Killing Bites 2. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?

Melek Ozcelik
 öldürme ısırıkları sezon 2

Killing Bites 2. sezon olacak mı? Killing bites 2. Sezon ne zaman yayınlanacak? Killing Bites'ın ilk bölümünü izlediyseniz, ikinci sezonu merak ediyor olmalısınız. Kiryu Baitsu veya Killing Bites, ilk olarak 31 Mart 2018'de piyasaya sürülen ünlü Japon anime serilerinden biridir. İlk sezonun yayınlanmasından sonra hayranlar, dizinin yeni sezonunu göreceklerinden emindi.Killing Bites, insanlar arasında olumlu tepkiler almış yetişkin bir anime dizisidir. Yetişkinlere yönelik Japon anime dizileri söz konusu olduğunda, her zaman izleyicilerden büyük ilgi görmeyi başardılar. Diğer anime serileri gibi Killing bites de 2013'ten beri devam eden mangadan ilham alıyor.Manganın inanılmaz çalışmasına rağmen, hikayenin ekrana gelmesi uzun yıllar aldı. Orijinal manganın yazarı Shinya Murata, şimdiden hafif romanın art arda yayınlanması üzerinde çalışıyor. Bu, hayranları ikinci sezon hakkında düşünmeye teşvik etti.

Bu yazıda Killing Bites 2. Sezon ile ilgili her şeyi okuyacağız. Şov hakkında bilgi edinmek istiyorsanız makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin.

İçindekilerKilling Bites 2. Sezon: Resmi Olarak Onaylandı mı?

 öldürme ısırıkları sezon 2

Killing Bites'ın ilk sezonu bir uçurumla sona erdi ve hayranlar ikinci sezonu merak etmeye karşı savunmasız. Shinya Murata tarafından yazılan ve Kazuasa Sumita tarafından çizilen Killing Bites, 2018'de piyasaya sürülen popüler anime serilerinden biridir.

Anime serisi resmi olarak yayınlanalı 4 yıl oldu ve hayranlar ikinci sezonun ne olacağını merak ediyor. Killing Bites resmi olarak 2018'de gösterime girmiş olsa da, anime serisinin yayınlanması çok daha uzun sürüyor.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Büyük Haberler! Jujutsu Kaisen 2. Sezon Sonunda Netflix'e Geliyor

Killing Bites'ın ilk sezonu büyük bir başarıydı ve hayranların ikinci sezonu sorgulamasına neden oldu. Gösterinin popülaritesi ile birlikte hayranlar tarafından binlerce soru yöneltildi. Sonuç olarak, insanlar şovun yenilenme durumunu merak ediyordu. İnsanlar şimdi Liden Movies'i başka bir sezon çekmeye çağırıyor. Manga serisinden esinlenen okuyucular anime uyarlamasından çok şey bekliyordu.

Yetişkin bir dizi olarak, ısırıkları öldürmek ünlü olması gereken bir şeydi. Kapsanacak çok fazla kaynak materyal kaldığından, 2. Sezonun Killing bite olma ihtimali yüksek.Killing Bites 2. Sezon Çıkış Tarihi: Dizinin Potansiyel Çıkış Tarihi nedir?

 öldürücü ısırıklar 2. sezon Çıkış Tarihi

Orijinal hafif roman 16 Ciltten oluşuyor ve ilk sezonda Killing Bites sadece 6 bölümden uyarlandı. Hala kapatılacak 10 cilt var ve hayranlar ikinci bölümü merak etmeye hevesli. Yazma sırasında, Killing Bites Sezon 2 ne onaylandı ne de iptal edildi. İlk bölüm beklenmedik bir şekilde ünlüydü ve birçok izleyiciyi cesaretlendirdi.

Ek olarak, sorumlu stüdyo şimdiden gelecekteki projeler üzerinde çalışıyor. Halihazırda ele alınması gereken çok fazla kaynak malzeme olduğu ve stüdyonun diziyi yenilemek için tüm nedenleri olduğu için, ikinci sezonun gerçekleşmesini bekliyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: High School DxD 5. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Killing ısırıklar 2. Sezonun 2023 veya 2024'te yayınlanması bekleniyor. Dizinin 2019'un başlarında yenileneceğine dair bazı söylentiler vardı. Ancak, dünyayı küresel pandemi vurduktan sonra dizinin üretimi durduruldu.

2019 yılında küresel pandemi nedeniyle birçok anime dizisi üretimine son verecek. Ancak, ikinci sezonla ilgili herhangi bir güncelleme yapılmadı.

Killing Bites 2. Sezon Oyuncular: Kim geri dönecek?

 öldürme ısırıkları sezon 2

Killing Bites'ın ikinci sezonu, çerçevedeki tüm ikonik karakterleri geri getirecek. Tüm orijinal karakterler gösteriye geri dönecek. Dizide tüm ikonik karakterleri tekrar görme ihtimalimiz yüksek.

 • Sora Amamiya tarafından seslendirilen Hitomi Uzaki, 
 • Yuya Nomoto, Wataru Hatano tarafından seslendirildi,
 • Sumire Uesaka tarafından seslendirilen Ui Inaba
 • Maaya Uchida tarafından seslendirilen Eruza Nakanishi
 • Tōru Ōkawa tarafından seslendirilen Ichinosuke Okajima
 • Yuichi Nakamura tarafından seslendirilen Tayga Nakanishi
 • Chinatsu Akasaki tarafından seslendirilen Mai Shinozaki 
 • Rikiya Koyama tarafından seslendirilen Reiichi Shido
 • Minami Tanaka tarafından seslendirilen Pure Inui
 • Yu Asakawa tarafından seslendirilen Kaori Rikujo
 • Kaede Kazama, Takako Honda tarafından seslendirildi.
 • Taşuku Kuroi
 • Nodoka Uzakı.

Ek olarak, şovda bazı yeni yeni karakterler olabilir. Ancak gösteri herhangi bir değişiklik talep ederse, bazı yeni yüzler tanıtabiliriz.

Killing Bites 2. Sezon Konusu: Ondan Ne Bekleyebiliriz?

Killing Bites Sezon 1, iki ana karakter olan Hitomi Uzak ve mesleği bir dövüşçü olan Yaya Nomoto'nun etrafında dönüyor. Bu ikisi, dövüşü düzenlemekten sorumlu olan popüler bir örgüte bağlı. Ancak, Japon hükümeti ülkede büyük şiddet yaratmak için savaşmayı yasakladı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Elite 3. Sezonun Sınıfı: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

İkinci sezonda ise organizasyonun ve insanların mücadele ile tekrar başa çıkmayı başardığını görebiliriz. Yetkililer hala ikinci sezon için önemli bir plan açıklamadı. Hala yetkililerin ikinci bölümle ilgili herhangi bir şeyi güncellemesini bekliyoruz.

Üstelik ikinci sezonun da hafif romanı takip etmesi muhtemel. Hitomi'nin fedakarlığıyla dizi resmen sona erdi. O piçlerden intikam almaya nasıl kararlı olduğunu zaten gördük. İkinci sezon muhtemelen hikaye ile ilerleyecek ve Hitomi önemli bir rol oynayacak.

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Ne yazık ki, ikinci sezon için fragmanla ilgili herhangi bir güncelleme yok. Seyirci merakla ikinci sezonun vizyona girmesini bekliyor. Zaten fragmanın düşmesini bekliyoruz. Anime serisi için herhangi bir güncelleme olacaksa, gösterinin gerçekleşmesini bekliyoruz.

Makaleyi beğendiniz mi? Bu sitenin resmi web sitesinden daha fazlasını okuyun ve gösteriyle ilgili en son güncellemeleri alın.

Paylaş: