Demon Lord Retry 2. Sezon: Oyuncular, Çıkış Tarihi, İnceleme ve Şimdiye Kadar Ne Biliyoruz?

Melek Ozcelik
 iblis lordu 2. sezon yeniden dene

Demon Lord Retry 2. sezonuyla ilgili pek çok spekülasyon vardı. Bu bir Japon anime şovudur ve 2019'da piyasaya sürülmüştür. Bu şov aslında hafif bir romana ve yazarı Kurone Kanazaki'ye dayanmaktadır.Bu gösteri Japonya'da oldukça popülerdir ve öncelikle Demon Lord olarak adlandırılmıştır ve bundan sonra Maou-Sama Retry olarak yeniden adlandırılmıştır.Gösterinin galasından sonra, Funimation tarafından Tokyo MX gibi birçok dünyanın ağlarında dağıtıldı. Gösteri Japonya dışında da çok ünlü oldu. Dizinin konusu çok iyi. Bu kadar yüksek popülaritesi nedeniyle hayranlar ikinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyor ve talep ediyor.

 iblis lordu 2. sezon yeniden dene

Bu yazımızda Demon Lord Retry 2. Sezon ile ilgili bazı araştırılmış ve toplanmış bilgileri paylaştık. Yani herhangi bir tahribat olmadan makaleye başlamalıyız.Ayrıca Okuyun – Drifting Home: Studio Colorado, Başka Bir Güzel Anime İle Geri Dönüyor!

İçindekiler

Demon Lord Retry 2. Sezonunun Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Hayranlar Demon Lord Retry'nin yenilenmesi konusunda kararsız olsa da, dizinin şimdiden yenilendiğine ve prodüksiyona başlamak için işlerin yolunda olduğuna dair bazı spekülasyonlar var.Ancak tüm bunlar sadece spekülasyon çünkü ne Ekachi Epilka ne de yapım ekibinin diğer geliştiricileri bu haberi doğrulamadı.

Hayranların ikinci sezon için umutlu kalmalarının en önemli nedenlerinden biri, ilk sezonun “DEVAM EDECEK” etiketiyle bitmiş olması. Bu elbette şovun yenilendiğinin bir işareti. Beyler, Demon Lord Retry Sezon 2'nin yenilenmesiyle ilgili bazı hikayeler daha yolda.

Ayrıca bu heyecan verici animenin ilk sezonunu beğenen kişi biraz sabırlı olmalı. Resmi çıkış tarihini aldığımızda, makalemizin bu bölümünde kesinlikle güncelleyeceğiz. Gösterinin yenilenmesi için birçok spekülasyon olduğu için hala bir umut var.Demon Lord Retry Sezon 2, 2022'nin sonlarında bir yerlerde prömiyer yapacak.

Demon Lord Retry 2. Sezonun Konusu Ne Olacak?

Hikayenin ana odak noktası, sıradan bir insan olan ve bir çevrimiçi oyun şirketinde çalışan Oono Akira'nın etrafında dönüyor. Karanlık Lord rolünü oynamayı seviyor ve yaklaşık 15 yıldır bir MMORPG işletiyor.

Birini kapatmaya karar verir ve o sırada oyun dünyasına taşınır. Burada kendini güçlü Karanlık Lord'un vücudunda bulur. Ayrıca adı Aku olan yaralı bir kızla tanışır. Şeytan tarafından takip edildi. Ve ikisi de çok geçmeden aynı yolculuğa çıkarlar.

Aku'yu takip eden iblisi yok etmesine rağmen, onu en çok rahatsız eden şey, Aku'yu ya da iblisi yaratmadığı gerçeğiydi.

 iblis lordu 2. sezon yeniden dene

Maceralarında Karanlık Lord'u yok etmeye çalışan milletler ve azizlerle tanışırlar ve ne zaman yoldaşı ile gitse başları belaya girer. Çok sayıda hayranın kalbini yakalayan heyecan verici bir hikaye ve pek çoğunun gelecek sezonun yayınlanmasını bekleyememesi şaşırtıcı değil.

Ayrıca Okuyun – Komi İletişim Kuramıyor: Bu Fantastik Shoujo Animesinin 3. Sezonu Olacak mı?

Demon Lord Retry 2. Sezon Hakkında Tahminler Neler?

Show'un ilk sezonu çok fazla uçurum bırakmıştı ve hayranları gerçekten bitip bitmediğini merak etmeye bıraktı. Savaşın olmaması ve düşmanlarla hikayenin doruk noktası, bize gösterinin sunabileceği en iyi şeyin henüz gelmediğini düşündürdü.

Hayranların çoğunu şaşırtan şey, aradan çok zaman geçmesi ve devamı hakkında hala bir haber olmaması. Hafif roman, anlatılacak çok hikaye olduğunu vaat ettiği için umutluyuz.

Bu Anime Şovuna Devam Edecek Kaynak Malzeme Var mı?

Gösteri, kaynak materyali olan hafif roman serisinden arsa çizgisini aldı. Bu sürüm üçüncü ciltle sona erdi, oysa Futabasha'nın yeniden basılan versiyonu hala yayında ve Şubat 2020'den itibaren beş cilt olarak tefrika edildi.

Anime uyarlaması, yeniden basılan ilk iki hafif romanın hikayesini kapsıyordu, bu nedenle stüdyonun Demon Lord Retry'nin ikinci sezonuna eklemek için fazlasıyla yeterli kaynak malzemeye sahip olduğunu söylemek güvenli.

Devam eden hafif roman, anime hayranları için her zaman harika bir haberdir, çünkü bu neredeyse kesinlikle devam filmlerine yol açar. Son cilt, 29 Kasım 2021'de J-Novel Club tarafından İngilizce olarak yayınlandı. Bu teoriyi takip edersek, en az iki sezonu daha kapsayacak kadar malzeme var.

Demon Lord Retry 2. Sezonun Oyuncuları Ne Olacak?

Bu anime, çekici ve ilginç karakterlerden oluşuyor ve aslında seslendirmesi son derece harika. Önceki seslendirme sanatçılarının çoğunun ikinci sezon için de geri döneceğini kesinlikle varsayabiliriz.

Elbette dizi yeni yüzlerle de karşımıza çıkacak. Demon Lord Retry 2. sezon için büyük olasılıkla geri dönecek karakterlerin listesine bakın.

 • Aku – Takao Kanon (Japonca), Hoover Natalie (İngilizce)
 • Elegant Luna – Ishihara Kaori (Japonca), Kristen McGuire (İngilizce)
 • Kunai Hakuto – Tsuda Kenjriou (Japonca), Grelle Josh (İngilizce)
 • Queen Killer – Tomatsu Haruka (Japonca), Caitlin Glass (İngilizce)
 • Kirino Yuu – Satour Rina (Japonca), Katelyn Barr (İngilizce)
 • Kirisame Zero – Morikubo Shoutarou (Japonca)
 • Tron – Kinoshita Suzuna (Japonca), Wiedenheft Sarah (İngilizce)
 • Utopia – Koyasu Takehito (Japonca), Ben Philips (İngilizce)
 • White Angel – Toyosaki Aki (Japonca), Shipman Megan (İngilizce)
 • Yukikaze – Tokui Sora (Japonca), Yu Apphia (İngilizce)

Diğer karakterler -

“DEVAM EDİLECEK” etiketiyle birlikte, bitiş ekranında gösterinin geri dönüşü için birçok faktör ve iyi işaretler var. İlk sezon bize bu animeden yakın gelecekte neler bekleyebileceğimizi verdi.

Bu, tıkınırcasına bir izleme şovu ve özellikle devam filmi yolda gibi göründüğünde kesinlikle tekrar ziyaret etmeyi hak ediyor.

 iblis lordu 2. sezon yeniden dene

Dikkat çeken şey ise Studio Ekachi Epilka'nın bugüne kadar sadece tek bir dizi yapmış olmasıdır. Ve Demon Lord Retry, onların ilk normal uzunluktaki anime şovu.

Demon Lord Retry 2. sezonu önceden planlandığı için stüdyo bu yıl yeni proje almadı; 2022'deki mevcut programlarına eklemeleri mümkündür.

Bu yüzden çocuklar, Demon Lord Retry'nin ikinci sezonu için umutlu olun çünkü yenilenme şansları yüksek.

Ayrıca Okuyun – Killua'nın Godspeed'i Neden Hunter X Hunter Anime'deki En Güçlü Yeteneklerden Biri Olarak Kabul Ediliyor?

Sıkça Sorulan Sorular

Demon Lord Yeniden Deneme Bitti mi?

Amaru Minotake, Demon Lord, Retry! başlığı altında yeniden canlandırılan mangaya devam etti! R 2020'de, ilk cildi Temmuz'da yayınlandı. Temmuz 2022 itibariyle, beş cilt daha yayınlandı. J-Novel Club, manganın İngilizce çevirisi için lisans vermeye devam ediyor.

tanıtım videosu

Şovun geliştiricileri tarafından Demon Lord Retry 2. sezon duyurusu yapılmadığından, şovun fragmanını beklemek için çok erken. ancak o zamana kadar dizi hakkında fikir sahibi olmak ve diziyi izleyip izlememeye karar vermek için ilk sezonun fragmanını izleyebilirsiniz.

Çözüm

Demon Lord Retry'nin ilk sezonunun yayınlanmasından bu yana hayranlar animenin devamını sabırsızlıkla bekliyor ve sonunda sonunu görebilecekler. Ama ne yazık ki COVID -19 pandemisi ve diğer faktörler buna engel oldu.

Ancak daha sonra, bu animenin yenilenmesiyle ilgili yüksek spekülasyonlar var. Resmi kaynaklardan alır almaz sizi Demon Lord Retry Sezon 2 ile ilgili tüm haberlerle güncelleyeceğiz. Bu yüzden bizimle bağlantıda kalın.

Paylaş: