Jon Hamm Kimdir Flört, İlk Nerede Tanıştılar ve Çok Daha Fazlası

Melek Ozcelik
  Jon Hamm Arkadaş

Mad Men'de ünlü ama gizemli Don Draper'ı oynayan Jon Hamm, Top Gun: Maverick Beau 'Cyclone' Simpson, Top Gun uçuş okulunun şu anki başkanı ve Tom Cruise'un Pete 'Maverick' Mitchell'ine şüpheyle bakan biri. Romantik kahramanları ve ekrandaki önde gelen adamları kendilerine güvenen bir havası olsa da, kişisel hayatı çok daha mütevazı.Hollywood'da aşkları gizli tutmak zordur, ancak Hamm ve kız arkadaşı Anna Osceola, sosyal medyadan kaçınarak ve ilişkilerini gizli tutarak bunu başardılar. “Hayatın amacı, kendi kendine köpek kulaklarını tıkamak ve herkesin görmesi için internete yüklemek değil” diye açıklıyor. InStyle'a sosyal medyadan arınmış bir bölgede olmak için 'Hoş, güzel, ama mastürbasyonun görsel eşdeğeri - hayır, hızlı tatminden başka bir sebep yok' dedi. Bunu söyledikten sonra, Hamm sırılsıklam aşık yeni hanımıyla. Howard Stern'e Eylül 2022 röportajında ​​Osceola'ya “çok” aşık olduğunu bildirdi.Daha: Kadeem Hardison Net Değeri: Evlilik, Boşanma Ve Daha Fazlası!

'Şu anda bir ilişkim var ve... bu hoş, bir başkasını önemseme ve önemsenme duygusu' diye açıkladı. Hamm, evlenme olasılığına açık olmanın, özellikle de 10 yaşındayken annesini kaybetmenin üstesinden gelmenin çaba gerektirdiğini kaydetti.” işlem. Ve tüm bu acıyı çözmek ve sizin için çok önemli birini, bir anne gibi, çok genç kaybetmenin, bu duygusal erişilebilirliğin çoğunu engelleyen bir yara oluşturduğunu fark etmek, 'dedi. “Bu erişilebilirliğin ve duyarlılığın çoğu bununla engelleniyor.”

“Son birkaç yılda sadece oturdum ve tüm bu materyalleri gerçekten düşündüm” diye devam etti, “şu anda içinde bulunduğum ilişkiyi daha da önemli hale getirdi ve evlilik gibi şeylerin potansiyelini ortaya çıkardı, çocuk sahibi olmak ve zevk, yaşam ve refahın yeni bir versiyonunu yaratmak. “Sevimsiz ve her neyse, ama gerçek ve daha iyi bir kelime bulamadığım için üzerinde çalıştığım şey bu.” Jon Hamm ve kız arkadaşı Anna Osceola arasındaki ilişki hakkında bilinenler. çok gizli.Jon Hamm'ın kız arkadaşı

'Jon Hamm ve Anna Osceola 2020'den beri çıkıyorlar. O 34 yaşında Cambridge, Massachusetts merkezli bir aktör. 8 Nisan 1988'de doğdu. Çiftin 17 yaş farkı var. Osceola, 2007 televizyon filmi Not Another High School Show'daki rol de dahil olmak üzere çok sayıda oyunculuk kredisine sahiptir. Ayrıca Greek, Rizzoli & Isles'ta da yer aldı ve Kanun ve Düzen: Gerçek Suç . Menendez Cinayetleri'nde de rol aldı.

Jon Hamm ve Anna Osceola nasıl tanıştı?

Osceola'nın Hamm'ın karakteri Don Draper'ın sezon finalinde gittiği inzivada resepsiyonisti canlandırdığı 2015 Mad Men setinde ikili gerçekten bir araya geldi. Ancak yıllar sonra aşık olmadılar. O zamandan beri, ilişkileri yalnızca birkaç kamuoyu önüne çıkmadan önce gizli kaldı. Super Bowl Pazar şenliklerinden Eylül 2021'deki İtalya tatiline kadar çiftin birlikte kaliteli zaman geçirdiği görüldü.

  Jon Hamm Arkadaşİkili, Hamm'ın büyükelçi olarak hizmet verdiği yıllık Mercedes-Benz partisinde bir araya geldi. Bu, çiftin birlikte ilk kez kamuoyu önüne çıkmasıydı ve gerçekten bir ilişki içinde olduklarına dair güvence veriyor. En son Top Gun: Maverick galasında kırmızı halıda poz verirken görüldüler.

Daha: Alex Cooper kiminle çıkıyor? Bugün Bilmeniz Gereken Her Şey!

Hamm'ın Osceola ile ilişkisi hakkında söylentiler yıllardır ortalıkta dolaşıyor. 2018'de ikisi birlikte tenis oynarken fotoğraflandı, ancak 2017'de bir kafeden çıkarken görüldüler.Jon Hamm Arkadaş Geçmişi

Hamm'ın aktrisle 18 yıllık bir evliliği vardı Jennifer Westfeldt Osceola ile çıkmaya başlamadan önce. 1997'den 2015'teki boşanmalarına kadar birlikteydiler. O sırada ortak bir açıklamada “Mümkün olan her şekilde birbirimize destek olmaya devam edeceğiz” dediler.

  Jon Hamm Arkadaş

Ayrılıklarından önce, Hamm alkol geri kazanımını bitirmişti ve bu süreçte Westfeldt'e verdiği destek için teşekkür etti. Eski çift, 2011 yapımı Friends with Kids filminde rol aldı. Ayrıca Netflix orijinal sınırlı dizisi A Young Doctor's Notebook'ta da işbirliği yaptılar.

Daha: Buz Baharat Arkadaş mı? Aşk Hayatı Hakkında Her Şeyi Bilin!

Osceola ile tanışmadan önce Hamm, bir dizi güzel bayanla ilişkilendirildi. Çiftin 2017'de bir sinema salonundan el ele çıkarken görüldükten sonra, Aardvark'taki rol arkadaşı Jenny Slate ile çıktığı iddia edildi. Aynı yıl aktris Dakota Johnson ile çıktığı söylendi. 2017 ve 2019'da Hamm'ın Saturday Night Live yapımcısı Lindsay Shookus ile çıktığına dair söylentiler dolaştı.

Paylaş: