Hilary Swank'ın Net Değeri ve Onun Hakkında Bildiğimiz Diğer Her Şey Nedir?

Melek Ozcelik
  Hilary Swank'ın net değeri

Hilary Swank'ın tahmini net değeri 40 milyon dolar. Swank, bir kez Million Dollar Baby'de Maggie Fitzgerald'ı oynadığı ve bir kez de Boys Don't Cry'da Brandon Teena'yı oynadığı için en iyi kadın oyuncu dalında iki Akademi Ödülü kazanan Amerikalı bir aktris. Sinemaya ilk çıkışını 1993 yılında yaptı ve kısa süre sonra olumlu eleştiriler almaya başladı. Oyunculuk kariyerinin gecikmeli başlamasına rağmen, büyük bir ilgi gördü ve en çok kazanan aktris konumuna yükseldi. Ayrıca giyim markalarını ve markaları destekleyerek para kazandı. 1997'de aktör Chad Lowe ile evlendi.İçindekilerHilary Swank'ın Erken Yaşamı Neydi?

30 Temmuz 1974'te Hilary Swank, Nebraska'da doğdu. Ailesi ilk olarak Bellingham'da ikamet etti. Washington , kısaca Spokane, Washington'a taşınmadan önce. Swank, jimnastik ve yüzme dahil olmak üzere çeşitli sporlarda başarılı oldu. Gençler Olimpiyatlarına ve Washington Eyalet Şampiyonasına genç bir yüzücü olarak katıldı. Swank, eyalet jimnastiği yarışmasına da katılarak genel sıralamada beşinci oldu.

Daha: Ime Udoka'nın Net Değeri ve Onunla İlgili Diğer Her Şey Nedir?

Oyuncu gençken oyunculuğa başladı ve dokuz yaşında ilk teatral görünümünü “The Jungle Book”ta yaptı. Swank'ın annesi onu oyunculuk kariyerine devam etmesi için teşvik etti. Swank'ın annesi, ailesi 15 yaşındayken ayrıldığında, eğlence endüstrisinde daha iyi umutlar vermek için onunla birlikte Los Angeles'a taşındı. İlk önce, bir daire kiralamak için yeterli parası olana kadar Swank'ın annesinin arabasında yaşamakla yetindiler.Hilary Swank'ın Net Değeri Nedir?

Hilary Swank'ın net değeri 60 milyon dolar. Oyuncu, televizyon işlerinden de para kazanmasına rağmen, parasını ağırlıklı olarak filmlerden kazandı. Guerlain ile kokularının yüzü olmak için yapılan sözleşme, Insolence, ayrıca Swank Money kazandı.

Hilary Swank Kariyerine Nasıl Başladı?

Swank, oyunculuk kariyerine 1991 yılında “Growing Pains” ve “Evening Shade” gibi TV programlarında yer alarak başladı. Aktris 1992'den 1993'e kadar yayınlanan Camp Wilder'da başrol oynadıktan sonra ün kazandı. Kariyerine 1990'lar boyunca bir TV sunucusu olarak devam etti. Aktris, 'L.A.'den Ayrılmak' filminde rol aldı. ve “Beverly Hills, 90210” ve dört TV filminde rol aldı. 1990'larda Hilary Swank, kariyerine film endüstrisinde de başladı. İlk oyunculuk deneyimini 1992'de ' Vampir avcısı Buffy ” onun için mütevazı bir rolü vardı.

Daha: Julie Bowen'ın Net Değeri Nedir, Erken Yaşamı, Kariyeri ve Çok Daha FazlasıYeni bin yılın başında Swank, 'The Affair of the Necklace', 'Insomnia', '11:14', 'The Core' ve 'Red Dust' gibi filmlerin yapımcılığını üstlendi. Ancak bu dönemden en çok bilinen filmi, aynı zamanlarda vizyona giren ve başrolünde Clint Eastwood'un da yer aldığı “Million Dollar Baby”dir. Swank, filmde bunun için eğitmek için bir boksör karakterini üstlendi. Kapsamlı bir eğitim aldı. Performansı için Altın Küre ve Akademi Ödülü aldı. Sonraki üç yıl boyunca Hilary Swank, “The Black Dahlia”, “The Reaping”, “Freedom Writers”, “P.S. Seni Seviyorum” ve “Amerika Kuşları”.

  Hilary Swank'ın net değeri

2017 yılında sanatçı “Logan Lucky” ve “55 Steps” de yer aldı. Bridget Ertz, 2018 yapımı What They Had filminde Hilary Swank tarafından canlandırıldı. Filmde de yönetici yapımcı olarak görev yaptı. 2019 yapımı “I Am Mother” filminde küçük bir kapasitede rol aldı. Swank, 2020'de vizyona giren filmlerde iki rol oynadı. İlki “The Hunt”ta Athena Stone'u canlandırdı. O yıl oynadığı ikinci film olan “Fatale”de Dedektif Valerie Quinlan'ı canlandırdı. Swank ayrıca iki filmde olduğu gibi dizide de daha az Görünüş yaptı.Daha: Nick Cannon Net Değer, Biyografi, Kişisel Yaşam ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Swank, 2018 yapımı “Trust” filminde başroldeydi. Ertesi yıl, oyuncu Joey Pogo'nun sesini beş yıllığına sağladı. BoJack Süvari bölümler. 2020'de Netflix'te bilim kurgu drama dizisi “Away”in başrol oyuncusu Emma Green'i canlandırdı.

Hilary Swank: Instagram

Hilary Swank'ın 1.2 Milyon Takipçisi, 662 Takipçisi, 1481 Gönderisi

Hilary Swank'ın İlişki Durumu Nedir?

Philip Schneider ve Hilary Swank çıkmaya başladı. Önümüzdeki günlerde iyi ebeveynler olacaklar. Schneider sosyal girişimlerde bir girişimci ve Swank ve Schneider bir yıldır çıkıyorlar. Çalışma alanını, kapitalizmi insancıl bir bakış açısıyla karıştırmak olarak nitelendiriyor. Kör bir tarihte, Swank ve Schneider ilk kez bir araya geldi. Supernatural oyuncusu Collin'in karısı Victoria Vantoch ve bir başka iyi ortak olan Jean organize etti.

  Hilary Swank'ın net değeri

Schneider, Swank'ın kocasıdır. Ağustos 2018'de California Redwoods arasında büyüleyici bir törenle evlendiler. Swank daha önce 1997'den 2007'ye kadar Chad Lowe ile evlendi, ancak bu ilişki çok uzun sürmedi. Sonunda Schneider'a aşık olur, ancak işleri gizli tutarlar. 2016'da Colorado'ya yaptığı bir gezide Schneider, Swank'a evlenme teklif etti. Ayarlarında, aktris köpeklere bir teklifte bulundu. Philip adında 45 yaşında bir adam. Schneider, “Marley & Me” ve “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” gibi filmlere katkıda bulundu. Aynı zamanda eski Starz draması “Magic City”de Heshie'yi canlandıran bir aktör olarak sahne alıyor. Hesaplara göre sektördeki kariyerine 1987 yılında başlamıştır.

Paylaş: