Edens Zero 2. Sezon Sonunda 2022'de Netflix'te! En son güncellemeler

Melek Ozcelik
  Edens Zero 2. Sezon

Manga serisi Fairy Tale ile tanınan Hiro Mashima tarafından yaratılmıştır. Anime dizilerini izlemeyi veya manga okumayı seven biri, hiç şüphesiz diziyi izlememiş veya duymamış demektir. Fairy Tail, şimdiye kadar piyasaya sürülen klasik shonen anime serilerinden biridir. Animenin yazımı ve hikaye anlatma tarzı basit ve güvenilirdi. Kendine has üslubuyla yazar, halk arasında Edens Zero olarak bilinen manga serisini de beraberinde getirerek yeniden geri döndü.Edens Zero zaten ilk sezonunu 2021'de yayınladı. İlk sezonun yayınlanmasından sonra anime insanlar arasında anında bir başarı haline geldi. Hayranlar anime serisine ezici bir şekilde tepki gösterdi ve gösteri zaten dünyanın dört bir yanındaki insanların önünde büyük bir popülerlik kazanıyordu, anime serisinin çevrimiçi reytingleri bile anime'nin etkisini gösteriyordu.Animenin büyük bir kısmını manga serisinin başarı hikayesi takip ederken, Edens Zero için durum farklıydı. Manganın popülaritesi, gerçek anime serisini haklı çıkarmıyordu. Manga 2018'de yayınlandı ve olumlu eleştiriler aldı. Bu yazıda, anime şovunu çevreleyen en son ayrıntıları inceleyeceğiz. Edens Zero Sezon 2 hakkında öğrenmeniz gereken her şey burada.İçindekiler

Edens Zero 2. Sezon: Başka Bir Bölüm Olacak mı?

  Edens Zero 2. SezonEdens Zero, manga serisinin kastetmediği anime uyarlamasının mirasını geri getiriyor, yönetici tipik derecelendirmelerden geçmiş olsa da, J.C.Staff, Edens Zero'yu tam bir başarı haline getirerek kendini kanıtladı.

Anime uyarlamasından bahseden yetkililer, anime serisinin ikinci sezonunu henüz güncellemedi. Edens Zero, tüm zamanların en çok hasılat yapan anime serileri arasındadır. İlk sezon yayınlandıktan sonra, ikinci sezon henüz onaylanmadı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Kingsman 3: Potansiyel Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu ve Daha Fazla GüncellemeNe Netflix ne de J.C.Staff, ikinci taksitle ilgili herhangi bir resmi onay yayınlamadı. Ancak Japonya'nın ikinci sezonunun şimdiden hazırlandığını ve yayınlandığını biliyoruz. İkinci sezon ile Japonya'da ekranlarda gösterime girdiğini resmen belirtiyor.

İkinci sezonun olmaması gibi bir ihtimal yok. Dizinin yarısının şimdiden ekranlarda yapıldığını düşünürsek, yakında vizyona girmesini bekliyoruz.

Edens Zero 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

  Edens Zero 2. SezonEdens Zero'nun ilk sezonu olumlu beğeni aldı. Anime serisi şu anda Myanimelist'in hayran reytinglerinde 7,6 reytinge sahip selefinin biraz gerisinde kalıyor. Bu kadar çok şey zaten ismi kendi içinde efsanevi olarak işaretlerken, başka bir parçayı nasıl bekleyebiliriz?

Neyse ki, ikinci sezon zaten ekranda yayınlandı. Anime dünyasının ne kadar belirsiz olduğunu zaten gördük. Normalde, yenileme on yıldan fazla sürer ve yaratıcıların animeyi nasıl süper erken yenilediğini görmek.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Blood of Zeus 2. Sezon Çıkış Tarihi: Başka Sezon Olacak mı?

Anime'nin yerel ve uluslararası platformda yayınlanması arasında her zaman bir boşluk vardır. Şimdi, İngilizce uyarlamanın ne kadar zaman alacağını görmemiz gerekiyor. Netflix çeviriyi hızlandırırsa, mümkünse anime serisini bu yıl bitmeden görebiliriz. Edens Zero Sezon 2'nin 2022 veya 2023'te piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Edens Zero 2. Sezon Oyuncular: İçinde kimler olacak?

  Edens Zero 2. Sezon Çıkış Tarihi

Dizi, anime serisinin ana kahramanı Shiki Granbell (Takuma Terashima/Sean Chiplock) etrafında şekilleniyor. Shiki, yerçekimini tutmak ve yönetmek için süper güce sahip genç bir gençtir. Seri devam ederken.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Google'da Marka Otoritenizi Artırmanın ve Daha Fazla Trafik Çekmenin Yollarını mı Arıyorsunuz?

Bununla birlikte, Rebecca Bluegarden'ın gösteriye geri dönme olasılığı var. Büyülü mavi kedi Happily'nin (Rie Kugiyama/Tia Ballard) geri dönmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca Weisz Steiner (Hiromichi Tezuka/Brook Chalmers), E.M. Pino (Shiori Izawa/Sarah Anne Williams) ve Homura Kogetsu (Shiki Aoki/Laura Stahl) olacak.

İkinci sezonun sete yeni karakterler getirmesi muhtemel. Bu sadece bu hikayenin daha fazla çeşitleneceği ve yeni karakterlerin ekrana yeni komedi getireceği anlamına geliyor.

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Ne yazık ki, ikinci sezon için resmi bir fragman yok ve Netflix, İngilizce dublajlı bölümün çıkış tarihlerini henüz açıklamadı. Çıktığında, size fragman hakkında bilgi vereceğiz.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemizdeki trend haberlerinden daha fazlasını okuyun ve yaklaşan etkinliklerle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi anime seven biriyle paylaşın ve bu dizi hakkında bilgi verin.

Paylaş: