Chicago PD 11. Sezon Yayın Tarihi: Beklenen Konu Ne Olacak?

Melek Ozcelik
  Chicago PD Sezon 11

NBC yıllar boyunca bazı destansı şovlar yayınladı ve Chicago Fire da onlardan biri. Tv dizisinin NBC'nin en büyük başarılarından biri olmasına şaşmamalı ve kanalın dizileri tutmaya devam etmesinin nedeni de bu. Dizi şu an itibariyle 10. sezonunu yayınladı ve şimdi herkes Chicago PD Sezon 11'i bilmek istiyor.Hayranlar, onuncu sezonun bitiminden sonra tam olarak ne olacağını merak ediyor. Chicago PD'nin Tüm Dünyada yaygın bir takipçi kitlesine sahip olduğunu zaten biliyoruz ve NBC zaten bunun farkında. Global bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran pek çok dizi olmasına rağmen, Chicago PD izlenme oranıyla tutarlı kalan dizilerden biridir.Bu yazımızda diziyle ilgili her şeyi detaylı bir şekilde okuyacağız. Chicago PD 11. sezonunun yenilenmesini bekleyenlerden biriyseniz, bu makale tam size göre. diziyle ilgili en son güncellemeleri ayrıntılı olarak öğrenin.

İçindekiler

Chicago PD Sezon 11 Yenileme Durumu: Başka Sezon Olacak mı?

Pek çok kişi dizinin kiralanma durumundan endişe ediyor ama neyse ki NBC dizinin geleceğiyle ilgili planlar yaptı. Kanal, Chicago PD'nin üç sezonunun yenilenme durumunu çoktan yayınladı.Bilmeyen tüm arkadaşlar için NBC, Chicago PD'nin 9., 10. ve 11. Sezonlarının yenileme durumunu onayladı. Bunun anlamı Chicago PD 11. sezon resmi olarak gerçekleşiyor.

Chicago PD 11. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Chicago PD hayranları 11. sezonun duyurusunu duymak için bekliyor. Dizinin onaylanan çıkış tarihini duymayı bekleyenlerden biri olduğunuzu biliyorum. NBC'nin dizinin teslim tarihini resmen onayladığını öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Shark Tank 15. Sezon Potansiyel Çıkış Tarihi: Yeni Sezondan Ne Beklenmeli?

Okuyucular telefonlarını açarak 26 Şubat 2023 tarihini işaretleyebilirler. Chicago PD'nin şu tarihte yayınlanacağı onaylandı: NBC .

Bunun yanı sıra, bu dizinin İngiltere'de yayınlanacağına dair herhangi bir duyuru yok. Birleşik Krallık'ın Faizleri, onaylanan çıkış tarihini merak ediyor ancak dizinin ülkede çok yakında yayınlanacağını biliyoruz. Maalesef ülkede diziyle ilgili bir yayın tarihi yok.Chicago PD 11. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler Rol Alacak?

11. sezonda, hayranların görmesi muhtemel Jason Beghe Çavuş Henry 'Hank' Voight olarak. Dizinin ana başrol oyuncusu ve dizinin önümüzdeki sezonunda gelmemesine şaşmamalı.

İzlediğimiz dizilerde Jon Seda dizide altı sezon üst üste aktif olarak çalışan Kıdemli Dedektif Antonio Dawson rolünde. Ancak karakter, dizinin sonraki sezonunda geri dönmüyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir One-Punch Man 4. Sezon Yayın Tarihi: Bilmeniz Gereken Her Şey!

Hayranların Jesse Lee Soffer'ı Kıdemli Dedektif Jay Halstead olarak izleme şansı yüksekti. Karakter, dizide aktif olarak çalıştı ve diziye geri dönme şansı yüksek. Benjamin Levy Aguilar, dizide Memur Dante Torres olarak yer aldı ve muhtemelen 11. sezonda geri dönecek.

Bunun yanında yüksek ihtimal Michael Gaston ve Jefferson White, Şef Patrick O'Neal ve Sean O'Neal olarak geri dönecek.

Dizi geçmişte zaten devasa karakterlere sahipti ancak şu an itibariyle karakterle ilgili resmi bir açıklamamız yok. Önümüzdeki sezon kimin geri döneceği hakkında hiçbir fikrimiz olmadığı için karakterler hakkında yorum yapmak zor olacak. dizi ile ilgili herhangi bir güncelleme olacaksa, size bildirdiğinizden emin olun.

Chicago PD 11. Sezon Konu: Ne Hakkında Olacak?

Dizinin nihayet yayınlanacağı onaylandı ve dizinin 11. sezonunun muhtemelen diziyle aynı temayı takip edeceğini biliyoruz. Gösteri, izlemesi eğlenceli olacak büyük vakaları çözecek. Önceki sezonda taraftarlar bazı büyük suçları izledi.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Grey's Anatomy 20. Sezon Yayın Tarihi: Yetkili 20. Sezon Hakkında Ne Diyor?

Gösteri, Dedektif Çavuş Hank Voight (Jason Beghe) liderliğindeki devriye memurları ve bölümün seçkin İstihbarat Birimi'ne ev sahipliği yapan 21. Bölge'yi konu alıyor.

Bunun yanı sıra, olay örgüsüne dair bir onay yok. Dizi yayınlandıktan sonra izleyiciler yeni bölümleri yeni heyecanlarla bulabilecekler.

Chicago PD Sezon 11 Resmi Tanıtım Filmi

Dizinin resmi fragmanını izlemek ister misiniz? Maalesef dizinin 11. sezonu için resmi bir fragman yok. Yetkililer 11. sezon için herhangi bir fragman açıklamadı. Ancak diziyi henüz izlememiş olanlardansanız işte size seçenek fragmanı izle.

Çözüm

Chicago PD'nin 11. sezonunu yayınlayacağı resmen onaylandı. Şov, yıllar içinde devam sezonunu başarıyla yayınladı ve popülerliğini sürekli olarak koruyor. Chicago PD, NBC'deki popüler şovlardan biridir ve şov şimdiden birden fazla devam filmi yayınladı. Dizinin on birinci sezonunun 11 Şubat 2023'te yayınlanacağı onaylandı.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitesinden, trend olan haberlerden daha fazlasını okuyun ve eğlence dünyasında gerçekleşen yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu yazıyı diziyi seven biriyle paylaşın ve dizinin yeni durumundan haberdar edin.

Paylaş: