John Wick'in Heyecanını Uyandıran En Popüler Video Oyunlarını Keşfedin

Melek Ozcelik
  John Wick'e benzer oyunlar

John Wick, John Wick ismiyle bilinen ve yoğun ilgi gören dizilerden biridir. Masses sadece filmin baş karakteri Keanu Reeves'e değil, aynı zamanda büyüleyici hikayelere, diğer yetenekli ve iyi görünümlü karakterlere, hem şaşırtıcı hem de heyecan verici senaryolara vb. takıntılı.Yoğun ve yüksek hızlı bir aksiyon sahnesinde John Wick, yolunun kesiştiği her rakibi alt etmek için olağanüstü becerilerini kullanarak bir intikam görevine çıkıyor. John Wick, oyunculara dikkat çekerek insanların aksiyona ve heyecan verici oyunlara olan sevgisini gösteriyor. Siz de bu tarz oyunları oynamak isteyip de fazla bilgisi olmayanlardan mısınız?o zaman doğru platformla karşılaştınız. Bu yazı aracılığıyla John Wick'in heyecanını uyandıran, trend olan en iyi 10 video oyununu açıkladım. video oyunlarının aksiyon türlerine yönelik gözle görülür ve anında bir talep oluştu.

İçindekiler

John Wick'in Ruhunu Yönlendiren On Video Oyunu

İşte John Wick'in Özünü Somutlaştıran en iyi 10 oyunun listesi aşağıda, bir göz atın.Miami telefon hattı

İlgili video oyununu oynamak istiyorsanız Twin Stick Shooter alt türü o zaman Hotline Miami en iyi seçenektir. Dennaton Games tarafından geliştirildi ve 2012'de piyasaya sürüldü. Temel olarak, oyuncuların isimsiz bir ana karakteri kontrol ettiği ve yerel Rus Mafyasına karşı katliamlar yaptığı, ultraviyole yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunu olarak nitelendiriliyor. Oyunu kazanmak ve intikam almak için oyunda bir oyuncu olarak herkesi öldürmeniz gerekiyor.

Geleceğe doğru yarışmaya hazır olun! Sonic Frontiers ufukta görünüyor ve çıkış tarihi, konusu ve oynanışıyla ilgili tüm ayrıntılara sahibiz.”

Süper Sıcak

Super Hot oynanışının görseli şu şekilde yapılmıştır: çokgen tarzı. Bu seride seviye atlamak için önünüze çıkan tüm düşmanlarla savaşmalı ve onları yenmelisiniz. Yalnızca önceki seviyedeki savaşı ilk kez kazanırsanız başka bir seviyenin kilidini açabilirsiniz. Bu, John Wick'in ruhunu yansıtan diğer büyüleyici oyundur. Madden 23 adlı popüler bir oyundan haberdar mısınız? Değilse, o zaman okuyun Madden 23'ün Oynanış Modlarına Bir Bakış platformumuzda.  John Wick'e benzer oyunlar

tetikçi

Hitman video oyunu serisinin kahramanları John Wick ve Agent 47 ortak bir fikir paylaşıyor sözleşmeli katiller olarak ortak meslek. Hitman oyunları, özellikle de son üçleme, John Wick meraklılarına, o meslekten emekli olmadan önce sözleşmeli suikastçıların dünyasını keşfetmeleri için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Hafızanız otomatik olarak keskinleşir. Üstelik Hitman'in oynanışı Bilişsel zekanızı artırın . Video oyunları oynamanın başka birçok faydası vardır. ancak sadece faydalara bakmayın. Dezavantajları anladığınızda, dezavantajların avantajlardan daha ağır bastığını kesinlikle göreceksiniz.boğma

“Stranglehold” bir video oyunudur. John Woo ve Chow Yun Fat'ın rol aldığı “Hard Boiled” filminin kurgusal devamı. Bu oyunda ana karakter yoğun silahlı çatışmalara giriyor; masaların, barların ve parmaklıkların üzerinden atlamak ve düşmanları alt etmek için pencereleri parçalamak gibi akrobatik hareketler sergiliyor.

Herkesin oyunu oynarken aynı şeyleri yaşadığını göz önünde bulundurarak oyunun John Wick'in suç örgütlerinin hikayesine dayandığını söyleyebiliriz. John Wick serisinin hikayesini gerçekçi bir şekilde deneyimlemek istiyorsanız bu oyunu bugün oynama fırsatını yakalayın!

Tabanca Kırbaç

Pistol Whip'te pek çok seviye var. yapmalısın tüm düşmanları öldür silahlarınızla oynayın ve oyunun harika yanı, size her seviyede yeni bir silah sağlayacak olmasıdır. Daha ileri seviyelere ilerlerken, John Wick'in aynısını deneyimleyebilirsiniz, aslında herhangi bir aksiyon, suç video oyunu oynamak istiyorsanız denemelisiniz. Daha önce hiç olmadığı gibi parçalanmaya hazır olun! Keşfedin Skate 3 hakkında gerekli bilgiler bu kaykay becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak.

  John Wick'e benzer oyunlar

Ödeme günü 2

herhangi birini oynamak ister misin banka soyguncusu simülasyonu oyun videosu mu? Payday 2 tüm zamanların en çok tavsiye edilen video oyunlarından biridir. Size sansasyonel gerilim hissi veren pek çok aksiyon ve suç sahnesini deneyimleme şansınız olabilir. Serinin en güzel özelliği arkadaşlarınız ve ailenizle ekip kurarak soygunu gerçekleştirecek ekibinizi kurabilmenizdir.

Hong Kong Katliamı

eğer bir şey arıyorsanız akıllara durgunluk veren bulmaca atış oyunu O halde oyuncu olarak The Hong Kong Massacre'ı denemelisiniz. Bu oyunda seviye atlamak için yolunuza çıkan tüm düşmanları yok etmelisiniz. Silahlı ve stratejik oynanışın mükemmel bir karışımı var. Bu muhteşem oyun aracılığıyla bilişsel zekanız güçlendirilebilir.

'Hong Kong Katliamı' oyunu, eğlenceyi ve zorluğu etkili bir şekilde birleştirerek, John Wick'in herhangi bir görev sırasında düşmanları zahmetsizce nasıl ortadan kaldırdığının heyecan verici bir tasvirini sunuyor. Bloklu evreninde destansı bir yolculuğa çıkın Minecraft Legends – maceranın bir sonraki seviyesi sizi bekliyor !

Çözüm

İşin özünde, yukarıda bahsedilen oyun size John Wick'in filminin deneyimini yaşattı. Tüm oynanışlar aksiyon, gerilim ve suç türleriyle ilgilidir; burada seviye atlamak için yolunuza çıkan tüm düşmanları öldürmeniz gerekir. Bu oyunlar aynı zamanda strateji oluşturma becerilerinin yanı sıra bilişsel zekanızı artıracak teknikleri öğrenmenize de yardımcı olacaktır.

Bu makaleyi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu tür yazıların daha fazlasını okumak istiyorsanız takip edin bu site.

Paylaş: