Harry Styles Chicago Konserinde Gösteri Yaparken Kasıklarını Vurdu!

Melek Ozcelik
 Harry Styles, Chicago konserinde sahne alırken kasıklarına vurdu

İngiliz şarkıcı Harry Stilleri son zamanlarda müzikalinde Chicago kasıklarına bir şişe götürdü ama bir başlık listesi gibi salladı.Raporlara göre, Harry Şarkıcının müzikalinde rutin olarak yaptığı gibi, enayileriyle konuştuğu ve yağmurdan bahsettiği United Center'da sahne alırken gerçekten hassas bir alanda bir şişeye çarptı. Rüzgarlı Şehir.Harry tutamayarak rahatsızlık belirtileri gösterdi, mikrofona söylemeden önce bıldırcın 'Şimdi bu talihsizlik.' Bacaklarını kıpırdatmadan ve kalabalığa söylemeden önce sahnede kaldı” dedi. Tamam salla f.' Heartthrob, aşağı yukarı herhangi bir acıyı hafifletmeye çalışarak, aşağı yukarı zıpladı.Ağustos ayında Harry Styles'da enayiler' Turda Aşk New York City'deki durak, eski boybander'ı sahnede ona yiyecek fırlatan bir funk külçe hedefine dönüştürdü. Mürettebatının dahil olduğu bir hastalıktan sonra Chicago şovlarından birinin ön görüşmesini yaptı.

 Harry Styles, Chicago konserinde sahne alırken kasıklarına vurduWashington(ABD), Ekim 17(ANI) İngiliz Şarkıcı Harry Styles Geçenlerde Chicago'daki Müzikali'nde Kasıklarına Bir Şişe Aldı Ama Bir Başlık Listesi Gibi Salladı.

Göre Fox Haber , Harry'ye gerçekten hassas bir bölgede bir şişe çarptı United Center'da performans sergilerken, burada enayileriyle, şarkıcının müzikalinde rutin olarak yaptığı gibi konuşuyor ve yağmurdan bahsediyordu. Rüzgarlı Şehir.

Olayın tweetleri viral oldu, çünkü ne yazık ki sanatçıların gösterilerinde sahnede hedef alınması daha yaygın hale geldi. hayranlık veya terör.

Harry tutamayarak rahatsızlık belirtileri gösterdi, mikrofona söylemeden önce bıldırcın, 'Şimdi bu talihsizlik. Bacaklarını kıpırdatmadan ve kalabalığa söylemeden önce sahnede kaldı: Tamam, salla. Heartthrob, varsayılan olarak herhangi bir acıyı hafifletmeye çalışarak yukarı ve aşağı zıpladı.Ağustos ayında Harry Styles'ta enayiler 'Turda Aşk ' New York City'deki durak, eski boybander'ı sahnede ona yiyecek fırlatan bir funk külçe hedefine dönüştürdü. Mürettebatının dahil olduğu bir hastalıktan sonra Chicago şovlarından birinin ön görüşmesini yaptı.

Harry Şimdi Güney Amerika ve Avrupa'ya gitmeden önce Inglewood, California'daki on beş günlük görevine başlamadan önce yaklaşık bir haftalık bir ara var. Son zamanlarda, kızı ve oyuncu-film yapımcısı Olivia Wilde'ın yönettiği alternatif filmde rol aldı. 'İtiraz etme canım' .

 Harry Styles, Chicago konserinde sahne alırken kasıklarına vurduHarry Styles Musicale Sırasında Kasıklarına Şişeyle Vuruldu

İngiliz şarkıcı Harry Styles' Love On Tour, başladığı günden beri gerçekten dramatik anlar yaşadı. Önce sahnede şarkıcıya funk külçelerinin atıldığını gördük. Şimdi, Cuma günü Chicago'daki en arkadaki müzikalinde kasıklarına bir şişe tarafından vurulduğu görüldü. Ama bir başlık listesi gibi, bunu sportif bir şekilde aldı ve müzikalle devam etti.

Raporlara ve viral kliplere göre, Harry performans sergiliyordu Birleşik Merkez içinde Chicago olay gerçekleştiğinde. Kalabalığa Windy City'deki yağış hakkında konuşurken, hassas bir bölgede sert bir megahit aldı. Olay, şimdi viral hale gelen objektife yakalandı.

Paylaş: