Halle Bailey Kiminle Şimdi Çıkıyor ve Hayatı Nasıl Gidiyor?

Melek Ozcelik
  Haile Bailey

Disney'in yaklaşan konser uyarlamasında Ariel'in imrenilen kısmı “ Küçük Denizkızı ”, efsanevi R&B müzik ikilisi Chloe x Halle'nin yarısı olan Halle Bailey'nin ün kazanmasına yardımcı oldu. Ayrıca Ciara, H.E.R. ve Taraji P. Henson'ın da yer aldığı “The Color Purple”ın müzikal film uyarlamasında yer almaya hazırlanıyor.Daha: Dean Jones'un Ölümü: Karısının ölüm nedeninin kalp krizi olmadığı ortaya çıktı?Müzisyen, Beyoncé onu ve kız kardeşi Chlöe'yi Parkwood Entertainment plak şirketine işe aldığından beri eğlence işiyle uğraşıyor. Chlöe ile 'The Kids Are Alright' (2018) ve 'Ungodly Hour' 2020 adlı iki albümde işbirliği yaptıktan ve birçok Grammy kazandıktan sonra, Halle'nin izleyiciler tarafından iyi tanınacağını düşünürdünüz.

Halle Bailey Kiminle Şimdi Çıkıyor?

Bailey'nin aşk hayatı, geçtiğimiz günlerde Usher'ın Ocak ayında Las Vegas'taki performansında rapçi ve YouTuber DDG (Darryl Dwayne Granberry Jr.) ile birlikteyken fotoğraflanmasının ardından dikkatleri üzerine çekti. O ve DDG, birlikte sımsıkı sarılmış ve konseri sevdikleri bir videoda görülebilirdi. Gölge Odası ” elde etmeyi başardı. Bir noktada, Usher'ın sahnede yaptığı bir şeyi yaparken kıkırdadıktan sonra, Bailey DDG'ye bile gider. Gösteri bittikten sonra Usher, Instagram hikayesinde ikisinin kulis fotoğraflarını paylaştı ve gönderiye Instagram kulplarını ekledi.

Daha: Chris Evans Arkadaş Tarihi: Chris Evans Hala Bekar mı?DDG, Bailey ile olan ilişkisini, halka göründükten aylar sonra doğum gününü kutlayan bir Instagram gönderisinde açıkça kabul etti. Fotoğraflarının bir dizisini ve şarkıcıya buzlu bir zincir yerleştirirken bir videosunu yazdı, “Doğum günün kutlu olsun, en güzel, en uçuk, en tatlı seni sonsuza kadar seviyorum.”

Müzik endüstrisi, Bailey'nin içinde yer alan yeni ortağı için uzun zamandır bir tutku olmuştur. DDG, YouTube hesabını açtıktan sonra 2014 yılında müzik kaydetmeye başladı. 2019'da DDG, şu anda 2,66 milyon abonesi olan YouTube kanalının başarısıyla aynı zamana denk gelen ilk stüdyo albümü 'Valedictorian'ı yayınladı. “ Calabasas'ta Ay Yürüyüşü ” 2020 şarkısı 81 numaraya kadar yükseldi ve Billboard Hot 100'de 11 hafta kaldı. Haziran 2021'de şarkı platin statüsüne ulaştı.

  selam şatonun dış avlusuBailey ve DDG arasındaki bağlantı artık herkesin bildiği bir şey, bu yüzden belki ikisi dedikodu çifti Chlöe ve Gunna gibi bazı yeni şarkılarla dalga geçer.

DDG'nin Halle Bailey'nin Erkek Arkadaşı Kimdir?

Amerikalı YouTuber PontiacMadeDDG, parodi, eskiz ve şaka videoları ile tanınır. Harika bir mizah anlayışına sahip olmasıyla ünlüdür ve son derece keyifli videoları, ana kanalında 1,4 milyondan fazla aboneye ve vlog kanalında 1,3 milyondan fazla aboneye ulaşmayı başardı. Rapçi PontiacMadeDD, “G.O.A.T.” gibi şarkıların yorumlarını paylaştı. ve SoundCloud'da “Dope”. Vine'da da videolar üretti ve iki hesabı olan PontiacMadeDDG ve PontiacMadeDDG'nin her ikisinin de yüz binlerce takipçisi var (REBIRTH). Amerikalı sosyal medya yıldızı Twitter, Facebook ve Instagram'da da hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip. Tecrübelerime göre PontiacMadeDDG harika bir adam.

  hailey şatonun dış avlusuNeşeli mizah anlayışı ve neşeli kişiliği nedeniyle iş arkadaşları ve arkadaşları arasında büyük bir popülariteye sahiptir. Şu anda ebeveynleri ve daha küçük olan kız kardeşi ile Los Angeles'ta yaşıyor. 10 Ekim 1997'de Tonya Yvette ve Darryl Granberry, PontiacMadeDDG adında bir oğlu dünyaya getirdiler. Babası otomotiv işinde çalışırken annesi perakende çalışanıdır. Ailesi suç ve çete şiddetiyle boğuşan bir bölgede yaşadığı için zorlu bir yetiştirme süreci geçirdi. Tiara, küçük kız kardeşinin adıdır. Ayrıca 2014 yılında bir erkek kardeşini bir silahlı saldırıda kaybetmiş ve bu kederin küçük çocuğun karakteri üzerinde önemli bir etkisi olmuştur. Uluslararası Teknoloji Akademisi mezunu PontiacMadeDDG idi. Ayrıca kısa bir süre Central Michigan Üniversitesi'nde okudu.

Daha: Paul Wesley Kimdir ve Neden Ines De Ramon ile Boşanıyor?

27 Ekim 2011'de PontiacMadeDDG, kendi YouTube hesabını başlattı. Bu kanaldaki materyal çeşitliliği PontiacMadeDDG'nin şarkılarını, vlog'ları, hikaye videoları, pratik şakaları, eskizleri ve daha fazlasını içerir. “BLACK MOMS BE LIKE”, “GEEKED UP CHALLENGE”, “Bir YouTube Reklamını Atladığınızda”, “RICEGUM DISS TRACK” ve “EXTREME CHEATING PRANK!! | She Dumped Me:(,” “Sesimden nefret ediyorum” ve “100 ZEHİRLİ Banyo Bombası DENEYİ” bu kanaldan en çok beğenilenlerden bazıları. Bu yazı itibariyle 1.4 milyondan fazla kişi bu kanala abone oldu ve yaklaşık 107 milyon görüntülenme aldı.26 Temmuz 2014'te PontiacMadeDDG'nin ikinci kanalı olan “PontiacMadeDDG VLOGS” yayına girdi.YouTuber'ın günlük aktivitelerini anlatan videolarını içerir.

Halle Bailey Tarihçesi Arkadaş

Bailey genellikle aşk hayatını ve flört hayatını sessiz tutar. Sanatçı daha önce hiç kimseyle halka açık bir şekilde çıkmadı. Ancak, ideal partnerini Chlöe ile Instagram canlı videosunda tartıştı. Canlı yayın sırasında ekledi, 'Birincisi, Chlöe ve ben aynı tip erkekleri tercih etmiyoruz. Çekici erkeklerden hoşlanır.” Halle, 'Herkes öyle değil mi?!' Chlöe'nin Halle'nin 'bir çeşit havalı ve karizması olan bir adamı' tercih ettiği iddiasına.

Paylaş: