İzlemeniz gereken 7 Muhteşem Ben Barnes Filmi ve TV Şovu!!!

Melek Ozcelik
 Ben Barnes Filmleri ve TV dizileri

Kesinlikle izlenmesi gereken Ben Barnes Filmleri ve TV şovları

Kötü adam rollerini üstlenmeden önce, Ben Barnes en çok The Chronicles of Narnia'da Prens Caspian rolünü oynamasıyla biliniyordu. Bu yazıda en şaşırtıcı Ben Barnes Filmleri ve TV şovları hakkında tartışacağız.Bu, Telmar krallığından sürgün edilen ve Pevensies ile tanıştırılan prensti. O zamandan beri, Barnes diğer çeşitli filmlerde ve televizyon programlarında rol aldı.Barnes'ın geniş bir performans yelpazesi olmasına rağmen, bazı dikkate değer kesintiler de dahil olmak üzere izlenmesi gereken en önemli anları bir araya getirdik. Guillermo del Toro'nun yönetmen Guillermo del Toro'nun Kabine'deki görünümüne kadar sizi idare edecek bir şey arıyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

 1. İçindekiler

  Narnia Günlükleri: Prens Hazar (2008) –

Muhtemelen hepimizi Barnes'la tanıştıran performans, hepimizin hatırladığı performans. Stardust'taki görünümü ilk olarak kronolojik olarak geldi, ancak Ben Barnes'ı zamanın ruhuna sokan The Chronicles of Narnia: Prince Caspian'daki Prens Caspian'ı canlandırmasıydı. Barnes'ın Narnia Günlükleri serisindeki Caspian rolünde ve aleni dini alegorilerinde gösteriyi çaldığını iddia etmek zor. ben barnes filmleri ve dizileri

Kaşları kaldıran Inigo Montoya izlenimi dışında, Caspian'ın hikayesi Pevensies'inkinden çok daha ilginçti ve bize Narnia'yı işgal eden ve fantastik ötesi çatışmalar yaratan belirgin bir insan grubu olan Telmarlılar hakkında bir fikir verdi.

Kısa bir aşk olsa da, Caspian'ın Susan (Anna Popplewell) ile çiçek açan aşkı hayranlara Aslan, Cadı ve Dolap'ta alamadığımız bir romantizm tadı verdi. O zaten Narnia ve Stardust ile tür hikaye anlatımında kendine bir yer açıyordu.Ayrıca Oku – Afterparty Oyuncuları: Filmde Oynayan Evergreen Karakterleriyle Tanışın!

2. Dorian Gray (2009)

Prens Caspian, Dorian Gray'de büyürken olgun ve sorumluluk sahibi bir yetişkin olur. Oliver Parker'ın Oscar Wilde'ın en ikonik romanına ilişkin yorumu, edebi sadıkları sonuyla (romanınkinden çok farklı) tatmin etmese de, Barnes'ın Caspian tasviri, şüphesiz kitaptaki düz bağcıklı Caspian'dan daha olgundu. Dorian Gray, Barnes'ın gerçek bacchanalia'larda yer aldığını görür.

Dorian Gray'de Prens Caspian bir yetişkindir. Barnes'ın baş kahramanı canlandırması, kesinlikle katı boyunlu Caspian'dan daha olgun bir karakterdi, ancak Oliver Parker'ın Oscar Wilde'ın en ünlü kitabından uyarlaması, (romanınkinden çok uzak olan) sonuyla edebiyat meraklılarını tatmin etmeyecekti. Barnes, gerçek bacchanalia'lara katılan Dorian Gray'de daha karanlık bir karakteri oynuyor.İnsanların çoğu bu filmi Barnes'ı 'Sirius Black Rolüne Alınması En Muhtemel Aktör' yapan film olarak hatırlayabilir ama aynı zamanda Barnes'ın bir anti-kahraman rolünü denemesinin erken bir örneğiydi. Lord Henry Wotton (Colin Firth), Dorian'ı kendi kendini yok etme yolunda büyük ölçüde yönlendirirken. Yani bu, Ben Barnes Filmleri ve TV şovları listesinde olmalı.

 1. Jackie ve Ryan -

Bu romantik bir drama ve Katherine Heigl'in karşısında Ben rol alıyor ve ikisi de hayatlarının şu anki evrelerinde mücadele eden müzisyenleri oynuyor. Katherine, kızının tam velayetini almaya çalışan Jackie'nin karakterini canlandırırken, Barnes, müzik endüstrisinde başarılı olmak isteyen asi bir tren hopper Ryan karakterini oynuyor.

Sonunda Jackie ve Ryan'ın yolları iç içe geçer ve hayatlarının akışı sonsuza kadar değişir.

Film, Venedik Film Festivali'nde en iyi film dalında aday gösterildi. Film ayrıca IMDb'den 5.9 puan almıştır. Jackie & Ryan bize Barnes ve Katherine'in inanılmaz bir kimyasını gösterdi. Bu nedenle, bunu Ben Barnes Filmleri ve TV şovları listesinde dikkate almak önemlidir.

 1. Ben'den Bigga

Bigga Than Ben, Barnes'ın kendi Büyük servetini kazanmak için Londra'ya taşınan iki asi kardeşten biri olan Cobakka rolünü oynadığı bir kara komedidir. Bu film, filmin komedisinin karanlık doğasına övgü olarak çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı.

 Ben Barnes Filmleri ve TV dizileri

IMDb'den 6,3 puan alan film, izleyicilere Ben Barnes'ın çok farklı bir yanını bir oyuncu olarak daha hastalıklı ve komik bir mercekle görme şansı veriyor. Öyleyse bunu Ben Barnes Filmleri ve TV şovları listesine ekleyin.

 1. Bono'yu Öldürmek -

Gerçek bir hikayeden esinlenen Killing Bono, Bono'nun arkadaşı ve eski sınıf arkadaşı olan kardeşi Ivan ile Ben Barnes'ın canlandırdığı ve U2 grubunun baş şarkıcısı olan Niel McCormick liderliğindeki ünlü bitişik grubu takip ediyor.

Bu film komedi olduğu kadar dramatikti ve IMDb'den 6.4 puan aldı. Bunu Ben Barnes Filmleri ve TV şovları listesinde düşünün.

Ayrıca Oku – En Çok Beklenen Marvel Filmleri 2023 : Bu Filmler Şimdiden Dünyayı Yönetiyor!

 1. Kolay Erdem –

1930'larda geçen film Easy Virtue yeni evli bir çifti konu alıyor. Bu filmde Jessica Biel'in oynadığı ilerici bir Larita ve Ben Barnes'ın canlandırdığı saf bir İngiliz John. Daha sonra ailesiyle tanışmak için çocukluk evine dönerler.

Film hem eleştirmenlerden hem de sinemaseverlerden karışık eleştiriler aldı ve IMDb'de 6,7 puan aldı; ancak Ben, filmin sonunda olgunlaşmamışlığı onu en çok etkileyen, parlak gözlü bir genç adamı canlandırdı. Öyleyse bunu en iyi Ben Barnes Filmleri ve TV şovları listesinde sayın.

 1. yıldız tozu –

yıldız tozu filmi Matthew Vaughn'un yönettiği, Niel Gaiman'ın aynı adlı kitabından uyarlanan film, Daredevil öncesi ünlülerden Charlie Cox'un canlandırdığı Tristan Thorn'un hikayesini anlatıyor.

Barnes, tutsak bir prensesle tanışıp geceyi geçiren Tristan'ın babası inanılmaz genç Dustan'ı canlandırdı. Stardust, IMDb'den 7.6 puan almıştır.

Ayrıca Oku – En Çok Beklenen Marvel Filmleri 2023 : Bu Filmler Şimdiden Dünyayı Yönetiyor!

Paylaş: