Darren Collison Net Değeri: Kariyeri, Geri Dönüşü ve İnişler ve Çıkışlar!

Melek Ozcelik
  darren collison net değer

gelişi Darren Çarpışma dernek çevresinde çok sayıda şaşırttı. Onun uzantıları için en popüler nokta monitörü kalp pilleri 2019 yılında sıkı sebeplere atıfta bulunarak dernekten geniş ölçüde ayrıldı.

Şu anda, bir işaretledi Los Angeles Lakers ile 10 günlük sözleşme ve zamanın sonuna kadar programda kalmayı deneyebilir. Derneği tekrar ziyaret etmesi beklendiği için, konuya dalmaya ne dersiniz? Darren Collison'ın 2021'deki net değeri.İçindekilerDarren Collison'ın Net Değeri: 20 milyon dolar

Darren Collison'ın 2021'deki net değeri 20 milyon dolar. Bu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kaynaklar tarafından belirtildiği gibidir. İdol Networth. Bu paranın çoğu NBA kariyerinden geliyor. 10 yıldır ustalıkla oynuyor.

O olabildiğince ol, çarpışma ayrıca kariyeri boyunca Orange County için hazırlık ofisini hatırlayarak alternatif ödeme yöntemlerine sahipti. Bu konuya girmeden önce Collison'ın bugün bulunduğu yere nasıl geldiğini anlayabiliriz.Collison dünyaya getirildi 1987, Rancho Cucamonga, Kaliforniya'da . İçinde 2005 NCAA'ya girmeden önce, ülkedeki en akıllara durgunluk veren nokta nöbetçilerinden biri olarak ve tüm ülkenin ana 100'ü içinde yer aldı.

  darren collison net değer

Ortaokul kariyerini yerel olarak geçirdi, burada bunaldı ve ana okulda bir yer buldu. Kaliforniya, UCLA.Bruins kariyerinin başlangıcına doğru, çarpışma geleceğin takviyesiydi NBA oyuncusu Jordan Farmar. Buna rağmen, Bruins formasıyla geçirdiği diğer üç sezonda olduğu gibi, ilk sezon için devam etti, Collison başlangıç ​​oldu.

Onun sırasında UCLA streç , onun gibilerle oynadı Kevin Love, Russell Westbrook, Luc Mbah A Moute, ve Jrue Holiday. Toplamda dört mevsimde UCLA , Collison 142 oyun oynadı, hangi Bruins tarihinde en çok bağladı. UCLA grupları, Final Four'a üç kez katılarak bir kez Final'e düştü.

Erken Yaşam, Aile ve Eğitim

Darren Collison dünyaya getirildi n Rancho Cucamonga, California, 23 Ağustos 1987. Darren'ın dünyaya tanıtımıyla ilgili olarak, o yerel bir Amerikalı ve Afrika etnik yerel bölgesi ile bir yeri var. Ayrıca yıldız işaretinin altında , Başak, Çarpışma Tasarlandı.O ayrıca yer aldı Kaliforniya Üniversitesi ve Los Angeles ( UCLA ) oldukça uzun bir süre, son yılında All-American ayrımlarını kazandı.

Collison dünyaya getirildi Haziran Griffith ve Dennis Çarpışması çocukları olarak; Hepsi birinci sınıf olimpiyat stili yarışmacıları olan Guyana için çok önemliydi.

Collison, Etiwanda Lisesi'nde Koç Dave Kleckner yönetiminde dördüncü grup Parade All-American olarak seçildi.

Aynı şekilde, Collison da inci olarak değerlendirildi. e No. 16 noktalı monitör ve No. 100 pla 2005 yılında ülkede Rivals.com tarafından dört yıldızlı bir aday olarak yer aldı.

Ortaokulu Etiwanda'da okudu. Ortaokul kariyerinin ardından 2005'ten 2009'a kadar oynadığı UCL'ye gitti.

  darren collison net değer

Darren Collison | Basketbol Kariyeri

Şaşırtıcı Collison çok sayıda oyun oynadı ve gerçekten inanılmaz. Sahadaki geçmişleri tek kelimeyle şaşırtıcı; kayıtlarına ve kariyerine aşina olmalıyız.

