İşte Shawn Mendes Girlfriend Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Melek Ozcelik
 shawn mendes'in kız arkadaşı

En sevdiğimiz çiftlerden birinin ayrılışından bu yana üç ay geçti ve bunun onlar için son olacağını ummamıza rağmen, Shawn Mendes ve kız arkadaşı her şeyi bitirdi. Evet, Shawnmila'dan bahsediyorum; birlikte geçirdikleri küçük zaman çok güzeldi. Ancak, 2022'de Shawn Mendes'in bir kız arkadaşı olduğu söyleniyor. Shawn Mendes'in şimdi görüştüğü rivayet edilen kim? 2022'de Shawn Mendes'in kız arkadaşının kim olduğunu ve alevler hakkında söylentileri öğrenin.İçindekilerİşte 2022'deki Shawn Mendes Kız Arkadaşı Hakkında Bildiğimiz Her Şey

İki yıllık ilişkisini bitirdiğinden beri Camila Saç , Shawn Mendes başka hiçbir kadınla görülmedi. Çokça duyurulan ayrılıklarından iki ay sonra, Shawn Mendes ve Camila Cabello daha iyi şeylere geçmiş gibi görünüyor. Eski çift, 6 Ocak'ta Golden Retriever'ları Tarzan ile Miami'deki bir parkta görüntülenmişti. Camila bej rengi kolsuz bir sundress ve düz sandaletler giydi, 'It'll Be Okay' şarkıcısı ise hafif yıkama kotu ve siyah spor ayakkabılarıyla düz beyaz bir tişört giydi ve köpekleriyle gezintiye çıktı. Samimi eski sevgililer, aksi söylentilere rağmen, köpeklerine harika eş-ebeveynler olmaya ve arkadaşlıklarını sürdürmeye çalışıyor olabilirler.Mendes, iki yıllık uzun süreli sevgilisi Camila Cabelo'dan ayrıldıktan sonra tamamen bekar olabilir.

 shawn mendes'in kız arkadaşıHitomi Mochizuki kimdir? Yeni Kız Arkadaşı mı?

Hitomi Mochizuki YouTube'da videolar yayınlıyor ve Instagram'da çok sayıda takipçisi var. Hitomi'nin 2013 yılında başlattığı YouTube kanalını yaklaşık 1 milyon kişi takip ediyor. Ayrıca çok sayıda Instagram hayranı (400K takipçisi) var. Instagram sayfasında bir 'Orman Perisi' ve bir 'Ashtanga Yogi' olduğunu söylüyor. Izgarası meditasyon yaptığı, yoga yaptığı ve doğada vakit geçirdiği resimlerle dolu. Ayrıca, ince vücudunu gösteren, bazıları üstsüz olan bir dizi fotoğraf yayınladı. YouTube kanalındaki bir videoya göre Mochizuki bir yıl boyunca bir ağaç evde yaşadı. Ayrıca ne yediği ve nasıl çalıştığıyla ilgili videolar yayınlıyor.

Shawn Mendes kısa süre önce Hawaii'ye gittiğinde, manevi yönü ile temasa geçmek için yogi Hitomi Mochizuki ile bir araya geldi. 4 Şubat'ta Mochizuki, Instagram hesabına kendisinin ve 23 yaşındaki Mendes'in fotoğraflarını yayınladı. Bu nedenle, ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için onları takip etmelisiniz.

Shawn Mendes Kız Arkadaş TarihiLauren Arendse

2017'de bir hayran soru-cevap sırasında Shawn, gizli bir ilişkisi olduğunu söyledi. Bazı hayranlar bunun Lauren'in balo randevusu olduğunu düşündü ama o bunu asla doğrulamadı.

Shawn o zaman, 'İki yıldır bir kızla birlikteydim, bu yüzden onun hakkında şarkılar yazdım' dedi. “Ama aşk hakkında tam olarak anlamadığım pek çok şarkı yazıyorum ama sanırım onu ​​iyi kavradım. Elimden gelenin en iyisini yapıyorum ve bunu çok eğlenceli buluyorum çünkü bence aşk bir insanın hissedebileceği en güçlü duygudur, bu yüzden onun hakkında milyonlarca şarkı yazabilirim.”

Chloë Grace Moretz

İnsanlar, 2016'da Twitter'da biraz flört ettikten sonra Shawn ve aktrisin çıktığını düşünmeye başladı. Birlikte olmaktan hiç bahsetmediler.Hailey Bieber (kızlık soyadı Baldwin)

The Sun, Shawn ve Hailey'nin bir gecede öpüşürken görüldüklerinden sonra çıktıklarının düşünüldüğünü söyledi. MTV EMA'ları 2017'de afterparty. Ertesi gece, 2018 Met Gala'da kırmızı halıda birlikte yürüdüler. Çıktıkları söylense de Shawn sadece arkadaş olduklarını söyledi.

'Adını vermek bile istemiyorum. Kasım 2018'de Rolling Stone'a şunları söyledi: 'Bence daha çok bir belirsizlik bölgesiydi.' 'O hala tanıdığım en havalı insanlardan biri. Sadece güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda gördüğüm en güzel kalplerden birine sahip. Bence yapmamam aptalca… Ama kalbini kontrol altında tutamazsın.”

Camila Saç

Yıllarca süren dedikoduların ardından, Shawn ve Camila Temmuz 2019'da ilişkilerini doğruladılar. İki yıldan fazla bir süredir herkese birbirlerini ne kadar sevdiklerini gösterdiler. Çift, 17 Kasım 2021'de ayrıldı. Instagram'a, 'Hey millet, romantik ilişkimizi bitirmeye karar verdik ama insanlar olarak birbirimize olan sevgimiz her zamankinden daha güçlü' yazdılar. Gönderi, 'İlişkimize en iyi arkadaş olarak başladık ve bu şekilde kalacak' dedi. Yeni raporlara göre, ayrılmalarının nedeni yoğun çalışma programları. Covid-19 karantinası sırasında ikisi de evdeydi, bu yüzden yakınlaştılar. Ancak işe geri döndüklerinde ilişkileri “farklı” hale geldi.

 shawn mendes'in kız arkadaşı

Shawn Mendes Kız Arkadaşı 2022 – SSS

 1. Camila Cabello ve Shawn Mendes nasıl tanıştı?
  Mendes ve Cabello beş yıl önce Austin Mahone ile turneye çıkıp onun için açılış yaparken tanıştılar. Mendes, Vine'da yeni popüler olmuştu ve Cabello hala Fifth Harmony kız grubundaydı. Tanıştıkları ilk andan beri yakın durmuşlar ve birbirlerine yardım etmişler.
 2. 2021'de Shawn ve Camila ayrıldı mı?
  Shawn ve Camila, 17 Kasım 2021'de Instagram'da ilk kez ayrılıklarını dünyaya anlattılar. Shawn ve Camila, yaptıkları açıklamalarda, 'Hey millet. Romantik ilişkimizi bitirmeye karar verdik ama insanlar olarak birbirimize olan sevgimiz her zamankinden daha güçlü.”
 3. Shawn Mendes yeni bir kız arkadaş buldu mu?
  Shawn Mendes'in yeni kız arkadaşının YouTuber ve etkili bir kişi olduğu söyleniyor. 24 yaşındaki Mochizuki, Instagram sayfasında “Orman Perisi” ve “Ashtanga Yogi” olduğunu söylüyor. 400.000'den fazla takipçisi var. Mochizuki 24 yaşında ve 3 Kasım 1997'de doğduğundan beri bir Akrep.

Paylaş: