Concentration of Malice 89. Bölüm: Yayın Tarihi, Ham Tarama, Spoiler ve Nerede Okumalı?

Melek Ozcelik
  Concentration of Malice 89. Bölüm Yayın Tarihi

Proud Carter'ı hayatını mahvetmekle ve onu Li için barmen olarak çalışmaya zorlamakla suçlayan asil bir kadın olan Rita, manhwa Depths of Malice veya Concentration of Malice'in konusudur. İntikam almak istese de, çaresiz hissediyor ve aslında önemli bir kişinin önünde çaresizdir. Yabancı bir şaman ona eski bedenini yenisiyle takas etme fırsatı verir. Rita teklifi kabul eder ve Verta Alberthart olarak ikinci bir yaşam şansı verilir.Verta muhteşem bir kadındır, ancak Rita, Verta'nın gizemli bir varlığı olduğunu keşfeder. bulmacalarla dolu kendine ait. Rita'nın Verta Alberthart olarak yeniden doğuşu, hayatında yepyeni bir bölümün başladığının sinyalini verdi.Okurlar Concentration of Malice'in bir sonraki bölümünü beklerken, bekleyişiniz sona erdi, size her şeyi anlatacağız. çıkış tarihi, ham tarama, Özet ve 89. bölümü okuyabileceğiniz yer . Bu manga serisinin her hayranının bir sonraki bölümde ne olacağı konusunda heyecanlı olduğunu biliyoruz. Bekleyişiniz yakında sona erecek.İçindekiler

Concentration of Malice 89. Bölüm Yayın Tarihi

Concentration of Malice'in yeni bölümünün 29 Haziran 2023'te çıkması bekleniyor. Bu bölümün yayınlanma zamanlaması tüm dünyada aynı olacak ve yayınlarına göre belirlenecek. Merakla beklenen bölüm önceki bölümün kaldığı yerden devam edecek.Devamını oku: Chainsaw Man 134. Bölüm Yayın Tarihi: Chainsaw Man Mangası Okunmaya Değer mi?

Concentration of Malice 89. Bölüm Ham Tarama

Merakla beklenen Kötülük Konsantrasyonunda, İnsanlar 89. Bölümün Ham taramalarını arıyorlar. Çıkış tarihi yaklaştıkça, insanlar bir sonraki bölümde ne olacağını bilmek istedikleri için sürekli olarak ham taramayı arıyorlar. Ancak şu anda herhangi bir ham taramamız yok ve size herhangi bir sızıntı sağlayamıyor olmamız üzücü.

Devamını oku: Solo Max Level Acemi Bölüm 107: Yayın Tarihi, Konu, Spoiler ve Ham Taramada Büyük Değişiklikler!Bir önceki bölüm okuyucuları merakta bırakırken, yeni bölüm merakla bekleniyor. 29 Haziran 2023'e kadar takipte kalın, o zaman bölüm yayınlanacak ve her şeyi öğreneceksiniz.

Concentration of Malice 89. Bölüm Spoiler

  Concentration of Malice 89. Bölüm Yayın Tarihi

Devam eden dizinin yeni bölümü okuyucular tarafından merakla bekleniyor. bu hikaye doruk noktasına ulaşıyor , Yeni karakterler, şaşırtıcı olaylar ve hikaye sürprizleri tanıtıldıkça okuyucular koltuklarının kenarında olacak.Ancak şu anda herhangi bir spoiler yok çünkü yapım ekibi bunu bir sır olarak saklıyor. Herhangi bir sızıntı veya spoiler bulur bulmaz, sitemiz aracılığıyla sizi ilk bilgilendiren biz olacağız.

Concentration of Malice 89. Bölüm Nerede Okunmalı?

Popüler webtoon dizisi Concentration of Malice, Chapter 89, 29 Haziran 2023'te yayınlandı . gibi popüler platformlarda bölümü okuyabilirsiniz. Mangatoonlar ve Topmanhu. Bu web sitelerinde daha ilginç manga ve romanlar okuyabilirsiniz.

Devamını oku: Eleceed Bölüm 252: Yayın Tarihi, Büyük Spoiler, Ham Tarama Ve Nerede Okumalı?

Çözüm

89. Bölümün yayınlanması, 'Concentration of Malice' okuyucuları tarafından merakla bekleniyor. 29 Haziran 2023'te vizyona girmesi planlanan bu bölüm, bir öncekinin kaldığı yerden devam edecek ve okuyucuları koltuklarının kenarında tutacak. Şu anda erişilebilir herhangi bir spoiler veya ham tarama bulunmamakla birlikte, Mangatoon ve Topmanhu gibi web siteleri, kullanıcılara bölümü yayınlandıktan sonra görüntüleme şansı sağlayacak.

'Concentration of Malice'deki zorlayıcı anlatının heyecan verici bir sonu için tekrar kontrol etmeye devam edin. Herhangi bir makaleyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya yorum yapabilir ve daha ilginç bilgiler için web sitemizi yer imlerine ekleyebilirsiniz.

Paylaş: