Javon Walton Kiminle Çıkıyor: Böyle Erken Bir Yaşta Kız Arkadaşıyla El Ele Yürüyor mu?

Melek Ozcelik
  javon walton kiminle çıkıyor

Amerikalı aktör Javon Walton, en çok HBO dizisi Euphoria'da Küllük oynamasıyla popülerdir. Euphoria üzerindeki çalışmasının ardından dizinin bölümlerini yayınlamaya başladı. Televizyon programı Ütopya.

İçindekilerJavon Walton kimdir?

Çocuk oyuncu ve dövüşçü Javon 'İstemek Walton, şaşırtıcı boks yetenekleriyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda bir jimnastik uzmanıdır. Instagram kaydını esas olarak moda kıyafetlerini sergilemek ve fotoğraflarını göstermek için kullanıyor.Hristiyan bir ailenin yanına dünyaya getirildi. 23 Temmuz 2003, Atlanta, Georgia'da, ve 2021'de 15 yaşına girecek. ABD'de ikamet ediyor.

  javon walton kiminle çıkıyorJavon Walton kiminle çıkıyor?

Javon Walton Henüz 16 yaşında olduğu ve yasal olarak böyle yapmasına izin verilmediği için kimseyle çıkmıyor. Şu anda evli değil ve hiç evlenmedi. Oldukça büyük ve kararlı bir hayran kitlesine sahip olmasına rağmen, kalbini asla kimseye vermedi.

İşine ve kariyerine odaklanmak için en iyi suç ortağını, ona tapabilecek ve gerçekten ona odaklanabilecek birini arıyor olabilir. Öte yandan, herhangi bir arzusu olmayabilir. umutsuzca aşık olmak.

Javon Walton Yaş

2022'den başlayarak, Javon Walton 23 Temmuz 2006'da dünyaya getirilen , 16 yaşında olacak. düzenlenmiş bir şekilde büyüdü Atlanta, Georgia'da Hıristiyan bir aile. Amerika Birleşik Devletleri'nde ikamet ediyor ve tutkulu bir Hıristiyan.Ortaokulda tanınmasını yerel bir okuldan aldı. Atlanta, Georgia, ABD'de. Küçüklüğünden beri sporda ve diğer ders dışı uğraşlarda dinamik olmuştur.

Web tabanlı kariyerine, sürekli olarak aşağıdakileri kapsamak istediğinden, hayatında oldukça erken başladı. Genç Olimpiyatları.

Coco Quinn ve Javon Walton El Ele Yürüyor

Görünüşe göre bir hayran kısa bir bakış attı. Coco ve Javon, Jurassic World eğlence parkında. Yaygın olarak paylaşılan tik tok videosu , iki süperstar, etraflarındaki diğerlerini ihmal ederken el ele yürürken gösterilir.Ortama uygun, hoş giysiler giyiyorlardı. Javon koyu renk baskılı bir gömlek sallarken görüldü ve Levis , süre Hindistan cevizi beyaz bir kolsuz bluz ve kırmızı tayt giymişti.

  javon walton kiminle çıkıyor

Videoda verdikleri yanıt, kimsenin onları göreceğini tahmin etmediklerini gösteriyor, ancak aynı şekilde şaşırmış gibi de görünmüyorlardı. HITC, girdi için Coco ve Javon'a ulaştı. Ancak henüz cevap vermediler.

Aile, Kız Arkadaş ve İlişkiler

Javon Walton'ın annesi Bayan Jessica Walton , bir ev hanımı ve babası Bay DJ Walton , ticaretle ilgili bir finans uzmanı.

Onun da üç akrabası var. adında daha köklü bir kız kardeşi var Jayla Kurabiye Walton ve adında bir ikiz kardeş Jaden Walton. Beyzbolu ustaca oynayan Jaden'in aksine, jayla hem dövüşçü hem de voleybolcudur.

Walton akrabalarının en küçüğü olan Daelo Jin Walton, beyzbol ve boksta oldukça erken hazırlanmaya başladı.

Javon Walton şu anda bir eşi yok. Durumu bekar olmakla elinde tutuyor ve şu anda kimseyle çıkmıyor. Daha önceki kuruluşlarından herhangi biri hakkında hiçbir veriye erişilemiyor.

Javon Walton Kariyer

Walton, dikkate değer bir genç Amerikalı aktör, dövüşçü, jimnastik uzmanıdır. , YouTuber, Instagrammer ve web tabanlı eğlence merkezi. Şaşırtıcı boks yeteneklerine sahip olduğu için son derece prestijli.

Genelde oynamasıyla tanınır Sylvester Stallone ile Sam Cleary insanüstü heyecan yolculuğunda “Samaritan”. gibi diğer web tabanlı eğlence destinasyonlarında YouTube, Instagram ve diğerleri, ayrıca gerçekten popüler.

Javon Walton Networth

büyük kısmı Javon Walton'ın geliri oyunculuk çalışmalarından gelir. Javon Walton, ABD'de ikamet eden, dünyaya getirildi i n Atlanta, Georgia a. Javon Walton'ın varlıkları, net değeri, nakit, ödeme ve ödemenin ne olduğu çözüldü. parasal durumu Javon Walton harika.

Henüz kapitalist kulübe katılmadı, ancak böyle hareket ediyor. İncelememiz, Javon Walton'ın devam eden net değerinin, f 1 ve 3 milyon dolar.

Son zamanlarda etkili bir şovmen haline gelen biri için bu şaşırtıcı bir başarı. Javon kesinlikle esasen toplanacak 1.000.000 dolar değerinde bu yolda kaldığını varsayarsak,

  javon walton kiminle çıkıyor

Coco Quinn ve Javon Walton El Ele Yürüyor

Görünüşe göre Coco ve Javon, Jurrasic World eğlence parkındayken bir hayran tarafından fark edilmiş.

Video, genellikle TikTok , etrafındaki insanlara pek saygı duymadan el ele dolaşan yıldızları görür.

Etkinlik için ideal olan rahat kıyafetler giyiyorlardı. Javon soluk baskılı bir gömlek ve mavi kot giyerken, Coco kırmızı çoraplarla uyumlu beyaz bir kolsuz bluz içinde bulundu.

Videodaki yanıtlarına bakılırsa, kimsenin onları göreceğini tahmin etmemişler, ancak aynı şekilde korkmuş gibi de görünmüyorlardı.

HITC, açıklamalar için Coco ve Javon ile temasa geçti. Ancak henüz cevap vermiyorlar.

Hayranların Viral Videoya Tepkisi

Videoda hemen aşikar olanın yanı sıra başka bir şey olup olmadığını bilemedik, ancak hayranlar Javon ve Coco'nun birbirleriyle enerji harcadıklarını görmekten kesinlikle heyecan duyuyorlar.

“Aww..birlikte çok çekici görünüyorlar! Memnun kaldıklarına inanmak istiyorum,” diye yazdı TikTok'ta bir hayran.

“OMG, Javon ve Coco'su gerçekten ?? Onlar adına gerçekten çok sevindim,” diye bir açıklama okuyun.

Bir kişi daha yanıt verdi, “CoCo ve Javon birlikte mi??”

Onlar kim?

İki yıldız hakkında bilgisi olmayanlar için onları da sizinle tanıştıralım.

Coco, en çok Dance Moms'taki görüntüsüyle popüler olan 14 yaşında bir sanatçı. Annesi Jeannie Quinn'dir.

Web tabanlı eğlence yoluyla muazzam bir ün kazandı. Coco, Instagram'da 2,2 milyondan fazla kişi tarafından takip ediliyor.

  javon walton kiminle çıkıyor

Bu arada, Javon gibi hit şovlarda öne çıkmasıyla ünlüdür. ütopya ve öfori . Ayrıca Samaritan'da oyunculuk yaptı ve Addams Ailesi 2.

Aynı şekilde bir savaşçıdır, savaşa girme beklentisiyle enerjik bir şekilde hazırlanır. 2024 Paris Olimpiyatları.

Çözüm

Javon Walton henüz 16 yaşında olduğu için kimseyle çıkmıyor ve o yaşta kimseyle çıkamıyor. Hiç evlenmedi ve şu anda bekar. Muazzam ve kararlı bir hayran kitlesine sahip olmasına rağmen, kalbini asla kimseye teslim etmedi.

Belki ideal bir arkadaş, ona değer veren ve ona gerçekten odaklanan birini arıyordur veya belki de ona karşı tutkulu duygular yaşamamayı tercih ediyordur. böylece işine ve kariyerine odaklanabilir.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: