Blacklight Netflix: Liam Neeson, Aksiyon-drama Filminde Tekrar Döndü!

Melek Ozcelik
  Kara Işık Netflix

2022 Kara Işık Netflix özellik olacak Liam Neeson böyle bir aksiyon kahramanı olarak hayranlara süperstarı iş başında görmeleri için bir şans daha veriyor. Neeson, kim olacak bu yıl 70 , deneyimin önemli olmadığını ve en iyi aksiyon sahnelerinden bazılarını hala oynayabildiklerini gösteren oyunculardan biri.Brandon Reavis Blacklight için hikaye yazdı ve Nick Mayıs ve Ozark yaratıcı Mark Williams senaryoyu yazdı. Mark Williams ayrıca gösterinin yönetmeni olarak görev yaptı. Daha önce, Williams ve Neeson 2020 filminde işbirliği yaptı dürüst hırsız .Neeson, Blacklight'ta gizli ajanları tehlikeden kurtarmakla görevlendirilen hasarlı, kayıt dışı bir FBI tamircisini canlandırıyor. Bu ajanlardan biri, yanında çalışması gereken kişileri sorduğunda, kendisini ölümcül bir komplonun ortasında bulur.İçindekiler

Blacklight Netflix'in Çıkış Tarihi Neydi?

  Kara Işık NetflixBirkaç gecikmenin bir sonucu olarak çıkış tarihi üzerinde önemli bir belirsizlik vardı. Birçok kişi filmin vizyona gireceğini düşündü. Ocak 2022 , ancak, durum böyle değildi.

Ayrıca Okuyun: Better Call Saul 6. Sezon Yayın Tarihi, Oyuncular ve Hikaye Hakkında Her Şeyi Öğrenin!

Açık 11 Şubat 2022 , Open Road Films ve Briarcliff Entertainment Amerika Birleşik Devletleri'nde Blacklight'ı başlattı. Film, istek üzerine video aracılığıyla kullanıma sunuldu 3 Mart ve Blu-ray'de Universal Pictures Ev Eğlencesi ve DVD'de 3 Mayıs .Aksiyon-drama Özelliğinin Hikayesi Nedir?

  Kara Işık Netflix

siyasi aktivist sofya çiçekleri Washington DC'deki bir miting sırasında cinsiyet ve ırk adaletini ele alıyor. O akşam evinin dışından muhalifler tarafından planlı bir vur-kaçta öldürüldü.

A Vietnam Savaşı gazisi Travis Block FBI Direktörü ile kayıt dışı hizmet veriyor Gabriel Robinson Robinson'ın ona tamamlaması için verdiği diğer zor görevlerin yanı sıra, tehlikeli veya zor koşullarda bulunan gizli ajanları kurtaran bir tamirci olarak kişisel olarak.Robinson, emekli olmayı dilemesine ve torunu ve kızıyla daha kaliteli zaman geçirmesine rağmen gitmesine izin vermekte tereddüt ediyor. Gizli Federal Ajan getirmek Dusty Crane, Block'un şu anki görevi. .

Crane, yine de, haydut olur ve Flores'in ölümü hakkında bir şeyler bildiğini söyleyerek yazar Mira Jones'u arar. Jones'un ofisinin dışında, Block ve Crane birbirlerini bulduktan sonra bir kovalamacaya girerler.

Kaçışını yaptıktan sonra, Crane ikinci bir randevu ayarlar ve böyle bir müzede Jones ile tanışır. Block, Jones'u konferansa kadar takip eder ve Crane'i yakalamaya çalışır. İki FBI ajanı tarafından vurulmadan önce, Crane bir an için Block'a Flores'in Robinson'ın emriyle öldürüldüğünü ve bir kez daha elinden kaçtığını bildirir.

Ayrıca Okuyun: Kengan Aşure Sezon 3: Beklenen Çıkış Tarihi ve Daha Birçok Güncelleme Nedir?

Block ve Jones sonunda yolları kesiştiğinde, Crane'in Robinson tarafından yönetilen ve Flores gibi masum vatandaşları öldüren çok gizli bir FBI projesi olan Unity Operasyonu ile ilgili ayrıntıları bildiğini iddia ettiğini söyler.

Robinson, Unity Operasyonunda Block tarafından sorgulanıyor Robinson masumiyetini sürdürür ve Block'u kendisini engellememesi için uyarır.

Jones'un editörü Drew, kaynaklarını Crane'in esrarengiz ölümü hakkında bir hikaye oluşturmak için kullanır. Aynı ikisi Crane'i ve Flores'i öldüren FBI ajanları ayrıca o akşam eve kadar takip ettikleri sırada bir araba kazasında onu öldürdüler. Bu arada Block'un ailesi gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.

Block, Jones tarafından Unity Operasyonunu çevreleyen gizemin yanı sıra hem Crane hem de Drew cinayetlerini çözmede yardım etmesi için ikna edilir. Robinson'ın federal sırları evindeki bir kasada nasıl sakladığını ona açıklar.

Robinson, evinde onunla yüzleşir ve Unity Operasyonu ile ilgili ayrıntıların bulunduğu bir sabit diskin tutulduğu kasanın kilidini açması sağlanır. Block ile silahlarla savaşan çok sayıda FBI ajanının yardımıyla Robinson kaçmayı başarır. Block ajanları indirir ve sabit diski geri alır.

Block ve Jones, sabit diskteki bilgileri incelediklerinde, Crane'in görevinin konusu olan Flores'e aşık olduğunu bulurlar. Crane ona aşırı derecede bağlandıktan sonra, Robinson onun öldürülmesini emretti. Robinson, Birlik Operasyonunun gerçekliğiyle karşısına çıkınca Block tarafından polise teslim olmak zorunda kalır.

Robinson suçlarından dolayı adalete teslim edildi; Jones, hükümetin örtbas ettiğini anlatır; Block, kayıt dışı bir tamirci olarak görevinden emekli olur; ve daha önce Tanık Koruma'da tutulan ancak şimdi eve geri gönderilen ailesi, onunla buluşur.

Filmin Ana Oyuncular Kimler?

  Kara Işık Netflix

Blacklight'ta Neeson'a katılan önemli destekleyici oyuncular arasında şunlar yer alıyor: Aidan Quinn rolleriyle tanınan, Düşüş Efsaneleri ve Kalbimi Yak Wounded Knee'de FBI şefi Gabriel Robinson rolünü oynuyor. Emmy Raver-Lampman , kimlerde görüldü Şemsiye Akademisi ve Central Park , rolü Mira Jones olarak canlandırdı.

Ayrıca Okuyun: Moonfall Çıkış Tarihi: Yeni Bilim Kurgu Filmi Hakkında Her Şeyi Öğrenin!

Sonra görmeliyiz, Claire van der Boom'un fotoğrafı. olarak görülen Hawaii Five-0'dan Amanda Block ve Gabriella Sengos , büyük ekran çıkışını Natalie Block karakteriyle yapan kişi.

Blacklight'tan Fragman!

Netflix'te görmeyi beklediğimiz en iyi Liam Neeson'lardan birinin yer aldığı bu dövüş dolu filmin fragmanının keyfini çıkaralım.

SSS

Blacklight Netflix filminin IMBD derecesi nedir?

Blacklight Netflix filminin IMBD derecesi 4.7/10'dur.

Netflix filmi Blacklight muhtemelen ne kadar sürecek?

Bu aksiyon filminin tahmini çalışma süresi 1 saat 44 dakikadır.

Filmin ana türleri nelerdir?

Film öncelikle aksiyon ve gerilim türündedir.

Çözüm!

Neeson'un Taken'daki, kızını kaçıran adamları kendilerini neyin beklediği konusunda uyaran ikonik monologuyla, gelenek gerçekten başlamış oldu. İki Taken filmi daha üretmeye devam edecekti, ancak aksiyon filmlerine olan tutkusu burada bitmedi.

Bir önceki filmdeki dramın yanı sıra aynı aksiyon ve Neeson'un doğal performans yeteneği bu filmde de yer alacak.

Paylaş: