Buz Baharat Arkadaş Kimdir? Aşk Hayatı Hakkında Her Şeyi Bilin!

Melek Ozcelik
  buz baharatı kiminle çıkıyor

Bu yazımızda Ice Spice kiminle flört ediyor gibi konuları ele alacağız. Ice Spice'ın Aşk Hayatı Hakkında Her Şeyi Bilin. Bu nedenle, bu merakınızı uyandıran bir şeyse, bizimle kalın.

New Yorklu bir rapçi olan Ice Spice, son aylarda öne çıktı. Son zamanlarda Drake, Cardi B ve Stranger Things yıldızı Caleb McLaughlin ile fotoğraflandı ve onun hakkında daha fazla şey keşfetmek isteyen hayranların ilgisini çekti. İşte yaşı ve müziği hakkında bazı bilgiler.Ice, son zamanlarda birçok hip-hop hayranını yakalayan yükselen bir Bronx rapçi. Ayrıca, farklı sesi ve çekici görünümü nedeniyle rap endüstrisinde popülerlik kazanıyor.Sadece yazın en sıcak şarkısı Munch'u yazmakla kalmadı, aynı zamanda Stranger Things oyuncusu Caleb McLaughlin ile çıktığı da söyleniyor.

  buz baharatı kiminle çıkıyorİçindekiler

Ice Spice Kimdir ve Rapçi Kaç Yaşındadır?

1 Ocak 2000'de dünyaya gelen Ice, 2022'de 22 yaşında olacak. En çok 2022'de çıkardığı tekli Munch ve beraberindeki müzik videosuyla tanınan bir rapçi.

Siteye göre, Bronx doğumlu müzisyen annesi ve büyükannesi ile New York'ta büyüdü.Bu yazı itibariyle 1.4 milyon Instagram takipçisi olan Ice, komedyen gibi ünlüler tarafından takip ediliyor. Andrew Schulz ve müzisyenler Jorja Smith , Hadi gidelim , SZA , ve Aitch .

800.000'den fazla TikTok takipçisi olan rapçi şimdiden inanılmaz bir parça kataloğu yayınladı. Diğer tanınmış şarkıları arasında Munch'a ek olarak No Clarity, Name of Love, Bully Freestyle, Euphoric ve Komiran yer alıyor.

Parçalarından üçünün YouTube kanalında müzik videoları var.  buz baharatı kiminle çıkıyor

Stranger Things'den Caleb McLaughlin'in Ice Spice ile Çıktığı Bildirildi

Ice kısa süre önce Cardi B ile takılırken görüldü. Ice ve Cardi, Instagram hikayelerinde birbirleriyle video paylaştılar, eskinin en yeni TikTok'unda Bodak Yellow rapçi de yer aldı.

Ancak MediaTakeOut, Ice'ın Stranger Things oyuncusu Caleb ile çıktığını açıkladı. Popüler dizide 20 yaşındaki oyuncu Lucas Sinclair'i canlandırıyor.

Yayına göre, ikisi sadece birkaç haftadır çıkıyorlar, ancak yeni aşkları yoğun.

İçeriden biri, 'Ice Spice ve Caleb çıkıyor ve tamamen birbirleriyle iç içe' dedi.

Ice Spice'ın TikTok'unun Keşfi

Buz 2021'de yıldızlığa yükseldi ve ilk TikTok'u o yılın 15 Ocak'ta yayınlandı. Instagram hesabı şunu ortaya koyuyor: Bronx rapçi En çok kısa kıvırcık bukleleriyle tanınan, bir zamanlar uzun bukleleri sallıyordu.

Bu kıyafetlerin ikisinde de harika görünüyor.

2021'den beri rapçi, orijinal müziği de dahil olmak üzere ağda videolar yayınlıyor. TikTok'larından bazıları, Zendaya'nın oynadığı HBO şovu Euphoria'dan hoşlandığını da öne sürüyor.

Ice'ın en yeni TikTok videosunda rapçi TJay yer alıyor.

  buz baharatı kiminle çıkıyor

Ice Spice Bir Zamanlar Drake ile Bağlantılıydı

Evet, doğru okudunuz. Ice Spice, Caleb McLaughlin ile ilişkilendirilmeden önce Drake ile bağlantılıydı. Raporlara göre, Drake, Champagne Papi, DM'd Ice Spice, “Munch (Feeling You)” şarkısının ardından sosyal medyada viral oldu.

Ice Spice, popüler şarkısı “Munch (Feeling You)”yu tanıtmak için en son Instagram gönderisinde “In My Feelings” şarkısını söyleyen Drake’ten aldığı doğrudan mesajın (DM) ekran görüntüsünü yayınladı. “Munch” ve “On the Radar” için bu serbest stiller f kadar zor. Onları radyo programımıza koyacağım.”

Drake'in destekçileri kısa süre sonra Drake'in OVO Sound plak şirketi için Ice Spice'ı isteyeceğini düşünmeye başladı. Kısa bir süre sonra, Toronto'daki OVO Fest'te birlikte görüldüler ve hayranların şüphelendiğini doğruladılar.

Bir süre sonra Kanadalı rapçi, Ice Spice ile çıktığı haberlerine Instagram'da takibi bırakarak son verdi. Ice Spice ise Drake'i takip etmeye devam ediyor. Şu an itibariyle, Drake bağlantı hakkında halka açık bir şey söylemedi.

Drake Hakkında Sorulduğunda Ice Spice'ın Düşünce ve Görüşleri Neydi?

Spotify'dan Rap Caviar ile yaptığı en son röportajda Munch (Feeling You) şarkıcısı Drake hakkında sadece olumlu şeyler söyledi. 'Drake bana mesaj attığında şaşırdım,' diye açıkladı.

'Ona katılmak çok şaşırtıcıydı,' diye devam etti Ice. Ne kadar hoş ve kibar olduğu inanılmaz. OVO Fest'e gittik. Birkaç yıl sonra Toronto'da ilk kez göründüğü için heyecan vericiydi. O zaman sadece bir filmdi.”

Sizce Ice Spice ve Caleb McLaughlin birlikte olmalı mı? Lütfen düşüncelerinizi aşağıdaki bölümde paylaşın. Geri gelip şov dünyasında neler olup bittiğini görmeyi unutmayın.

Yani hepsi bu “Ice Spice kiminle çıkıyor” makalesinde mi? Bir şeyler öğreneceğinizi umuyoruz. Bu yüzden gözünüzü dört açın ve iletişimde kalın. Bizi takip edin trendingnewsbuzz.com Web'in her yerinden en iyi ve en ilginç içeriği bulmak için.

Paylaş: