Freevee Aslında Ücretsiz mi? İşte Bu Akış Hizmeti Hakkındaki Gerçek!

Melek Ozcelik
  Freevee Aslında Ücretsiz mi? Burada's the Truth About This Streaming Service

Freevee'yi Kullanmaya Başlamadan Önce Dikkate Alınması Gereken Gerçekler!

Amazon Ücretsiz herkes için bir şeyler olan ücretsiz bir akış hizmetidir. Binlerce ünlü Network programı ve filmiyle, kafa yapınıza uygun bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz.Amazon'un Prime Video'ya ek olarak binlerce popüler film, şov ve Orijinalden oluşan tamamen ücretsiz bir akış hizmeti sunduğuna dair bir fikriniz var mıydı? denir Amazon Ücretsiz, ve promosyon destekli akış hizmeti, çok çeşitli filmleri ve Televizyon programlarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlar.Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Aşağıda, gerçekten aşina olmak istediğiniz her şey var serbest .

İçindekiler

Freeve nedir?

Nedir serbest ve nasıl çalışabilir? Kısa cevap serbest Amazon'dan ücretsiz bir akış hizmetidir. Şu anda ABD ve Birleşik Krallık'ta erişilebilir durumda ve içinde gönderilmesi planlanıyor. Almanya çok uzun değil.Akış hizmetleri fiyatlarını artırdıkça - örneğin, Netflix kadar gidiyor Ayda 6,99 £ – Amazon, (başlığında yazdığı gibi) ücretsiz olduğu için bireylerin Freevee'yi dikkate alacağını umuyor.

  Freevee Aslında Ücretsiz mi? Burada's the Truth About This Streaming Service

Amazon Freevee'de Neler İzlenir?

Yaklaşık 3000 başlık ile , Freevee'deki filmler ve Televizyon programları ile karar vermekte zorlanacaksınız.Paddington, Addams Family Values ​​ve The Princess Lady of the hour gibi ailelerin en sevdiği filmleri takdir edebilir, K gibi büyük isimli filmleri izleyebilirsiniz. Nives Out ve Görünmez Adam, ve Schitt's River, Psychos gibi dizileri izle maraton ve Bilinmeyen dosyalar.

Ayrıca Freevee, uygun şekilde adlandırılan kendi benzersiz maddesini üretir. serbest Orijinaller. Bu orijinaller, casus omurga soğutma grubu serisini içerir Alex Binici ve yanlış yapma programı bosch , ve çok da uzak olmayan bir gelecekte gösterime girecek bir Post Malone gösteri filmi ile ilgileniyor.

Freevee'nin benzersiz içeriğini artırmak için muazzam planları var. %70 bu yıl da ve sürekli olarak yeni başlıklar eklemek.Bazı ücretsiz tanıtım destekli istek üzerine video hizmetlerinin aksine Freevee, erişilebilir programların tüm envanterini izlemenize olanak tanır. Örneğin tavus kuşu bir AVOD gibi gösteriler sunan hizmet İşyeri ve Harika Nokta , her durumda, her bölümü izleyemezsiniz. sende öyle bir sorun yok serbest ; maratonunun altı sezonunun tamamını izleyebilirsiniz. Dawson'ın Deresi gerek duyduğunu varsayarsak!

İle serbest , bir abonelik hizmeti için ödeme yapmış olmanıza kıyasla aynı kapsamlı listeyi almayacaksınız. Ancak, bu beklenecek, ücretsiz.

  Freevee Aslında Ücretsiz mi? Burada's the Truth About This Streaming Service

Amazon Prime Video'da Freevee Nasıl Edinilir?

nasıl izleyebilirsin serbest ? Freevee'yi Amazon Fire televizyon Çubuğu ve Amazon tabletleri gibi Amazon cihazlarına ve ayrıca Android televizyon kutuları gibi harici cihazlara yükleyebilirsiniz. MECOOL, Chromecas • Google televizyon, LG ve Samsung akıllı TV'lerin yanı sıra bazı PlayStation ve Xbox modelleriyle.

Freevee'yi izlemek için gerçekten bir Amazon rekoru istiyor musunuz? Yaparsın ve şansın varsa Amazon Prime Videosu Amazon Fire Stick kullananlarınız, Freevee'nin cihaza önceden yüklenmiş olarak geldiğini ve ortadan kaldırma seçeneği bulunmadığını göreceklerdir.

Freevee'ye doğrudan ana ekrandan erişebilirsiniz ve göz kamaştırıcı sarı bir sembol olduğu için fark edilmesi de kolay olmalıdır.

Harici bir gadget kullanan izleyiciler, örneğin NVIDIA KALKAN , Google televizyonlu Chromecast veya MECOOL, Freevee'yi G'de bulabilir Google Play Mağazası.

Ayrıca indirebilirsiniz serbest iOS veya Android gadget'ınızdaki uygulama.

Freevee'de Kullanıcı Deneyimi

Hizmette hangi içeriği bulabileceğiniz bu kadar açık hale geldiğine göre, size kullanıcı deneyiminin nasıl olduğu konusunda üstün bir fikir vermem gerekiyor. Sebat edeceğiniz reklamları, kullanıcı etkileşim noktasını ve bunun için bazı ipuçlarını tartışmalıyız. serbest tüketim.

Reklamlar Ne Kadar Korkunç?

İş araları, hizmet çağrıldığında daha önce yaşadıklarıma göre bir gelişme oldu. imdb televizyon.

  Freevee Aslında Ücretsiz mi? Burada's the Truth About This Streaming Service

Açık imdb televizyon, bir programda birkaç kez 90 saniyelik aralar vermek zorunda kalmak alışılmadık bir durum değildi. Freevee kullanımımın büyük ölçüde geliştirilmiş bir karşılaşma olduğunu bildirmekten memnuniyet duyuyorum.

Bu incelemenin amaçları doğrultusunda, bir Televizyon programı bölümü ve uzun metrajlı bir film için reklamları örnekledim.

Film boyunca 1 saat 35 dakika süren bir film için 100 saniyelik basit bir iş molasına maruz kaldığımı gözlemledim. Bu harika! Ve neyse ki, Freevee'deki reklamlarla her zaman nerede durduğunuzu biliyordunuz.

Filminiz için ilerleme çubuğunda bunları ayrı ayrı görebilirsiniz ve reklamlar için ideal bir fırsat olduğunda, ekranın üst geçiş köşesinde, molaya ne kadar kaldığını size söyleyen bir saat vardır.

Freevee'yi Kullanmayla İlgili İpuçları!

Bazı madde seçenekleri dikkatinizi çekti mi? İşte onu takdir etmek için bazı ipuçları serbest .

Daha sürükleyici bir karşılaşma için bir kayda kaydolun: Makalede daha önce bahsettiğim gibi, takdir etmek için bir kayda kaydolmanıza gerek yok. serbest , ancak bunu yapmak zaman ayırmaya değer olabilir.

Favorileri etiketleyerek, şovları ve filmleri derecelendirerek, ilerlemenizi kaydederek ve akış geçmişinize dayalı olarak yeni şovlar için öneriler alarak deneyiminizi özelleştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Parolayı gadget'ınıza kaydedin: Uygulamayı temel akış kaynağınız olarak kullanmak istemeniz durumunda. serbest , Parolanızı kaydetmenizi öneririm. Bunu yapmamaya çalıştım ve çoğu kez uygulamayı yeniden açtığımda kaydımda oturum açmam istendi.

  Freevee Aslında Ücretsiz mi? Burada's the Truth About This Streaming Service

Filmleri ve şovları izledikten sonra derecelendirin: Ancak, imdb televizyon işaretlemesi gitti, yine de imdb akış hizmetinin etkileşim noktasının bir bileşeni olarak filmler ve şovlar için derecelendirmeler.

İncelemeleri ve derecelendirmeleriyle tanınan bir siteyle bağlantılı olan akış maddesinin maskaralık kısmı, süreçte işleyen bir üye olmanızdır. Bir şovu veya filmi derecelendirmek için, düşüncelerinizin ön saflarında taze olduğu zamandan daha mükemmel bir şans yoktur. Kuruluş, patron olmayı kolaylaştırır.

Çözüm

kullandığını varsayarsak imdb televizyon daha önce, ilk sürümünün serbest inanılmaz derecede benzer. Amazon'dan benzersiz maddenin ilerlemesi verirken serbest Mevcut en iyi bedavalardan biri olma olasılığı, henüz tam olarak orada olduğuna inanmıyorum.

Bana birinci sınıf olmayan, telsiz tabanlı bir televizyon ağını izlemeyi hatırlatıyor - yine de istek üzerine izleme ve birkaç cihazla aceleyle alma seçeneğine sahip olma avantajıyla.

Kapalı bir şans arıyorsan Netflix yerine, hayal kırıklığına uğramanız muhtemeldir. Kaliteli bir madde almak için ücretsiz bir yöntem arıyorsanız, kötü sonuçlanabileceğinizi sanmıyorum.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. Trendingnewsbuzz daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: