Georgina Rodriguez Net Değer: Nasıl Zengin Olduğuna Hızlı Bir Bakış!

Melek Ozcelik
  georgina rodriguez net değer

Bu makalede, net değeri, kocası, yaşı, boyu, kilosu, geliri ve biyografisi dahil olmak üzere Georgina Rodriguez'in hayatı ve kariyeri hakkında bilgi bulabilirsiniz.İçindekilerGeorgina Rodriguez kimdir?

Georgina Rodriguez, Portekizli futbolcuyla çıktıktan sonra ünlü oldu Cristiano Ronaldo . Bu son derece duyurulan ilişki, 7 milyondan fazla Instagram takipçisi kazanmasına ve modelleme kariyerine başlamasına yardımcı oldu.

Diva E Donna Magazine, VIP Magazine ve Harper's Bazaar Spain, Rodriguez'e yer verdi.

Kısa bir tarihçe

Georgina Rodriguez, 27 Ocak 1995'te İspanya'nın Jaca şehrinde doğdu. Annesi Ana ev hanımı, babası Jorge ise İspanyol futbol kulübü Jacetano'nun takım antrenörüydü. Georgina'nın tam adı Georgina Rodriguez Rodriguez'dir.İspanyol soyu annesinden gelirken, Arjantin mirası ailenin babası tarafından gelir. Rodriguez daha çocukken, klasik dans dersleri alarak çocukluk tutkusu olan balerin olmanın peşinden gitti. Çalışma hayatına henüz ergenlik çağındayken memleketinde garson olarak başladı.

  georgina rodriguez net değer

Bir Meslekte İlk Adımlar

Uykulu doğduğu yerdeki yaşamdan memnun kalmayan Rodrguez, ailesini yerinden etti ve lüks butik Massimo Dutti'de iş bulduğu sahil kasabası San Sebastian'a taşındı.Bundan sonra, hayatını kökünden söktü ve orada bir aile için au çifti olarak çalışmak üzere İngiltere'nin Bristol kentine gitti. Rodriguez, eğitimini İngiltere'deyken İngilizce olarak aldı. 2011 yılında İspanya'ya geri döndü ve mankenlik kariyerine orada başladı. Daha sonra İspanya'da bulunan Madrid'de bir Gucci mağazasında satış görevlisi olarak çalışmaya başladı.

Cristiano Ronaldo ile tutkulu bir ilişki

Rodriguez, dünya medyasının dikkatini ilk kez 2016'nın ikinci yarısında, forma giydiği Portekizli bir futbol yıldızı olan Cristiano Ronaldo ile çıktığı zaman gördü. Real Madrid o zaman.

Disneyland Paris'e yakın el ele dolaşırken birlikte gözlendiler. Rodriguez, Madrid'deki Gucci mağazasında çalışırken, ikisinin yolları ilk kez kesişti.Rodriguez'in kendi hikayesine göre, Ronaldo'nun boyuna ve vücudunun fiziksel güzelliğine hemen şaşırdı ve onunla birlikte odadayken titremeye başladı.

Bundan kısa bir süre sonra düzenli olarak Real Madrid maçlarına gitmeye başladı ve profesyonel futbolcuları onurlandıran ödül törenlerinde boy gösterdi. O da spora ilgi duyduğu için bu etkinliklere katıldı.

Magazinler, Rodriguez ve Ronaldo'nun çıktığı gerçeğini çabucak anladılar ve ilişkilerini manşetlerde önemli bir tartışma konusu haline getirdiler. Bu nedenle, kamuoyu, ikili arasındaki yakınlığın giderek daha fazla farkına vardı.

  georgina rodriguez net değer

İlk Çocuklarını Karşılamak:

Sonunda Ronaldo, İspanyol haber sitesi El Mundo'ya verdiği röportajda Rodriguez'den bir çocuğu olacağını doğruladı. Ronaldo, Rodriguez'den bir çocuğu olacağını duyurdu. Çift, ilk çocuklarını Kasım 2017'de Alana Martina adını verdikleri bir kızı karşıladı.

Dört yıl daha geçtikten sonra, Ronaldo ve Rodrguez bir çift tek yumurta ikizi beklediklerini mutlu bir şekilde duyurdular. Buna ek olarak, Rodrguez, kocasının önceki evliliğinden olan üç çocuğunun yetiştirilmesinden sorumludur.

modelleme

Ronaldo ile ilişkisi kamuoyuna açıklandıktan sonra Rodriguez bir model oldu. Geçen yaz Women's Health ve Harper's Bazaar'ın İspanyolca dergisine kapak oldu.

Rodriguez, bazıları İspanya'dan LOVE Magazine, Portekiz'den VIP Magazine, Portekiz'den Nova Gente Magazine ve Lux Magazine ve İtalya'dan Diva E Donna Magazine gibi birçok derginin kapağında yer aldı.

  georgina rodriguez net değer

Georgina Rodriguez Net Değeri Nedir?

Georgina Rodriguez'in Ocak 2022 itibariyle yaklaşık 10 Milyon Dolarlık net değeri var. O mükemmel bir model ve kendine iyi bakma konusunda harika bir iş çıkardı. Zaten üç çocuğu var ve ikizleri olacak. Bu nasıl olabildi?

Modellik işinde başarılıydı. O şimdi internette büyük bir anlaşma. Herkes onun doğal güzelliğini sever. Ronaldo'nun kız arkadaşı olarak Georgina da takıma yardım etmek için çok şey yaptı. Ona her zaman yardım etti ve yaptıklarını beğendi. Bu kadın çok güçlü bir insan. Modellik çalışmasına bakarsanız, ne kadar iyi yaptığını göreceksiniz.

Cristiano Ronaldo'yu İçeren Cinsel Saldırı Skandalı

Ne zaman modeli Kathryn Mayorga Ronaldo'yu kendisine cinsel saldırıda bulunmakla suçlayan Rodriguez, olayla hiçbir ilgisi olmamasına rağmen tartışmaya sürüklendi.

Amerikalı Mayorga, Ronaldo'nun 2009 yılında Las Vegas'ta bir otel odasında kendisine saldırdığını; Sonuç olarak, Ronaldo'nun kendisine karşı yasal işlem başlatmasını önlemek için 287.000 £ ödediği iddia edildi.

Hikaye sonunda #MeToo hareketi sırasında halka açıldığında anlatıldı.

Tüm bunların bir sonucu olarak, Rodrguez, konuya düşünceleriyle katkıda bulunmak için medya tarafından yoğun bir şekilde arandı.

Sonunda, konuyla ilgili herhangi bir kesin görüş bildirmemeyi seçti, bunun yerine Instagram sayfasında kendini güçlendirmenin önemi hakkında belirsiz bir açıklama yaptı.

Paylaş: