DeVon Franklin Net Değeri: Gelir, Maaş ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Melek Ozcelik

DeVon Franklin, Amerikalı bir film yapımcısı, oyuncu ve motivasyon konuşmacısıdır. DeVon Franklin'in net değeri 5 milyon dolar. 13'te doğdu inci Nisan 1978, Oakland, California. DeVon, Heaven is for real ve Hollywood Commandments gibi filmlerdeki rolüyle tanınmaktadır.DeVon Franklin ayrıca motivasyonel bir konuşmacı olarak da hizmet vermektedir. Eşiyle birlikte kitap yazdı Megan İyi ve kitabın adı Bekle. Kitap New York Times Bestseller'ı aldı. DeVon ayrıca Yedinci Gün Adventistleri kilisesinde vaiz olarak çalışıyor.  devon franklin net değerFranklin, eşi Megan Good'a boşanma davası açtığı Aralık 2021'den bu yana defalarca haberlerde yer aldı. DeVon'un dokuz yıldan fazla bir süredir evli olduğu kişidir.

Ayrıca Okuyun – Luke Combs Net Değeri: Kariyeri, Biyografisi, Erken Yaşamı, Gelir Kaynakları ve Daha Fazlası!İçindekiler

Devon Franklin'in Erken Yaşamı Nedir?

DeVon 13'te doğdu inci Nisan 1978, Oakland, California, ABD. DeVon'un ebeveynlerinin isimleri Donald Ray Franklin ve Paulette Franklin'dir. İki kardeşi var. DeVon'un ebeveynleri o küçükken ayrıldı ve bu yüzden annesi tarafından büyütüldü.

Ne yazık ki DeVon babasını kaybetti ve bu onu en çok etkiledi. Bu yüzden babasının kaybını yutmak için her zaman kendini meşgul etmeye çalıştı. Bu nedenle insanları çeşitli şekillerde eğlendirerek ilham vermek istedi.Franklin, mezuniyetini Güney Kaliforniya Üniversitesi'nden tamamladı.

Devon Franklin'in Kariyer Tarihi nedir?

DeVon Franklin, kariyerine 15 yaşında amcasının kilisesinde ilk vaazını verdiğinde vaiz olarak başladı. DeVon, Tracey Edmonds Entertainment ile genç yönetici olarak çalıştı.

Bundan sonra Hollywood'da ilk kez sahneye çıktı. Bunun için Metro Goldwyn Mayer'e yaratıcı yönetici olarak katıldı.DeVon gibi birçok film yapmaya devam etti Pembe Panter 2 , The Ugly Truth, Heaven is for Real ve The Karate Kid.

Daha sonra 2014 yılında Franklin Entertainment adlı kendi yapım evini kurdu. Bu yapım evinde DeVon, şirketin CEO'su ve başkanı olarak çalışıyor. DeVon ayrıca Dr Oz programında düzenli bir vaizdir ve bu şovda farklı manevi konular hakkında vaaz verir. Aşağıdaki videoda Devon'ın motivasyon konuşmasına göz atın

Devon Franklin'in Varlıkları ve Özellikleri Nelerdir?

Şu anda Los Angeles'ta yaşıyor ve burada milyonlar değerinde bir malikaneye sahip. Bunun dışında, raporlara göre sahip olduğu başka bir mülk yoktur. DeVon ayrıca servetini halka açıklamadı.

Ayrıca Okuyun – Dababy Net Değeri 2022: Lil Baby ve Dababy Arasındaki En Zengin Kim?

Devon Franklin'in Gelir Kaynakları Nelerdir?

DeVon birçok kaynaktan para kazanıyor. Gelir kaynakları arasında bir vaiz ve yapımcı olarak kariyeri yer alıyor. Ayrıca birçok filmin yapımcılığını da üstlendi. DeVon Franklin'in net değeri şu anda olduğu gibi 5 milyon dolar.

Üstelik Franklin Entertainment adında bir yapım şirketine sahip ve bu DeVon için büyük bir gelir kaynağı. Ayrıca birçok TV şovunda ve röportajda yer aldı ve bu da ona bol miktarda para ödüyor. Buna rağmen, aylık geliri henüz tam olarak açıklanmadı.

Devon Franklin'in Kişisel Hayatı nedir?

DeVon Franklin, Yedinci Gün Adventistleri Hristiyanı olarak yetiştirildi. 2011'de Meagan Good ile çıkmaya başladı ve çift 2012'de evlendi. Ancak ne yazık ki Aralık 2021'de boşanma davası açma ve Meagan Good ile dokuz yıllık ilişkisini bitirme kararını açıkladı.

  devon franklin net değer

Eh, boşanmalarının arkasındaki kesin sebep henüz bilinmiyor. Ayrıca çiftin birlikte çocukları da yok.

Devon Franklin'in Servet Bağımlılığı Nedir?

DeVon Franklin'in net değeri şu anda 5 milyon dolar. Bu inanılmaz net değeri, sıkı çalışma ve saf yetenek sayesinde elde edildi. Bununla birlikte, birçok film üretti ve hepsi her zaman için büyük hit oldu.

Filmlerinden biri süper bir hit oldu ve bu filmin adı Heaven is For Real. Sonunda gişede 100 milyon dolardan fazla kazandı. Devon, kendisi için büyük bir gelir kaynağı olan yapım şirketinin de sahibi.

Eşi Meagan Good ile birlikte yazdığı kitap, New York Times tarafından en çok satanlar listesine girdi. Bu kitabın adı The Wait ve onun gelirine bazı zenginlik faktörlerini ekliyor. Devon, müjdeyi vaaz ederek çok para kazanıyor ve düzenli olarak TV şovlarında yer alıyor.

Bu TV programlarında çeşitli konularda vaaz veriyor. Los Angeles'ta Devon'ın net değerine zenginlik katan bir malikaneye sahip.

Sıkça Sorulan Sorular

Devon Franklin ve Meagan Good Neden Ayrılıyor?

People Magazine'de yer alan haberlere göre, çiftin yakın kaynaklarından biri, ayrılığın 'uzun zaman sonra' olduğunu açıkladı. Kaynak dedi ki -

  devon franklin net değer

“Çalışma programları genellikle onları ayrı tutuyordu ve geçen yıl birlikte çok fazla zaman geçirmiyorlardı”. Ayrıca, “Programlarında zamanları olduğunda, genellikle birlikte kaliteli zaman geçirecekleri saatler olurdu” şeklindeki reklamları da kaynaklayın.

Üstelik, zaten zarar görmüş evliliği karmaşıklaştıran pandemi döneminde çiftin bağı zayıfladı. Böylece işlerin yolunda gitmeyeceğine karar verdiler ve Franklin, dokuz yıllık evliliklerini bitirmek için boşanma davası açtı.

Ayrıca Okuyun – 2022 yılında Meagan İyi Flört Dizaster?

DeVon Franklin kaç yaşında?

DeVon Franklin 13'te doğdu inci Nisan 1978 yani şu an 44 yaşında.

Çözüm

Raporlara göre 2022 yılına kadar DeVon Franklin'in net değeri 5 milyon dolar. Tanınmış bir Amerikalı film yapımcısı, motivasyon konuşmacısı, yazar, vaiz ve aktördür. DeVon, gelirinin çoğunu kendi yapım şirketi Franklin Entertainment aracılığıyla yaptı.

Paylaş: