Katie Holmes Ünlü Aktris Çıkıyor! Açıklandı!

Melek Ozcelik
  Katie Holmes flört ediyor

Katie Holmes, rolüyle ünlü olan Amerikalı bir aktris. Dawson's Creek ve aktör Tom Cruise ile evlenmek için.İçindekilerKatie Holmes Arkadaş Zaman Çizelgesi

Katie Holmes, Dawson's Creek'in birinci ve ikinci sezonlarında başrol oyuncusu Joshua Jackson ile çıktı, ancak ilişki iyi bir şekilde sona erdi. 2000 yılında oyuncu olan Chris Klein ile tanıştı. 2003'te nişanlandılar, ancak 2005'te artık birlikte değillerdi.

Holmes, Klein'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Tom Cruise ile çıkmaya başladı. de David di Donatello Ödülleri Nisan 2005'te İtalya'da ilk kez kamuoyu önüne çıktılar.

Mayıs 2005'te Cruise, Oprah Winfrey şovuna çıktı ve Katie'yi ne kadar sevdiğinden bahsederken kanepede zıpladı. Bir aydan kısa bir süre sonra, zirvede Paris'te Eyfel Kulesi , Cruise onunla evlenmesini istedi.İlk Çocuğunu Ne Zaman Doğdu?

Katie Holmes, 18 Nisan 2006'da Suri adındaki ilk çocuğunu dünyaya getirdi. Bu, Tom Cruise ile tanışmasından tam olarak bir yıl sonraydı. Suri'nin halk tarafından görülen ilk fotoğrafları, Vanity Fair için Annie Liebowitz tarafından çekildi. Tom Cruise, Katie ve kendisi Scientologist oldukları için, Suri Katolik olarak vaftiz edilmeyecek .

  Katie Holmes flört ediyor

Düğün 18 Kasım 2006'da İtalya'daki Odescalchi kalesinde gerçekleşti. Scientology töreninde çok sayıda Hollywood yıldızı vardı.Katie Holmes özel hayatını gizli tutmayı sever ama insanlar onun kimlerle çıktığıyla her zaman ilgilenmişlerdir.

Yıllar geçtikçe, eski Dawson's Creek yıldızı Tom Cruise da dahil olmak üzere birçok ünlü erkekle bağlantılıdır. 2004 yılında Chris Klein ile nişanlıyken Seventeen dergisine Mission: Impossible'ın aktörüyle “Evleneceğimi düşünürdüm” demişti.

Tom Cruise ile Ne Zaman Çıkmaya Başladı?

Holmes, 2005 yılında Cruise ile çıkmaya başladı, aynı yıl nişanlı olduğu oyuncudan ayrıldı. Haziran ayında “First Daughter” dizisinin yıldızı oyuncu olmak istediğini söyledi. Cruise'un dinine katılın, Scientology . O ayın ilerleyen saatlerinde evlendiklerini açıkladılar.Kasım 2006'da İtalya'da evlendiler. Kızları Nisan 2006'da doğdu. Neredeyse altı yıl sonra Holmes boşanmak istedi. Ağustos 2012'de dava sona erdi.

Katie Holmes özel hayatını gizli tutmayı sever ama insanlar onun kimlerle çıktığıyla her zaman ilgilenmişlerdir.

Yıllar boyunca, eski Dawson's Creek yıldızı, Tom Cruise da dahil olmak üzere birçok ünlü erkekle ilişkilendirildi. 2004 yılında Chris Klein ile nişanlıyken şunları söyledi: on yedi dergisi, Mission: Impossible'ın aktörü “Evleneceğimi sanıyordum”.

  Katie Holmes flört ediyor

Holmes, 2005 yılında Cruise ile çıkmaya başladı, aynı yıl nişanlı olduğu oyuncudan ayrıldı. Haziran ayında First Daughter dizisinin yıldızı Cruise'un dini olan Scientology'ye katılmak istediğini söyledi. O ayın ilerleyen saatlerinde evlendiklerini açıkladılar.

Kasım 2006'da İtalya'da evlendiler. Onların kızı Nisan 2006'da doğdu. Neredeyse altı yıl sonra Holmes boşanmak istedi. Ağustos 2012'de dava sona erdi.

Bölünmeden Sonra Ne Yaptı?

Holmes, InStyle'a Mart 2020'de, Cruise ile ayrıldıktan sonra kızlarıyla New York'a nasıl taşındığını anlattı. “Zor bir zamandı. “Çok ilgi vardı ve benim de küçük bir çocuğum oldu” dedi. “Dışarıdayken bazı komik zamanlarımız oldu. Şehri seviyorum çünkü tanımadığım birçok insan arkadaşım oldu ve bize yardım etti.

Cruise'dan boşandıktan bir yıl sonra, aktris Batman Başlıyor 2004 yapımı Collateral filminde Cruise ile birlikte çalışan Jamie Foxx ile bağlantılıydı. Çoğu zaman ilişkilerini dış dünyadan saklamışlardır. Ancak altı yıl birlikte olduktan sonra 2019'da ayrılacaklar.

  Katie Holmes flört ediyor

Ayrıldıkları sırada bir kaynak Us Weekly'ye, ilişkilerini bitirenin Holmes olduğunu söyledi. Ayrılmadan birkaç gün önce Just Mercy'nin yıldızı birlikte görüldü. şarkıcı Sela Vave.

Bu arada The Brahms: The Boy II oyuncusu Eylül 2020'de Emilio Vitolo Jr. ile çıkmaya başladı. New York'ta iki kez birlikte görüldüler ve bu olaylardan birinde sevişirken yakalandılar. Mayıs 2021'de Us dünyaya ayrıldıklarını söyledi.

Holmes'un yıllardır çıktığı insanlar hakkında bilgi edinmek için aşağı kaydırın.

Jackson, Joshua

1990'ların sonlarında Dawson's Creek setinde tanıştıktan sonra ikisi bir randevuya çıktı, ancak 1999'da ayrıldılar. Jackson, Diane Kruger ile 10 yıl çıktıktan sonra 2019'da Jodie Turner-Smith ile evlendi. 2020 yılında birlikte ilk çocukları oldu.

Chris Klein

Holmes, Jackson'dan ayrıldıktan bir süre sonra American Pie aktörüyle çıkmaya başladı. 2003 yılında nişanlandılar ve 2005 yılında ayrıldılar. Klein daha sonra Laina Rose Thyfault ile evlendi. Onunla Frederick adında bir oğlu var.

Tom Cruise

2006'dan 2012'ye kadar Holmes ve Cruise evlendi. Çoğu zaman kızlarıyla ilgilenir.

Jamie foxx

Us, 2013 yılında The Hamptons'da birlikte görüldükten sonra, 2015 yılında dünyaya ilişkilerini anlattı. Ağustos 2019'da ayrılmadan önce, altı yıl boyunca sessizce çıktılar.

Emilio Vitolo Jr.

Foxx ile ilişkisinin sona ermesinden bir yıl sonra, Eylül 2020'de Holmes'un Vitolo Jr. ile çıktığına dair söylentiler vardı. New York'ta birlikte akşam yemeği yerken görüldüler. Birkaç gün sonra New York'ta PDA'ya yakalandılar. Sekiz ay sonra, ikisinin ayrıldığını ilk bildiren Us oldu.

Bobby Wooten IV

Nisan 2022'de New York'a yaptığı bir gezi sırasında Holmes, müzisyenle öpüşürken ve el ele tutuşurken görüldü. Central Park'taki eğlenceli gün boyunca Wooten'ın Katie'nin annesi Kathy Holmes'a sarıldığı da görüldü.

Paylaş: