Frank Lampard, Karısını Uzak Mesafeye ve Daha Fazlasına Rağmen Seviyor

Melek Ozcelik
  Frank lambard partner

20 Aralık 2015'te Christine Lampard, oyuncu Frank Lampard ile evlendi. 2009 yılında yaptıkları toplantının ardından İngiltere'nin Onur Ödülü , çift Knightsbridge'de evlendi. Çift için “ilk görüşte aşk”tı ve Frank 2018'de ayrılmaz olduklarını doğruladı. Frank'in Elen Rives ile olan eski ilişkisinden olan iki kızı Luna ve Isla, Frank'in soyadını benimseyen Christine tarafından büyütülür. 15 Mart 2021'de Christine, Frederick George adını verdikleri ikinci çocuğunu doğurdu. Sizi en yeni ekimize hoş geldiniz…Frederick (Freddie) George Lampard! Çift, haberi Instagram'da paylaştı. 'Mükemmel bir aşkımız var.' Çiftin ilk çocuğu Patricia Charlotte, 21 Eylül 2018'de sunucuda dünyaya geldi. Christine'in ayrıca 16 yaşındaki Luna ve 14 yaşındaki Isla adlı iki üvey kızı var.İddiaya göre 2009'da çıkmaya başladılar. O bir Kova, o ise Başak. Koç, Aslan, Terazi ve Kova burçlarının İkizler ile en arkadaş canlısı olduğu görülürken, Başak ve Balık'ın tipik olarak en az uygun olduğu düşünülür.Frank Lampard Karısını Uzak Mesafeye Rağmen Seviyor

“Yokluk kalbi daha da büyütür” ifadesinin canlı örnekleri Christine Lampard ve kocası Frank Lampard'dır. Ayrı iş sorumlulukları nedeniyle, altı yıllık evli çift şu anda iki şehir arasında bölünmüş durumda. İki ünlü ve iki çocukları Patricia ve Freddie, Londra'da birincil ikametgahları olarak hizmet veren güzel bir aile evinde yaşıyor. Yine de Frank, Premier Lig takımı Everton'ı yönettiği için Liverpool'da da bir evleri var. İki ünlü ve iki çocukları Patricia ve Freddie, Londra'da birincil ikametgahları olarak hizmet veren güzel bir aile evinde yaşıyor. Ancak Frank, Premier Lig takımı Everton'ı yönettiği için Liverpool'da da bir evleri var.

Daha: Alexa Bliss Kiminle Evlendi, Düğünü Nasıldı ve Çok Daha Fazlası

Loose Women sunucusu, bir röportajda büyük mesafeyi nasıl idare ettiklerini paylaştı. muhteşem dergi . Spontane randevularına gittiklerini söyledi, “Her zaman burada veya orada oturup sorunlar hakkında konuşmak için küçük bir saat bulmaya çalışıyoruz. O dönmeden ve hayat devam etmeden önce yetişmek için yarım saatimizin tadını çıkarıyoruz. 'Bugün hava güneşli olduğu için, o geri dönüp her şey yeniden başlayana kadar biraz fotoğraf çekmek için yarım saat ayırmak iyi olur. Christine devam etti, 'Manevra yaptık ve etrafımızda biraz yeşillik olması güzel. [Liverpool'da] güzel bir manzara değişikliği. Bizim için beşik ve küçük bir yatak olan bir yer var. Bir kez alıştıktan sonra, gerçekten büyük bir anlaşma değil. 2015 yılında evlenen çift, Piers Morgan'ın kendilerini tanıtmasının ardından 2009 yılında bir ödül töreninde tanışmıştı.  franl lambard flört

İlk çocukları olan Patricia doğmadan önce çift dokuz yıldır birlikteydi. Küçük Freddie, Mart 2021'de dünyaya tanıtıldı. Ayrıca Christine, Frank'in model Elen Rivas ile önceki birlikteliğinden doğan 16 yaşındaki Luna ve 14 yaşındaki Isla'nın üvey annesi.

Daha: Carson Kressley Partner: Herhangi Biriyle Evli mi? Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her ŞeyEverton'ın menajeri Frank Lampard, geçtiğimiz günlerde karısı Christine'in Mart ayındaki bir olayda küfür etmesini ve saldırgan bir dil kullanmasını onaylamadığını açıkladı. Geçen yıl, ev sahibinin inandırıcı bir şekilde 4-0 kazandığı Selhurst Park'ta Toffees, FA Cup çeyrek finallerinde Crystal Palace tarafından küçük düşürüldü.

Karısı Kötü Ağızdan Neden Etkilenmedi?

Eski Chelsea menajeri, takımının kaybetme şekline öfkeliydi, tamamen teslim oldu ve herhangi bir başka menajerin yapacağı gibi herhangi bir direniş göstermedi. Everton takımı, menajerlerinden bazı sert eleştirilere maruz kaldı ve iddiaya göre oyuncuların 'b**** eksik' olduğunu belirtti.

Daha: Serena Williams Flört Tarihi: Yerleşmeden Önce Serena'nın Bağlantılı Olduğu Erkekler?Farkında olmayanlar için, Frank'in karısı Christine, İngiltere'de tanınmış bir TV kişiliğidir. Dancing on Ice, Daybreak ve The One Show (2007–2010) gibi programlarda yer almış tanınmış bir yayıncıdır. (2012-14). Lampard'a adil olmak gerekirse, Everton'da dizginler ona verilseydi, onun konumundaki herhangi bir adam delirirdi.

  Frank lambard partner

Takım, 2021-2022'de Premier Lig'i 16. bitirdiği ve felaketten zar zor kurtulduğu korkunç bir sezon geçirdi. Toffees'in 2022-23 sezonuna başlaması, daha önce Blues'u Goodison Park'ta üst üste dört maçta mağlup etmelerine rağmen, Chelsea'ye evinde 1-0 yenildikleri için daha iyi olmadı. Evertonians, kulüplerinin standartlarını bir önceki sezona göre yükseltmesini bekleyecek çünkü daha oynanacak tüm sezon var.

Frank Lambard Tarihçesi Arkadaş

Christine Lampard'dan önce en az sekiz kadınla birlikteydi. Elen Rives ve Frank Lampard nişanlandılar (2006 – 2008). Saskia Boxford (2009), Liz McClarnon (2002), Suzanne Shaw (2002), Martine McCutcheon ve Linnea Dietrichson, Frank Lampard ile romantik bir ilişki içindeydi. Şu anda geçmiş tarihler ve bağlantılarla ilgili ayrıntıları topluyoruz. Frank Lampard hakkındaki çevrimiçi flört tarihi söylentileri kafa karıştırıcı olabilir. Frank Lampard'ı kimin gördüğünü bulmak çok kolaydır, ancak tüm eşleşmelerini, kaçmalarını ve ayrılıklarını takip etmek daha zordur.

Paylaş: