Büyücülük ve Karanlık Sanatlar: Netflix'in Enter If You Dare Koleksiyonuna Yeni Cadılar Bayramı Girişi

Melek Ozcelik
  Witchcraft & the Dark Arts Netflix'in Yeni Cadılar Bayramı Girişi If You Dare Koleksiyonu

Büyü iyidir. Ama aynı zamanda kötü de olabilir. Kötü ruhlar, kara ilahiler, büyücülük, hepsi insanlığın üzerine çöküyor. Ve bu kavramlar Cadılar Bayramı Sezonunda çok daha anlamlı hale geliyor. Netflix, Cadılar Bayramı'na layık her filmi bir koleksiyonda derledi, CESARETİNİZ VARSA GİRİN ve karanlık sanatlar ve kara büyü, koleksiyonda yepyeni bir kategori oluşturdu. Kategori: CADILIKLAR VE KARANLIK SANATLAR. tüm sihir bilgileriyle dolu ve sizi her zaman büyüleyecek.Kategoride yer alan filmler ve diziler size kolaylık sağlamak amacıyla aşağıda listelenmiştir. Aşağı kaydırın ve koleksiyona bir göz atın.Kader: Winx Efsanesi

Kum Adam

Papa'nın Şeytan ÇıkarıcısıAnnabelle: Yaratılış

Guillermo del Toro'nun: Merak Dolabı

Görünmez ŞehirOuija

Ouija: Kötülüğün Kökeni

Sihirbazlık: Şeytan Bana Bunu YaptırdıJujutsu Kaisen

Dabbe: Sahiplik

Ohio'daki şeytan

Annabelle

Lanetli

Virupakşa

Soluk Mavi Göz

Brightburn

Yin-Yang Ustası - Sonsuzluk Rüyası

Sinsi: Bölüm 2

Sinsi: Son Anahtar

Chucky'nin Laneti

Gece Yarısı Kulübü

Chucky Kültü

Teneke ve Tina

Sabrina

Perili Evini Sat

Dabbe 5: Cinlerin Laneti

Bizi Kötülükten Koru

Ritüel

Poochandi

Aaviri

iyidam

Freud

Kavga kavga

Veronika

3. Göz

Cinler

Bulgasal: Ölümsüz Ruhlar

Şimdi koleksiyonun derinliklerine inelim. Kategoride yer alan her film veya dizi hakkında size kısa bir brifing vereceğim. Bu, bu Cadılar Bayramı sezonunda izlemek istediğiniz şovu veya filmi hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olacaktır.

Listedeki ilk Kader: Winx Efsanesi. Alfea, özel güçlere sahip gençlere ev sahipliği yapan büyülü bir yatılı okuldur. Dizinin 2 sezonu, güçlerinde ustalaşmaya kararlı bir grup gencin hikayesini konu alıyor. Alfea'da rekabet, romantizm ve doğaüstü araştırmalar arasında gezinen baştan çıkarıcı hikayeyi yalnızca Netflix'te izleyin.

Sıradaki Jujutsu Kaisen . Bu Netflix dizisi Manga'ya dayanmaktadır. Manga bir Japon çizgi romanıdır. Bu anime ve Bilim Kurgu ve Fantazi aynı derecede karanlık ve heyecan verici. Dizi Yuji adında bir lise öğrencisinin etrafında dönüyor. Yuji'nin yaşayacağı sınırlı sayıda gün kaldı. Ölümcül bir lanetin 19 parmağının peşinde. Anime, 2020 yılında yayınlandığında sansasyon yarattı. Jujutsu Kaisen'in iki sezonunu Netflix'te izleyin.

  Witchcraft & the Dark Arts Netflix'in Yeni Cadılar Bayramı Girişi If You Dare Koleksiyonu

Tahtadaki bir başka fantastik drama ise KUM ADAM. 2022 yılında vizyona giren dizi, hapsedilen bir kralı konu alıyor. Yıllar süren hapis cezasının ardından Rüyaların Kralı Morpheus, kendisinden çalınan şeyi bulmak ve gücünü geri kazanmak için çeşitli diyarlarda bir yolculuğa çıkar. Fantastik dizelerle örülmüş güç mücadelesini Netflix'te The Sandman'i izleyin.

13 Reasons Why'ı izlediniz mi? Katherine Langford'u hatırlamış olmalısın. Lovely Langford yeni bir avatarla geri döndü. LANETLİ arka planda korku ortamlarının yer aldığı bir aksiyon dizisidir. Langford, efsanevi bir kılıcın gizemli güçleriyle donanmış halkını kurtarmak için bir keşif gezisine çıkıyor. CURSED'in çekici hikayesini yalnızca Netflix'te izleyin. Daha eski bir efsane istiyorsanız paketi açın EFSANE: MUMYA (2017) – ESKİ KÖTÜLÜK VE MODERN MACERAYI MÜKEMMEL BİR KARIŞIM

Şöhret kazanma konusunda çaresiz kalan Sigmund Freud'un hikayesini izleyin. FREUD 19. yüzyıl Viyana'sında, bir dizi kanlı gizemi çözmek için bir medyum ve bir müfettişle birlikte çalışıyor. Bu gizeme bir son verip uğruna hayatını riske atmaya hazır olduğu ismi kazanabilecek midir? FREUD'u yalnızca Netflix'te yakalayın.

Endonezya korku filmi Sabrina'yı biliyor musun? Filmin tüyler ürpertici konusu yakın zamanda annesini kaybeden Vanya adlı kızın etrafında dönüyor. Bebeği, annesi Andini'nin ruhu tarafından ele geçirilmiştir. Andini'ye mi yoksa başka birinin ruhuna mı sahip olduğunu öğrenin Sabrina . Daha fazla Cadılar Bayramı Yaratığıyla ilgileniyorsanız, diğer Cadılar Bayramı temalarını keşfedin. ZOMBİLER, VAMPİRLER VE GHOULLAR.

Bir oyun tahtası ruh tarafından ele geçirilebilir mi? Dürüst bir cevap istiyorsanız Ouija'yı yalnızca netflix . İki bölümlük seri, ölen arkadaşlarıyla iletişim kurmaya çalışan 5 arkadaşın hikayesini araştırıyor. Ruh çağırma tahtası onlarla iletişim kurar ve bir dizi yalan, grubun kötü bir ruhu serbest bırakmasına neden olur. Herkes teker teker ele geçirilir ve öldürülür. Ouija'da kötü ruhun ev sahibi olan ağzı dikilmiş bir kızın hikayesini izleyin.

Çözüm

Bu koleksiyon mistik ve büyüleyici film ve dizilerle dolu. Netflix'e göz atın ve kendinize lanetler, mücadeleler ve korkuyla dolu bir sihir verin. Koleksiyon sizi gerçekten de yaşamın yalnızca sihirle yelken açabileceğiniz başka bir boyutuna götürecek.

Günlük dozda muhteşem hikayeler eklemek için sayfayı yer imlerinize ekleyin. Çeşitli konularda size fikir verecek daha fazla makale için web sitemizi ziyaret edin.

Paylaş: