Kavya Maran? En son güncellemeler!

Melek Ozcelik
  kavya maran

Kavya Maran Hindistan'ın ünlü iş adamının oğlu ve Sun Group başkanı Kalanithi Maran, ve sahibi tarafından biliniyor Sunrisers Haydarabad (IPL oy müfrezesi).

İçindekilerKavya Maran Anıları

Sunrisers Haydarabad müfrezesi sahibi Kavya Maran doğdu 6 Ağustos 1992, Chennai, Tamil Nadu, Hindistan'ın kötü şöhretli kadınsı bir girişimcisi ve aynı zamanda babasının ve Sun Group'un oğlu olmasıyla da ün salmış. Başkan Kalanithi Maran.Ve bir maç sırasında, maç kameramanı duygularını gösterdiğinde medyaya girdi ve kameraları ona bağlayarak yorum yaptı.

  kavya maranKaviya Maran Ailesi

Kavya'nın tüm ailesi hakkında önemli bir şey söylemeye gerek yok, tüm ailesi daha önce halk arasında gerçek bir üne sahip, ancak bilginiz için annesinin adının Kavya Kalanithi Maran ve babasının adının Kavya olduğunu söyleyelim. Kalanithi Maran (kavya Maran baba adı).

Annesinin Hindistan'ın en çok kazanan iş kadını olduğu yer. babası ise Sun Group'un başkanıdır.

Bundan parça parça, adı ailesi Samikshadhin Maran'dır. Dedesinin adı Hindistan Birlik Bakanı Murasoli Maran, anneannesinin adı ise Mallika Maran.Kavya Maran Eğitim

Öte yandan, Kavya'nın eğitiminden bahsedecek olursak, o da Chennai'de özel bir akademide abecedian eğitimini tamamlamış ve ondan sonra eğitimini bir yaşına kadar tamamlamıştır. İşletme Yüksek Lisansı (MBA) itibaren Chennai Üniversitesi.

Kavya Maran Evlilik & Koca Adı

Yine de henüz evli değil ve şu anda 29 yaşında, Kavya'nın evlilik hayatı hakkında konuşursak. Evlenir evlenmez, size de mutlaka söylenecek ' Kavya Maran Koca 'Adı'.

Kavya Maran'ın Net Değeri Nedir?

Öte yandan, net değerinden bahsedersek Kavya , bazı web sitesi raporlarına göre, net değeri arasında 50 crore ila 100 crore, ancak bununla ilgili hiçbir bilgi Kavya veya grubunun herhangi bir üyesi tarafından resmi olarak katılmamıştır.  kavya maran

Kaviya Maran Sosyal Medya

Ayrıca sosyal medyada gerçekten aktif. Bağımlılık yapan koşucusu çok büyük. kızların çoğu onları kesinlikle tam olarak takip ediyor. Kendisine ve tüm ekibine çok iyi bakıyor . Ancak, isterseniz Instagram, Facebook'a giderek bunları kontrol edebilirsiniz.

Çünkü sosyal medya platformlarında birçok bilgi sizlere sunulacaktır. Çünkü bağımlı koşucuları, insanlar tarafından çokça takip edilen ve sevilen tüm platformlarda gerçekten çok fazla.

Kaviya Maran Ailesi

babasının adı Kalnithi Maran. Annesinin adı Kaveri Kalnithi. Hiç kardeşleri yok. Kaviya Maran'ın babası M.Karunanidhi'nin Büyük Fahişesi, aynı zamanda Tamil Nadu, Politikacı ve Hint kaleminin eski Başbakanı.

Amcasının adı Dayanidhi Maran'dır. e Hindistan'da kumaş bakanı . Atası Murasoli Maran, eski Hindistan Birliği Bakanı. Kaveri Maran'ın annesi Kaveri Maran olmanın yanı sıra en yüksek ücretli iş kadınıdır. e Bu şirketin Ortak Genel Müdürü.

Kaviya Maran Kariyer

o e SRH CEO'su ve bir iş kadını. Ödemesi yaklaşık 87.5 crore. SUN TV Ağı, Hindistan'daki en büyük TV yayın ağıdır. Daha önce Kaviya Maran'ın babası tarafından idare edilen ama şimdi onunla iş hayatında da çalışıyor.

  kavya maran

IPL 2021'in açılışına da gitti. Turuncu renkli formalarda defalarca görüldüğü yer. Adaleti sever ve sık sık müfrezesine başkanlık eder. sayısız kız için , Kaviya Maran bir parça model gibidir.

SRH'nin bilmece kızıyla tanışın-” Kavya Maran”

Sunrisers Hyderabad'ın bilmece kızı Kavya Maran, maç sırasında birkaç kez görüntülendi. CSÜS KKR'ye karşı. Rashid Khand kapıdan içeri girdiğinde sevinçten zıpladığı görülüyordu. KKR'nin doğası Shubhman Gill.

Peki, Bilmece Kız kim?

Kavya Maran, Sunrisers Hyderabad'ın CEO'su ve oğlu Kalanithi Maran. Sun Music'te çalışıyor ve Sun TV'nin FM kanalları.

Kavya ilk olarak 2018'de görüntülenmişti. CSÜS karşı bir maçta KKR . Müfrezesi hakkında her zaman gerçek anlamda aktif olmuştur ve düzenli olarak operasyonlarda görülmektedir. IPL .

Ayrıca genel olarak tüm mekanlarda bulunur. CSÜS oynar. Tarihin maçı sırasında Kavya, SRH'nin turuncu formasını giyerken görüldü ve maç sırasında birkaç kez televizyon ekranında göründü.

CSÜS Sahibi

O şirketin CEO'su Sun Bimahs Haydarabad oy pusulası ve oğlu Kalanithi Maran , SUN Group'un Başkanı ve yazarı. Ayrıca SUN müziğinin bir parçası ve SUN TV'nin FM kanalları. O, M.'nin büyük fahişesidir. Karunanidhi, eski Tamil Nadu Başbakanı.

IPL SRH bilmece kızı Kaviya Mara N, takımını destekleyen ve oyuncuları destekleyen maçlara düzenli olarak katıldı, ancak yine de kimliğinin tam olarak ortaya çıkması biraz zaman aldı.

Sevimli, büyüleyici yüzü ve aktif katılımıyla kesinlikle birçok kişinin dikkatini çektiğinden ve bundan sonra bir moda atağı yoldaydı. Kavya sosyal medyayı da düzenli kullanıyor.

Ödüller ve Takdir Kavya Hindistan'ın en önemli medya adamlarından biri olmaya hazırlanırken merakla izleniyor.

Kavya her zaman 'bilmece kızı' olarak aday gösterildi. CSÜS '. Bunun nedeni, SRH maçları sırasında kameramanların odak noktası haline gelmesidir.

  kavya maran

ilişki durumu

Kavya her zaman dedikodu ve rüşvetin hedefi olmuştur r 3 gazeteci. İlişki durumu hakkında birçok kötü ve sahte haber yayınlandı.

Birçok kez TVS ailesinin mirasçısıyla çıktığı söylendi. son olarak, o ile görüldü Nagarjuna'nın vardır Akhil Akkineki bir ben PL maçı scuttlebutt tacirlerine yem veriyor.

Şu an itibariyle Kavya Maran'ın ilişki durumu hakkında inandırıcı bir bilgi yok. Kuzgunları olmayabilir.

Çözüm

Kavya Maran medyanın oğlu Napolyon Kalanidhi M aran. O tek çocuğu Kalanidhi ve dolayısıyla Güneş Grubunun soyundan kabul edilir. Sun Music, Sun TV ve F'de yönetmenlik görevlerini üstlenerek grubun kontrolünü ele geçirmeye başladı. M iş.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.