İşte Harry Styles Girlfriend Hakkında Bildiğimiz Her Şey!

Melek Ozcelik
  harry stilleri kız arkadaşı

Diğer çalışanlardan çok daha fazlasına! Taraftarlar şaşkına döndü Olivia Wilde ve Harry Styles'ın, ikisi Endişelenme, Darling filminin setinde tanışmalarıyla başlayan hızlı flörtleri.

İkisi Ocak 2021'de Styles'ın menajerinin düğününde birlikte görüntülendiklerinde, halka açık sevgi gösterileri manşetlere taşındı. O sırada Us Weekly'ye verilen bir kaynaktan alınan özel bir rapora göre, birlikte çalışmaya ilk başladıklarında ikisi hemen bir bağ kurdu.İçindekilerHarry ve Olivia'nın İlişkisi Hakkında Ne Biliyoruz?

Muhbir, Harry ve Olivia'nın birbirleriyle tanıştıktan hemen sonra ilişkilerini geliştirdiklerini iddia etti. 'Bir araya gelmeleri an meselesiydi.'

Başlangıcı Wilde'ın İngiliz şarkıcıyla ilişkisi aktör Jason Sudeikis ile olan nişanını sonlandırmasından iki ay sonra ve Styles'ın filmi üzerinde çalışmaya başlamasından üç ay sonra gerçekleşti. On yıldan fazla süren bir ilişkide, Sudeikis ve Booksmart'ın direktörü iki çocuğu birlikte karşıladı: Otis adında bir oğlu ve Daisy adında bir kızı.  harry stilleri kız arkadaşı

Romantizmle ilgili iddialar ilk kez ortaya çıktığında, bir kaynak Bize, House alum ve Ted Lasso'da başrol oynayan aktörün dağılmasının, Styles ile çıkmalarından kaynaklanmadığını söyledi.

Harry Styles İlişki Aramıyor

Güvenilir bir kaynak, “Harry bir nişanı iptal etmedi” dedi.Styles yoluna çıkmasa da Wilde ve Sudeikis'in ilişkisi , yeni çift birlikte çalışmaya ilk başladıklarında sette saklamaya çalıştı.

İş arkadaşlarından çok daha fazlasına! Hayranlar, Olivia Wilde ve Harry Styles'ın Don't Worry, Darling filminin setinde tanışmalarıyla başlayan hızlı flörtü karşısında şaşkına döndüler.

İkisi Ocak 2021'de Styles'ın menajerinin düğününde birlikte görüntülendiklerinde, halka açık sevgi gösterileri manşetlere taşındı. Bir kaynaktan alınan özel bir rapora göre, birlikte çalışmaya ilk başladıklarında ikisi hemen bir bağ kurdu. Bize Haftalık o zaman.Harry ve Olivia'nın, birbirleriyle tanıştıktan hemen sonra setteki ilişkilerini geliştirdikleri iddia edildi. “Birlikleri kaçınılmazdı; bu sadece ne zaman gerçekleşeceği ile ilgili bir soruydu.”

Wilde İlişkisine Ne Zaman Başladı?

Wilde'ın İngiliz şarkıcıyla ilişkisinin başlangıcı, oyuncuyla olan ilişkisini bitirmesinden iki ay sonra gerçekleşti. Jason Sudeikis ve Styles'ın filmi üzerinde çalışmaya başlamasından üç ay sonra gerçekleşti. On yıldan fazla süren bir ilişkide, Sudeikis ve Booksmart'ın direktörü iki çocuğu birlikte karşıladı: Otis adında bir oğlu ve Daisy adında bir kızı.

  harry stilleri kız arkadaşı

Romantizmle ilgili iddialar ilk kez ortaya çıktığında, bir kaynak Bize, House alum ve Ted Lasso'da başrol oynayan aktörün dağılmasının, Styles ile çıkmalarından kaynaklanmadığını söyledi.

Styles, Wilde ve Sudeikis'in ilişkisinin önüne geçmese de yeni çift, birlikte çalışmaya başladıklarında sette bunu saklamaya çalıştı.

İlişkiyi Gizli Tuttular

Ocak 2021'de içeriden bir kişi bize, 'Olivia ve Harry, kamuya açık hale gelmeden önce ilişkilerini bir süre gizli tutabildiklerini' açıkladı. Her gün sette olan küçük bir grup insan sonunda bunu anlamış olsa da, “Bu konuda çok titizlerdi ve hatta zaman zaman kurnazlardı.”

Ek olarak Florence Pugh, Chris Pine, Gemma Chan, KiKi Layne ve Nick Kroll 1950'lerde bir ev hanımını konu alan ve o dönemde geçen psikolojik gerilim filminin yıldızı.

Şubat 2021'de çekimlerin tamamlanmasının ardından Wilde, Londra'da Styles'a katıldı ve burada ikisi bir süreliğine keyif aldılar.

Neden Halka Açılmıyorlar?

Nisan 2021'de içeriden bir kişi bize 'insanların Londra'da insanların mahremiyetine saygı duyma eğiliminde olduğunu' ve bu yüzden ünlülerin şehirdeyken korumaya ihtiyaç duymamalarının muhtemel olduğunu söyledi. 'İnsanlar Londra'da insanların mahremiyetine saygı gösterme eğilimindedir' içeriden açıkladı.

Londra gezileri sırasında ikili birçok kez “mahalle barlarında” görüldü.

Acelesiz yürüyüşlerinden birinde dışarı çıktıklarında iki kişiye rastlayan bir gözlemci, 'Birbirlerine yakın yürüyorlardı ve kollarını birbirine bağlıyorlardı' dedi. “Birbirleriyle etkileşimleri çok sevecen ve sıcak görünüyordu.”

  harry stilleri kız arkadaşı

Life Itself'teki aktris, ilişkileri ısınmaya devam ederken, sevgilisinin müzik ve film endüstrilerindeki çabalarına sarsılmaz desteğini gösterdi. Bir Instagram yorumunda belirttiği gibi Eternals'daki varlığını 'açıkça' izledi ve hatta farklı zamanlarda dans etti. “Turda Aşk” olayları, çocukları ve annesi Anne ile birlikte.

Bir görgü tanığı, özel bir röportajda, Olivia Wilde'ın Ekim 2021'de New York City'deki performansı sırasında, Wilde konserdeyken “Harry'nin Madison Square Garden'daki konserinde yerde durmadan dans ettiğini” bildirdi.

Paylaş: