Lala Kent Şimdi Kiminle Çıkıyor? Peki Eski Nişanlısı Kimdi?

Melek Ozcelik
  Kim Lala Kent Arkadaş mı

Bu yazımızda, Lala Kent Şimdi Kim Flört Ediyor gibi konuları ele alacağız. Lala Kent ve Eski Nişanlısı Hakkında Her Şeyi Bilin. Bu nedenle, bu merakınızı uyandıran bir şeyse, bizimle kalın.Film yapımcısı ile Lala Kent Randall Emmett 2015'te Lisa Vanderpump'ın Batı Hollywood restoranı SUR'de. Kent film çekiyordu Vanderpump Kuralları için Bravo . Realite yıldızı, Aralık 2017'de Ambyr Childers'tan boşandıktan sonra Emmett'in adını açıkladı. Emmett, bir yıl sonra Kent'e evlenme teklif etti.Yıllarca kameradan kaçtıktan sonra Emmett, Ocak 2020'de Vanderpump Rules 8. sezonda göründü. Kent ve Emmett, Eylül 2020'de hamileliklerini açıkladılar.

Bir hamilelik çekimi sırasında Kent, İNSANLAR'a “Hayatımın en harika zamanı” dedi. Ekim 2021'de, üç yıl sonra çift ayrıldı. Kent daha sonra Emmett'i sadakatsizlikle suçladı.

Ocak 2022'de Kent, Watch What Happens Live programında 'Bu tekrar eden davranışlardır' iddiasında bulundu. 'Birden fazla var. Ayıldığımda başladı ve… Nasıl kaçırdım?Emmett, 2022 Los Angeles Times makalesinde cinsel iyilik için film rollerini takas etmekle suçlandı.

Emmett'in sözcüsü Sallie Hofmeister, yapımcının '2012 iddialarını şiddetle reddettiğini' iddia etti. Hofmeister, suçlamaların “Randall'ın eski nişanlısı tarafından velayet mücadelesini yönlendirmek için tasarlanan, artık tanıdık bir karalama kampanyasının” parçası olduğunu belirtti.

Hofmeister, Lala Kent'in çocuklarının tam velayetini almak, medyadaki kişiliğini korumak ve realite TV'de gündemde kalmak için 'yalan söylediğini ve başkalarını yanlış yönlendirdiğini' söyledi.  Kim Lala Kent Arkadaş mı

Lala Kent ve Randall Emmett'in ilişki zaman çizelgesi aşağıdadır.

İçindekilerLala Kent, Aralık 2015'te Randall Emmett ile Buluştu

Kent, Emmett'in SUR'u ziyaret ettiğinde tanıştıklarını ve kendilerini tanıtmalarını istediğini söyledi.

2018'de Kent, 'Noel yemeği için geldi, asistanını bana gönderdi ve beni bir filmde istediği için menajerimin iletişim bilgilerini istedi' dedi. Filmi ayırttım ve hemen tıkladık.

Sonra Vanderpump Rules'u izledim. Sanırım sadece üç sezon dört bölüm kaldı. Tamam, rahatlayacağım. Olanları seviyorum. O eğlenceli. Dene? Ortaklığımız üç yıl sürdü.”

Lala Kent İlişkisini Mayıs 2017'de Onayladı

Kent, ET ile çıktığını itiraf etti. Stassi Schroeder, Vanderpump Rules 5. sezon birleşmesinde ortağının adını sordu, ancak Emmett demedi.

Onun ifadesi Hala birlikteyim Deli olduğumda bile beni seven birine sahip olduğum için ne kadar şanslıyım? Baktıkça merak ediyorum.

Kent, “İzleyiciler sevgilisini öğrendiğinde adı açıklanacak. Hayatımı onunla geçirmeyi planlıyorum ama bağlantımızı gizli tutacağım.

Lala Kent ve Randall Emmett Ocak 2018'de Çıkıyor

Kent, 2018'de Emmett Instagram-resmi ile ilişkisini kurdu. 2017'yi kutlarken bir fotoğrafını yayınladı ve “2017… Sen cesursun. Harika. Ağladım. sana gülümsedim. Zaman zaman berbatsın. Beni kişisel olarak nereye götürdüğüne bak.'

  Kim Lala Kent Arkadaş mı

Lala Kent ve Randall Emmett Eylül 2018'de Nişanlanıyor

Emmett, Kent'in 28. doğum gününü Meksika, Cabo San Lucas'ta kutlarken önerdi.

Harika bir hafta sonu geçirdik. En tutkulu günlerim geride kaldı. İnanılmaz sürpriz karşısında hala şaşkınım. Kent daha sonra insanlara hitap etti.

Yüzük parmağına bakmaya devam etti. 'Nişanımızı duyurmaktan heyecan duyuyorum. Gelecek planları yapmak için sabırsızlanıyoruz ve düğünümüzü Randall'ın nişanımız için yaptığı kadar özenle planlamak için sabırsızlanıyorum!

Lala Kent Düğününü 2019 Mayıs'ında Duyurdu

Kent, Instagram'da Emmett ile 2020'de evleneceğini duyurdu. “Başlıyoruz! Aslında! Bir Emmett videosunda bağırdı.”

Lala Kent ve Randall Emmett Düğününü Mart 2020'ye Erteledi

Çift, salgın nedeniyle düğünlerini bir ay önce erteledi.

Kent ve Emmett, İNSANLARA “Talihsiz koşullar göz önüne alındığında, düğünümüzü Temmuz ayına erteledik” dedi. Üzgünüz ama ailemizi ve turistlerimizi korumak için ne olacağını görmek için bekliyoruz” dedi. Güvenlik ana önceliğimizdir.”

Lala Kent, Temmuz 2020'de Randall Emmett İle Ayrıldığı Söylentilerini Reddetti

Hayranlar, Emmett'in Kent'in Instagram hesabından kaybolmasının ardından çiftin ayrıldığını düşündü. Kent, hayatının bir 'felaket' olduğunu ve Instagram'da 'hatalar yaptığını' söyledi. Daha sonra ilişki durumlarını Twitter'da açıkladı.

Kimse ayrılmadı. Beni rahatsız ettiğinde, fotoğraflarını arşivleyip yeniden ekliyorum. Instagram'a girdi. Adı kolumda dövme. 'Ben onun tutsağıyım.'

Devam etti, 'Rand'ın can sıkıcı fotoğraflarını saklamaya devam edeceğim. Bencilim. Ben üstesinden gelene kadar bu devam edecek. saçma olup olmaması umurumda değil.

  Kim Lala Kent Arkadaş mı

Lala Kent ve Randall Emmett 2020'de Hamileliğini Açıkladı

Kent'in hamileliği Randall'ın podcast'inde duyuruldu. Onlara Lala'yı ver .
Lala Kent'in hamileliği! Emmett arka planda '30. doğum günüm için en güzel hediyeyi aldım' diye bağırdı. Bedenim yardım etti. 'Bekliyorum!'

'Evet ve heyecanlıyım' dedi. Kendimi anne hissediyorum.'

Lala Kent Mart 2021'de Kızını Doğuruyor

Kent, kızının adını Instagram'da duyurdu. Gerçek yıldız, Ocean'ı kucaklarken bir hastane fotoğrafını yayınladı.

Kent anlattı İnsanlar o ay, 'Hiçbir şey için bu kadar heyecanlanmamıştım.' Bazı şeyleri hayal edebiliyorum ama çocuğumu doğurmamak ya da onunla tanışmamak. Bu an nadirdir, duydum. O günü düşününce gerçekten çok mutlu oldum.'

Lala Kent ve Randall Emmett Ekim 2021'de Ayrıldı

Sayfa Altı Emmett'in Nashville'de iki kadınla görülmesinin ardından Kent'in nişanı iptal ettiğini bildirdi.

Kent daha sonra Give Them Lala'ya şunları ekledi: 'Eminim herkes Randall, benim ve özel hayatımda neler olup bittiğini anlıyor.' Hazır olduğumda, açık konuşacağım. Bugün değil. Birkaç deneyimim oldu ve hala yaşıyorum.

Çözüm

Lala Kent, Randall Emmett ile boşandıktan sonra yeniden çıkıyor. Tekrar dışarı çıkmaktan bahsediyor. Vanderpump Kuralları'nın annesi, neler olabileceğini bir tarihe söylediğini belirtti.

İşte hepsi bu 'Lala Kent Şimdi Kiminle Çıkıyor?' makalesinde. Bir şeyler öğreneceğinizi umuyoruz. Bu yüzden gözünüzü dört açın ve iletişimde kalın. Bizi takip edin trendingnewsbuzz.com Web'in her yerinden en iyi ve en ilginç içeriği bulmak için.

Paylaş: