David Dobrik Gay mi? Ünlü YouTuber'ın Gerçekliği Gerçekten Tartışılacak!

Melek Ozcelik
  david dobrik eşcinsel mi

Bis * xual Olduğunu Kesin Olarak Belirtmiştir!

'E-süperstarlar' genellikle kendi kötü şöhret sınıflandırmaları içinde kalacak olsa da, seçilmiş bir avuç tanınmış YouTuber, uzmanlık alanlarından çıkıp standart haline gelmeyi başardı. Tıpkı David Dobrik gibi!Lilly Singh'in bir NBC oyun planının bir özelliği olarak kendi gece geç saatlerde Ağ programı var ve David Dobrik, bireylerin yakan top yarışmasında yarıştığı bir realite Ağı programını tanıttı. YouTuber'ın kitlesi, cinsel yönelimi ve diğer bireysel meseleler hakkında uzun süredir kafa yoruyor.İçindekiler

David Dobrik kimdir?

Slovak David Dobrik, internette dikkate değer bir karakterdir. İlk olarak, 2015'te YouTube'daki video blogunu göndermeden önce Plant'te ünlendi. 2019'daki girişimci girişimi, fotoğraf uygulaması Dispo'nun oluşturulmasıydı.

Dobrik, çeşitli arkadaşlar ve meslektaşlarından oluşan The Video blog Crew olarak bilinen grubun başı olarak YouTube'da bir takipçi kitlesi oluşturdu. 6 Temmuz 2022'de Dob rik'in video blog kanalına 19 milyon kişi satın aldı ve bu kanalda 7,1 milyar kayıt görüntülendi.Kanal, 2019 yılında 2,4 milyar izlenme ile YouTube'da en çok bilinen yedinci maker kanalı oldu. Dobrik'in Video blog Crew'a kaydı, önceki bölüm Jeff Wittek'e yönelik tecavüz, eziyet ve yaralama suçlamaları nedeniyle tartışmaya gömüldü.

  david dobrik eşcinsel mi

David Dobrik Gay mi?

Reddit ve Twitter dahil olmak üzere birkaç internet tabanlı ağ, David Dobrik'in cinselliği hakkında tartışmalara başladı. 'David Dobrik Eşcinsel mi yoksa biseksüel mi?' alışkanlıkla kendisine yöneltilen bir soruşturmadır.Bu şekilde, sorunuza kısa cevap 'hayır' olur. David gey, biseksüel veya bi-meraklı diye ayrım yapmıyor. YouTuber, hipotezi gözden kaçırmak yerine, onu doğrudan ortadan kaldırmayı seçti.

Ayrıca okuyun: Ricky Martin eşcinsel mi?

Benim isteğim nedeniyle, o heteroseksüel bir adam olarak tanındı. Tarafından onaylandığı gibi, David eşcinsel değil flört geçmişi ve Liza Koshy ile olan ilişkisi. YouTuber, heteroseksüelliğinden memnun ve derinden insanlarla çıkmak istiyor. Ancak bu noktada kimi gördüğü belirsizdir. Çok sayıda kaynağa göre, şu an itibariyle bir ilişki içinde değil.David, Lorraine Nash ile Evlendi!

David'in 2019 yılında arkadaşı Jason Nash'in annesi Lorraine Nash ile olan evliliği herkesi şok etti.

Hiçbir kadın dünyadaki tüm zamanını onunla geçirmeye hazır olmayacağından, David'in asla ayrılamayacağı sürekli olarak bekleniyordu.

David, Twitter'da bir arkadaşı ona gerçek romantizmi asla bulamayacağını söylediğinde uçağa atladığını, annesini ziyaret ettiğini ve anlaşmayı imzaladığını yazdı. Ancak David, kendisinin ve Lorraine'in sadece bir aylık evlilikten sonra ayrılmayı seçtiklerini açıkladı.

  david dobrik eşcinsel mi

David Dobrik'in Önceki İlişkileri!

David Dobrik'in sahip olduğu en büyük ilişki, daha iyi olan yarısıydı. Çeşitli kadınlarla çıkması gerekmesine rağmen, bu çağrışımların çoğu tuhaf olmaya başladı.

Sırf kimseyi bulamama konusunda asılsız olduğunu göstermek için, arkadaşının annesiyle evlendi. David Dobrik'in samimi geçmişi, aşağıdaki tabloda ince ayrıntılarla dolu.

Liza Koshy

David Dobrik, en unutulmaz ciddi ilişkisinde başka bir Plant süperstarı olan Liza Koshy ile çıktı. Plant, ikisinin YouTube şöhretine fırlamaları için bir sıçrama tahtasıydı. 2015'ten başlayarak, David ve Liza bir şeydi. Orada, damda, kesinlikle ilk kez dudaklarını kenetlediler.

Ayrıca okuyun: Nickelodeon'dan Fred eşcinsel mi?

Bu anı hatırlamak için Liza cebinde bir taş tuttu. Her şey düşünüldüğünde, David ona alınan taşı vurgulayan bir yüzük hediye etti. David, 2018'de kendisinin ve eşinin önceki yıl (2017) ayrıldığını anlayan bir video yaptı.

David'e göre Liza, yoğun programlarından dolayı ondan uzaklaştığını hissettiği için işleri bitirmesi gerekiyordu. İlişkilerinin istenmeyen olduğunu kabul ettiği başka bir şeydi.

Natalie Noel

2019'da David Dorbik'in görüştüğü teorisi yayıldı Natalie Noel, şefi. Ortak bir Noel kartı verdikleri yıl bu iki ortaokul sevgilisi arasında bir duygu fısıltıları vardı.

  david dobrik eşcinsel mi

Ancak David, ne kendisinin ne de ekibinden başka birinin şu anda Natalie ile görüşmediğini ifade etmek için acele etti. Natalie'nin çoğunlukla eski bir arkadaşı olduğunu kabul etmesi onu şaşırtmıştı.

David Dobrik Bi De İyi mi? Hayranları Kesinlikle Böyle Varsaymayı Seviyor!

İnternet karakteri tarafından bir podcast bölümüne atıfta bulunulan bir Reddit dizisi ve görünüşe göre David bi olarak ortaya çıkmış olabilir veya her halükarda bölümde yaptığı sözde açıklamalara karar vererek şu düşünceye açıktır: “Yani Henüz kimsenin bunu tartışmamış olmasına şaşırdım.

Podcast'lerde biraz gerideyim, ancak 'Muhtemelen Hayranlara Başlamak' adlı yayında Jason herhangi bir noktada kendisini gelecekte biriyle görüp görmediğini soruyor…”

İleti dizisi devam etti, 've David temelde tamam diyor ve Ilya'nın bunu daha önce tartıştıklarını söylediğini ve o çok havalı olduğunu söyledi ve ardından 'beni becermeye çalışma' diye dalga geçti.' David ayrıca ihtiyacı olduğunu da sözlerine ekledi. her şeyi denemek (onun da aynı şekilde bir kişiye eşlik etmesi gerektiği sonucuna vararak). Peki bu David lowkey ortaya çıkıp ürperiyor mu? Sonra, o noktada tamamen tema alışverişinde bulundular.

Diğer analistler, ileti dizisinde David'in 'temelde ... onun bi-meraklı olduğunu onayladığını' ifade ederek yanıt verdiler. Diğerleri, bunun David'in eşcinsel olarak ortaya çıkması için sadece bir önsöz olup olmadığını düşündü.

Ayrıca okuyun: John Travolta eşcinsel mi?

Reddit kullanıcısı oatmealchia, 'Bunun, bir sürü youtuber'ın attığı yaklaşma sürecine yönelik ilk adım olup olmadığını düşünmeye devam ediyorum. Örneğin, masalları inkar etmek ve heteroseksüel olduklarını garanti etmek, biseksüel olduklarını söylemek, biseksüel olduklarını söylemek ve ardından eşcinsel olarak ortaya çıkmak.

Bu sadece saçma sapan yargı kararları vermek için acele ediyorum ve her halükarda endişelenmem gereken bir şey yok, ancak yine de düzenli bir arkadaş grubu var ve şu ya da bu şekilde onun adına memnunum.

David Dobrik YouTube'u İyi Bir Şekilde Bıraktı mı?

Sahnede gözle görülür bir kaliteye yükselen madde yapımcısı, devam ettiği YouTube videosunu 24 Nisan 2020 tarihinde aktarmıştı.

Steve-O'nun podcast'inin bir bölümünde, izleyicilere gerçekten olmadığı 'sulandırılmış' bir toka biçimi sağlamak yerine 'birdenbire çıkmayı' tercih edeceğini ve gerçekten aktarması gereken kayıtları yapmaya odaklanacağını ifade etti. bu, web'e koymak için arttı.

Çözüm

David Dobrik, video blogları ve yenilikçi girişimleriyle tanınan ünlü bir YouTube karakteridir. Çeşitli arkadaş ve meslektaşlardan oluşan Video blog Ekibi olarak bilinen topluluğun başıdır.

Önceki bölüm Jeff Wittek'e yönelik tecavüz, eziyet ve yaralama suçlamaları nedeniyle tartışmaya gömüldü. Buna rağmen Dobrik eşcinsel değil ve insanlarla çıkmak istiyor. Şu anda bir ilişkisi yok ve Lorraine Nash ile evlendi.

David Dobrik'in arkadaşı Jason Nash'in annesi Lorraine Nash ile 2019'daki evliliği herkesi derinden şok etti.

Çeşitli kadınlarla çıkması gerekmesine rağmen, bu çağrışımların çoğu saçma sapan oldu. Arkadaşının annesiyle, gerçek sevginin izini sürmemek konusunda temelsiz olduğunu göstermek için evlendi.

Bu makaleyi okuduktan sonra ne hissettiğinizi aşağıdaki yorum bölümünde bize söylemeyi unutmayın ve ana sayfamızı ziyaret edin. Trendingnewsbuzz daha fazla şaşırtıcı içerik için!

Okumaya devam et

Paylaş: