Byron Allen Net Değer: Bu Komedyenin Ne Kadar Zengin Olduğuna Bir Bakın!

Melek Ozcelik
  Byron Allen Net Değer

İçindekiler

Byron Allen'ın Net Değeri Nedir?

Komedyen ve TV yapımcısı Byron Allen'ın net değeri 800 milyon dolar. Eğlence Stüdyoları Byron Allen tarafından yönetilmektedir. Allen Medya Grubu onun işi (AMG). Hollywood'un en başarılı underdog'u o. Allen, The Weather Channel'ı 2018'de satın aldı. (web sitesi değil). 12 kablo ağına sahip ve iki firması aracılığıyla ABD çapında 70 TV şovu üretiyor.Erken dönem

Byron Allen Folks, 22 Nisan 1961'de Detroit'te doğdu. Los Angeles'lı. Allen, bir reklamcı olan annesine eşlik ettiğinde şov dünyasına ilgi duymaya başladı. NBC stüdyoları Burbank'ta çalışmak için. “The Tonight Show” setine gizlice girer ve talk show sunucusunu oynardı. Allen, Los Angeles komedi kulüplerinde amatör gecelerde stand-up yaptı. Allen'ın stand-up rutini, 14 yaşındaki çocuğu Jay Leno ve David Letterman ile komedi yazma ekibine katılmaya teşvik eden Jimmie Walker'ı memnun etti. Allen, 'The Tonight Show Starring Johnny Carson'da 18 yaşında çıkış yaptı. Allen, şovun en genç stand-up çizgi romanı.Kariyer

Byron'a ortak ev sahipliği teklif edildi. Gerçek insanlar 'The Tonight Show'daki başarılı bir gecelik görevinden sonra. “Real People”ın ortak sunuculuğunu yaparken yapımcılık, yönetmenlik, reklamcılık ve eğlence endüstrisinin parasını okudu. Boş zamanlarını TV istasyonları, sponsorlar ve sahne arkası insanlarla iletişim kurarak kullandı.

Allen ve annesi 1993'te Entertainment Studios'u kurdu. İlk dizisi “Entertainers with Byron Allen”, sinema ve televizyonun şu anki yıldızlarını öne çıkaran haftalık, bir saatlik bir diziydi. Allen, 2009'da altı adet 24 saatlik HD televizyon ağına sahip olan ve bunu başlatan ilk şirketti. Altı ağ, Pets.TV, Comedy.TV, Recipe.TV, Cars.TV, ES.TV ve MyDestination.TV'yi içeriyor.Byron'ın işletmeleri, yılda 100 milyon dolar kazanan 30'dan fazla ulusal sendikasyon programı üretmektedir. Entertainment Studios, dünya çapında ilk kez çalıştırılan sendikasyon içeriklerini üretir ve dağıtır.

  Byron Allen Net Değer

Gelir modeli

Şebekelerden fahiş ücretler almak yerine şovlarını ücretsiz sunuyor. Özgür. İçeriği ücretsiz olarak vermesi karşılığında, Byron'a gösterinin mevcut reklam süresinin %50'sini satma hakkı verilir ve daha sonra doğrudan satar. Muazzam sayıda şovu nedeniyle, 35 milyon izleyiciye ulaşırken reklam süresi için daha az ücret alabilir, bu nedenle reklamverenler onu elde etmeye heveslidir. Byron, Entertainment Studios'u %100 kontrol ediyor.ilişkiler

Allen, 2007'de bir televizyon yapımcısı ile evlendi. Jennifer Lucas . Ortaklıkları süresince çiftin birlikte üç çocuğu oldu.

Takım Elbise

Byron, 2020'de Comcast'e karşı beş yıllık bir savaşı sona erdiren 10 milyar dolarlık ırkçılık iddiasında bulundu. Şubat 2021'de gizli bir anlaşmaya varıldıktan sonra iddiasını geri çekti. Kablo kanallarından üçü topluluk tarafından taşındı. Allen iddia edilen ırksal önyargı, Comcast'in kanallarını reddetmesine neden oldu. Comcast, davayı Yargıtay'a temyiz etti. Üç bölge mahkemesi bundan önce Allen'ın davasını reddetmişti. Byron, AT&T ve Charter Communications'ı Afrika kökenli Amerikalılara ait kanalları taşımadıkları için dava etti.

TV Ağlarından Elde Edilen Gelirler

Allen, 2009'da altı adet 24 saatlik HD televizyon ağına sahip olan ve bunu başlatan ilk kişiydi. Pets.TV, Comedy.TV, Recipe.TV, Cars.TV, ES.TV ve MyDestination. “The Hollywood Reporter”a göre, Byron'ın işletmeleri, yılda 100 milyon doların üzerinde gelir sağlayan 30'dan fazla ulusal sendikasyon programı oluşturuyor.  Byron Allen Net Değer

satın almalar

Byron Allen'ın işletmesi The Weather Channel'ı 2018'de 300 milyon dolara satın aldı. İşlem, kablolu TV ağını içeriyordu, ancak daha önce IBM'e satılmış olan Weather.com ve ona eşlik eden uygulamalar gibi çevrimiçi varlıkları içermiyordu.

2020'de AMG'nin Honolulu'da bir ABC iştirakini 30 milyon dolara satın aldığı açıklandı. Hawaii merkezli bağlı kuruluş tüm ana adaları kapsar ve ayrıca MeTV, Start TV, Heroes & Icons ve Washington, D.C. merkezli bir haber ağını içeren bir portföye sahiptir. Bu yılın başlarında 11 ABD Televizyonu yayın istasyonu satın aldı. Bu anlaşmanın değeri 300 milyon dolardan fazlaydı. Yine 2020'de Allen, Walt Disney/Fox'tan en az 21 bölgesel spor ağı satın almak için Sinclair Broadcast Group ile birlikte çalıştı. Bu anlaşma inanılmaz bir 10.6 milyar dolar değerindeydi.

Dört Louisiana ve Indiana istasyonuna sahip olan Bayou City Broadcasting, bu süre zarfında satın alındı. İşlem 165 milyon dolardı. Büyük bir yayıncı olan Tegna, Allen'ın 8,5 milyar dolarlık nakit teklifini geri çevirdi. Byron, 2020'de ağ bağlı kuruluşlarına geçen yıl 500 milyon dolar yatırım yaptığını açıkladı. Allen ayrıca ülkenin en büyük yayıncısı olmak için satın almalara önümüzdeki dört yıl içinde 10 milyar dolar harcayacağını söyledi.

Byron'ın işi iflası satın aldı Kara Haber Kanalı Temmuz 2022'de 11 milyon dolar.

  Byron Allen Net Değer

Mülk

Byron Allen, 2018'de 22.8 milyon dolara Maui okyanus kıyısında bir ev satın aldı. Üç çeyrek dönümlük Kihei evinin 130 fit sahili var. Beş yatak odalı, 7.300 metrekarelik ev 2015 yılında inşa edildi. İçi maun ve dış mercan taşıdır. Asansör, 500 şişe şarap deposu, açık hava spası ve 1.700 metrekarelik lanais dikkate değer gelişmelerdir. Sitenin üç araçlık garajı ve havuzu bulunmaktadır. Maui'nin en pahalı emlak anlaşması bildirildi.

Bryon, 2019'da 20 milyon dolarlık bir Beverly Hills konağı satın aldı. Sekiz yatak odası ve 11.266 fit kare var. Beverly Hills Flats evi üçüncü dönümlük bir sitede. Allen daha önce daha küçük bir Hollywood Hills evi satın aldı. Limp Bizkit'ten Fred Durst, bu Birds Street mülkünün sahibidir.

Medya patronu, 2019'da 220 Central Park South'ta 26.75 milyon dolarlık 3.000 metrekarelik bir daire satın aldı. NYC'nin en pahalı konut kulelerinden birinde üç yatak odalı birim.

Allen, 2020'de 27 milyon dolarlık bir Aspen konağı satın aldı. Meksikalı bir girişimci 9,000 metrekarelik eve sahipti. Satıcı fiyatı düşürdükten sonra Byron, mülkü 35 milyon dolardan daha az bir fiyata satın aldı. Evde açık havuz, cam duvarlar ve dağ manzaralı ikinci kat verandası vardır.

Byron, Ekim 2022'de 100 milyon dolara 3,6 dönümlük bir Malibu uçurum mülkü satın aldı. Mülkte 8 yatak odası ve 12 banyo ile çeşitli misafir ve hizmetli evleri olan 11.000 metrekarelik bir ana ev var. Mülk, Mayıs 2021'de 127,5 milyon dolara ilan edildi. Public Storage milyonerleri Eric ve Tammy Hughes Gustavson satıldı. Public Storage'ın mucidi Tammy'nin rahmetli babası Bradley Hughes, mülkü 2003 yılında 20 milyon dolara satın aldı.

Hepsi bu 'Byron Allen Net Worth' makalesinde bu kadar. Umarız bir şeyler öğrenirsiniz. Bu nedenle, gözünüzü dört açın ve iletişimde kalın. Bizi takip edin trendingnewsbuzz.com Web'in her yerinden en iyi ve en ilginç içeriği bulmak için.