Okul Kariyeri

Bruins'in 2005-06 sezonunda, Ürdün Çiftliği , bir sonraki sezonun başlangıç ​​sahnesi monitörüne dönüşüyor.

Aralık 2006'da kendisine verilen MVP arasında Maui Davet Turnuvası , ve 4 Aralık 2006'da ve yine 18 Şubat 2007'de, Pasifik-10 Konferans Haftanın Oyuncusu.

Collison, oyun başına 2.2 atış kaydetti. 2006-07 sezonu , Pasifik-10 Konferansı'nda en çok. Darren aynı şekilde 5.7 yardımın orta değerini buldu (Pac-10'da ikinci) ve 444'lük bir 3 noktalı alan hedefi seviyesi.

Daha küçük ve kıdemli yılları için Collison geri döndü. UCLA ve UCLA'da toplamda 142 maçta ortaya çıktı ve şimdiye kadarki en gülünç şekilde berabere kaldı.

2008-09 sezonunda 4.7 asist, 14.4 odak ve maç başına 1.6 atış yaptıktan sonra All-Pac-10 grubuna seçildi.

İlişkiyi serbest atış oranında aldı ve yardım, alma ve yardım-verme oranında yedinci oldu.

O yıl, Collison Frances Pomeroy Naismith Ödülü , okuldaki en iyi oyuncuya 6 ft 0 inç (1.83 m) veya daha fazla sınırlı verilir. Ayrıca En Değerli Oyuncu eş seçildi ( MVP ) Josh Shipp ile Bruins.

Aynı şekilde, Collison ve bireysel kıdemli meslektaşları Shipp ve Alfred Aboya, UCLA tarihinin muzaffer sınıfı olarak kariyerlerini 123 başarıyla tamamladılar.

Kalifikasyon duygusaldı, çünkü John W Aboya ve Alfred Aboya, kariyerlerini UCLA tarihinde muzaffer sınıf olarak tamamladılar.

  darren collison net değer

Yeterli Kariyer

2009-2010 sezonu

İçinde NBA tarafından 2009 yılı taslağı New Orleans Hornets, Collison genel tespitte 21. ile seçilmiştir.

Bir oylama programı yayınlayan NBA Yılın Çaylağı için dördüncü oldu. En unutulmaz NBA sezonunda 18.8 sıra ve 9 puanla orta noktaya geldi. .1 37 oyuna yardım eder.

Collison, 2009-10 sezonunda üçlü-iki kat almak için bloktaki ana yeni çocuğa dönüştü. O bir bireydir 2010-11 New Orleans Pelicans NBA All-Star grubu.

2010-2012 sezonu

11 Ağustos 2010'da dörtlü bir grupta beş oyunculu bir takas gönderildi. Troy Murphy New Jersey Nets'e, Courtney Lee Houston Rockets'a, Trevor Ariza N'ye ew Orleans Hornets, Hornets Collison ve James Posey'i Indiana Pacers'a takas etti.

Darren Collison Otostop mu Yaptı? Onun Daha İyi Yarısına Aşina Olun

Darren Collison, otostop çeken bir adam ve daha iyi olan yarısı, Keyoşa Sanders , şu anda sorunsuz bir evlilik organizasyonuna katılıyor. İddiaya göre, 20 Ağustos 2011'de çift evlilik vaatlerini takas etti.

Kendi hayatını medyadan korumadığı için Darren kesinlikle gizli bir sakin değil.

Kişi, onun daha iyi yarısını, günlük yaşamını ve çocuklarını açıkça anlayabilir. Darren'ın kendi hayatı, yine de, onun işinin kapsamıdır.

  darren collison net değer

Birlikte birkaç mutlu dakikaları da var. Meşru bir kavrayışa sahip olduktan sonra evlilik seçimine karar verdiler. Birlikte, iki veya üç çocuk sunar.

Çözüm

İşgücünden çekilmeden önce dernekteki son grubu, Hindistan Collison'ın kariyerinin en iyi b-topunu oynadığı yer. En unutulmaz sezonunda Indiana, Collison ile tüm ilişkiyi üç puanlık bir oranda sürdü %46.8, genel olarak konuştuğu gibi, büyük sayılara sahipti.

O andan itibaren, bir sezon daha oynadı. kalp pilleri 2019'da dini nedeniyle istifa etmeden önce.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: