Larsa Pippen Dating: Hala Eski Sevgilisine Takılı mı ve Yeni İlişkiyi Kıskanç Hissediyor mu?

Melek Ozcelik
  larsa pippen flört

Flört oyunu oynamak! Larsa Pippen uzun vadede bazı yüksek profilli ilişkilere girdi.Pippen'in en uzun ve en dikkat çekici hissi, 1990'larda Scottie Pippen ile çıkmaya başladığında başladı. 1997'de grubu güvenceye almanın ardından, çift dört çocuğu birlikte davet etmeye başladı: Scotty Jr., Preston, Justin ve Sophia. (Scottie'nin de geçmiş ilişkilerinden üç farklı çocuğu var.)Uzun süredir birlikte olan çift, 2015'te ayrıldıklarını bildirirken, 2017'de yerleştiler. Daha sonra, bu noktada, Larsa'nın yasal olarak ayrılmak istediği 2018'de tamamen ayrıldılar, “ uzlaşma tezatlıklarının ötesinde. ”

İçindekiler

'RHOM' Yıldızı Larsa Pippen, Scottie Pippen'in Mevcut Flört Hayatını Kıskandığını Söyledi

Görünüşe göre Scottie Pippen vazgeçmek konusunda zorluk yaşıyor. Larsa Pippen ve 24 yıllık evlilikleri.Miami'nin Gerçek Ev Kadınları yıldızı ve NBA şampiyonu Aralık 2021'de yetkili bir şekilde ayrıldı. Ayrılık geç olarak bitse de Larsa'nın 2018'de belgelenmesiyle başlayan bölünmeleri uzun bir süre devam etti. Çift, evlilikleri sırasında dört çocuğu davet etti: Scotty Jr., Justin, Sophia ve Preston.

geri döndüğünden beri 4. Sezon için RHOM, Larsa onun ve Scottie'nin ayrılığının derinliklerine inmeyi seçti. Kendisinin de belirttiği gibi, önceki Chicago Bulls oyuncusu eski sevgilisinin kendi kişisel işine devam ettiğini görmeyi tercih etmez.

  larsa pippen flört'RHOM' Yıldızı Larsa Pippen, Sezon 4 Bölümünde Scottie Pippen'dan “The Punisher” olarak bahsetti.

Ayrılması resmiyet kazanmadan önce Larsa, 4. Sezon . Gösteriyi çekerken, kendisi ve Scottie'nin ayrılmasıyla ilgili birkaç fikirden bahsetti.

10 Şubat 2022 bölümünde Larsa, rol arkadaşına şunları söylüyor: alexia echevarria eski sevgilisinin kararlarının yerini almak için maddi eşyaları kullandığını. Tartışmaları sırasında, o ve Scottie'nin Miami'deki evlerini satmasını tavsiye ettikten sonra tartıştığını ortaya çıkarır. Larsa'ya göre, takas onun kızlarını sonsuza kadar Los Angeles'a geri götürmesini talep etmesine neden oldu.

Bölümün ilerleyen bölümlerinde Larsa, eski sevgilisini ' hikayeyi kontrol et ” ayrılıklarının ortasında. Aynı şekilde, onu farklı erkeklerle görmenin “arzunun” ilişkilerinde gerginliğe neden olduğunu da ekliyor.Larsa, '[Scottie] bana kontrolün hâlâ kendisinde olduğunu ve beni tatmin eden her şeyi yaptığımı söylemek için tüm düğmelere basıyor' diyor. “ Yani daha genç biriyle çıkmak beni tatmin ediyor mu? Yapıyorum! Bu da beni bunun bir kıskançlık sorunu olduğunu düşünmeye ikna ediyor. Bu kıskançlık temel sorundur.

Larsa Pippen'in Flört Tarihi, Tristan Thompson ve Geleceği İçermektedir.

2018'de Larsa, TMZ'ye Scottie ile birlikte olduklarını bildirdi. “yasal olarak izole ” ve açıklama olarak “umutsuz zıtlıklar”a atıfta bulundu. Karar, Scottie'nin 2016'da yasal ayrılık için dilekçe vermesinden iki yıl sonra geldi, ancak tekrar katıldıkları zaman davayı düşürdüler.

Ayrılmaları sırasında Larsa, Miami'ye geri döndüğünde Future ile çıkmaya başladı. İlişki uzun sürmese de, birkaç hayran bunu 2017 şarkısında tartıştığını kabul etti, “ Kira Parası ” Ocak 2020'de Future görünüşe göre Moneybagg Yo ile “Time Served”de Larsa ile olan deneyimi hakkında konuştu.

ile olan ilişkisinin ardından “ sopa konuşma ” sanatçı, ek olarak dört çocuk annesi Tristan Thompson ile bir anlığına çıktı. Hollywood Raw ile yaptığı röportajda, NBA oyuncusu Khloe Kardashian'ın erkek arkadaşı olmadan önce ona enerji harcadığını ortaya çıkardı.

  larsa pippen flört

Larsa daha sonra Minnesota Timberwolves oyuncusu Malik Beasley'e doğru devam etti. Çift, 2020 yılının Kasım ayında ilişkilendirmenin ardından oldukça uzun bir süre çıktı.

Ayrıldığından beri, Larsa söyledi Haftalık neşeli bir şekilde bekar olduğunu. Ancak flört etmeye geri döndüğü noktada, açıkça rakiplerinden kaçınması gerekiyor. 'O kadar uzun zamandır top dünyasının içindeymişim gibi hissediyorum ki, sadece o dünya tarafından çevrelenmiş gibi hissediyorum. ”dedi.

Rakiplerin neden onu cezbettiğini anlayarak, 'Pratik olarak tıbbi bir bakıcı ve uzman gibi, öyle değil mi? Bu nedenle, tıbbi bir bakıcıysanız ve bir acil serviste çalıştıysanız, uzman bir refakatçiniz olması gerekir.'

Miami'nin Gerçek Ev Kadınları Perşembe akşamları Bravo'da yayınlanıyor.

Larsa Pippen, Yeni Ortakları Eski Scottie ile Karşılaştırdığı İçin Flört Etmenin 'Zor' Olduğunu Kabul Ediyor

Larsa Pippen aradığını bulamamış.

Miami'nin Gerçek Ev Kadınları yıldızı, çıktığı kimsenin eski sevgilisi Scottie Pippen'ı nasıl tatmin etmediğini anladı.

üzerine bir tartışmada melisa gorga 48 yaşındaki Larsa On Display podcast'i flört hayatı ve eski sevgilisiyle nerede kaldığı hakkında bir rapor verdi.

“Entelektüel olarak, gerçekten çekici olan, bana dört mükemmel çocuk veren, gerçekten verimli, düzgün bir vücudu olan, gerçekten ünlü bir kişiye aşık olmuş gibi hissediyorum. ”dedi.

'Bu şekilde, dünyanın neresinde sevebilecek, doldurabilecek birini bulacaksınız - bu, o sandıklardan birkaçı gibi olmak zorunda değil.'

  larsa pippen flört

Ekledi, “Biraz Zor. Açıkçası seninle daha kolay olacağını düşünmüştüm.”

Şu anda 56 yaşında olan Larsa ve Scottie, ilk kez 1997'de evlendi. Ayrılma dilekçesinin ardından üç yıl sonra, Aralık ayında ayrılıklarını tamamladılar. İki ya da üç dört genç sunar - Scotty Jr., 21, Preston, 20 ve Justin, 17 ve küçük kız Sophia, 14.

Larsa, gelecekteki ilişki hedeflerinden daha azına razı olması gerekebileceğini kabul etti.

“Çıkmaya başladığımda, her şeyi alamayacağımı anlama noktasına gelmeliyim. Olağanüstü bir koşu yaptım. Olağanüstü bir ilişkim vardı. Biliyorsun, çok uzun bir süre otostop çektim.'

Larsa, G ile olan önceki birlikteliğini överken orga, 43 , Scotti ile ilgili olarak sonsuza kadar kesinlikle emin değildi. Şubat ayı bölümünde RHOM Larsa, Scottie'nin şöyle devam ettiğini söyledi: Cezalandırıcı 'Kabul etmedikleri zaman.

Scottie, evleriyle ilgili bir anlaşmazlık ortaya çıktığında garanti verdi, Larsa'nın isteklerine karşı Sophia'yı Los Angeles'a göndermek zorunda kalacağını söyledi. 'Hasarlandım,' dedi Larsa. “İsteyebileceği her şeyi alamazsa beni cezalandırıyor. The Punisher gibi.

Larsa Scottie Pippen'ı Bulur

Larsa'nın en uzun ilişkisi birlikte oldu Scottie Pippen . Çift 1990'da çıkmaya başladı ve 1997'de evlendi. Evlendikleri zaman çift dört genci davet etti.

Çift, Scotty Jr., Preston, Justin ve Sophia'yı davet etti. Çift ayrıca Scottie'nin geçmiş ilişkilerinden üç gencine fırsat verdi. 2015'te izole olan çift, 2017'de evlerine yerleştiler ve sonunda 2018'de arkadaşlıklarını kestiler.

  larsa pippen flört

Çözüm

larsa pipo n belki de en iyi bilinen sosyalliktir. Arkadaşlığı ile tanınırken kim kardashian ve Scottie Pippen ile olan birlikteliği, Larsa'daki deneyimi sırasında daha belirgin bir kalabalık tarafından tanındı. Miami'nin Gerçek Ev Kadınları. Bu nedenle, Larsa ayrı bir tarih yazısını teşvik etti.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: