyor. koralin orijinali gölgede bırakamazsa.

Bu en arkadaki açıklama, yönetmen Selick'in olası sonuçlara ilişkin son açıklamalarıyla örtüşüyor. Screen Rant'a konuşan, Selick, yakında çıkacak filmi Wendell & Wild'ın setinde bir etki olasılığının kapısını tamamen kapatmadı. “İnsanlar her zaman Agony ve Coraline için bir etki istemiştir.Ancak, iyi bir hikaye varsa, yapmaya değer olabilir. Ancak sürekli olarak, sonuçlar sadece ilk filmin bazı hafif değişikliklerle yeniden yapılmış bir versiyonudur. ”

Ve ne kadar görmek istesek de koralin hem Selick hem de kendimizi gaiman harika bir nokta var. ya, bu onların çalışmalarını göreceğimiz son şey değil.

Neil Gaiman Coraline 2- Yazmıyor Ama Hâlâ Bir Şans Var

Coraline yazar Neil Gaiman kitaptan çevrilen megahit filmine bir efekt yazıp yazmayacağına dair bir güncelleme daha sunuyor ve görünüşe göre hala bir boşluk var.Neil Gaiman bir güncelleme verdi Caroline 2, bir etki olasılığını dışlamadığını söylüyor.

  Bir 'Coraline 2' Yolda mı? İşte Bildiklerimiz

Coraline kalemi Neil Gaiman, Twitter'da bir bağımlıya, incinmiş Caroline etkisi hakkında güncelleme talebinde bulundu. Yazar, benzer bir tasarım üzerinde çalışmayı bir kez daha reddetse de, fikri tamamen ortadan kaldırmadı. Yine de bir tane yazacağım,' dedi Gaiman, 'Eğer aklıma bir fikir gelirse koralin hikaye bundan daha iyi Coraline.

Neil Gaiman, en çok ödüllü karanlık fantezi çocuk masalı Coraline ve gülünç The Sandman dizisinin yazarı olarak bilinir. Eskinin hikayesi 9 yaşında dönüyor Coraline Jones' benzer bir makrokozmosa açılan tuhaf bir kapının keşfi. Orada, ailesini dünyanın pençelerinden kurtarmak için savaşırken birkaç göz korkutucu macera yaşamak zorunda kalır. kötü diğer anne .

Coraline Etkisi Şüpheli Kalıyor

Yazan ve yöneten Noel'den Önce Acı, Henry Sellick , Gaiman'ın hikayesinin duraklama uyarlaması 2009'da gösterime girdi. Film gişede 124,6 milyon dolar kazandı ve Şık Animasyon noktası için Akademi Ödülleri'ne aday gösterildi. Ancak pazarlanabilir ve kritik başarıya rağmen, şu anda Coraline etkisi için bir plan yok.

Paylaş: