Çorum Eğitim-Bir-Sen Başkan Adayı Üzeyir AVCI Gül’ü Ziyaret Etti

Melek Özçelik

Çorum Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkan Adayı Üzeyir AVCI ve Yönetim Kurulu Çorum Belediye Başkanı Gül’ü ziyaret etti.

Çorum Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesi’nin 2018 yılı Kasım ayında yapılacak olan Genel Kurulu öncesinde yönetimine talip olan Merkez Mustafa Kemal Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Üzeyir Avcı, Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti.

2003-2005 yılları arasında Eğitim Bir Sen Çorum Şube Yönetimi’nde görev yaptığını söyleyen Avcı, genç, dinamik, vizyonu geniş ve tecrübeli bir ekiple yola çıktığını dile getirdi.



“Üyelerimizin hepsini kucaklamak için, sendikamızda olumsuz algılara neden olan bölünmüşlüğü ve ikiliği ortadan kaldırmak için, üye sayımızı daha da arttırmak için, eğitim camiasının her türlü sorununda, hak ve menfaatlerinin korunması ve savunmasında daha etkin rol alabilmek için bürokrasi ve siyasetle kavga etmeden öncelik üyelerimizin ve eğitim camiasının menfaatleri olmak üzere dengeli bir yol izleyebilmek için adayım” diyen Avcı, sloganlarının “birlik zamanı, Çorum zamanı” olduğunu söyledi.

Delege seçimlerinin Eylül-Ekim aylarında, Genel Kurulun ise Kasım ayında yapılacağının bilgisini veren Avcı’ya Belediye Başkanı Zeki Gül’e ziyaretinde yönetim kurulu adayları Mehmet Tura, Reşit Şen, Ramazan Akkaya ve Nihat Piriççi de eşlik etti. 

ÇORUMHABER